gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljepnica za zid??? (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Naša svakodnevica >> Stanovanje



Poruka


ELENA35 -> gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljepnica za zid??? (21.7.2012 7:12:13)

Jutro! Evo već danima bauljam po netu,na žalost nemam kartice pa ne koristim e-bay [sm=smiley19.gif],pa me zanima gdje se mogu naći,naručiti,kupiti ukrasne naljepnice za zid,većih dimenzija,onako tipa Disney...Uređujem sobu za blizance i vaša pomoć bi mi puno značila[sm=smiley2.gif]




BUMBI -> RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljepnica za zid??? (21.7.2012 8:49:47)

Možda u Baumaxu ili emezetti da pogledaš,oni znaju imati




Puli -> RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljepnica za zid??? (21.7.2012 8:52:35)

potpisujem bumbi,a svašta se da naći i u ofertissimi,a i u kineskim dućanima,ja sam c.kupila mišice balerine velike za malo kuna:D




elven -> RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljepnica za zid??? (21.7.2012 11:10:19)

Elena, sad ih imaš stvarno svugdje, čak i u većim supermarketima (u konzumu vidjela), emezeta i ti specijalizirani dućani imaju ziher ali i nabijene cijene pa ćeš tamo proći najskuplje.......
Kao i Puli ja bih ti preporučila da prvo odeš u Ofertisimu, jer tamo je isto ono što ovi drugi prodaju samo po puuuuno nižim cijenama...




Kony -> RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljepnica za zid??? (22.7.2012 9:58:03)

Ja imam iz emzete i iz ofertisime i iz Bille. I ove iz ofertisime su se odmaih odlijepile a iz bileti emzete mi stoje vec cetri godine.




anamarijapupek -> RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljepnica za zid??? (23.7.2012 16:49:08)

Meni su te naljepnice užasno užasno skupe. Uvijek mi je žao dati novce za takvo nešto. Jučer sam bila na Jakuševcu (oni iz ZG će sigurno znati) i bio je jedan čovjek koji prodaje takve naljepnice. Ali nisam baš bila od volje ga pitat za cijenu jer mi to nije trebalo. Bilo je svakakvih naljepnica, od dječjih do za nas odrasle za spavaću i dnevnu sobu. Inače, na kolektivnim kupnjama je znalo biti tih naljepnica po metar i pol velike u raznim oblicima za manje novce. E sad... ili probati sam naslikati po šabloni na zidu [sm=bravo.gif]




tenkic -> RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljepnica za zid??? (23.7.2012 17:06:51)

najpovoljnije su preko e-bay-a, ali najčešće se zgužvaju u transportu, tak da ti ne treba biti žao što ih nisi na taj način nabavila.

ima ih i u kiki, al su jako skupe, najpovoljnije su u offertissimi, ja sam uzela jedne pa bumo probali, ali iskreno mislim da bi mi najpametnije bilo da sama nešto nacrtam na zidu (na žalost nisam baš umjetnički navudrena)




DEA -> RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljepnica za zid??? (13.8.2012 20:11:18)

Ja sam takve vidila u nas u Ši u dućanu dječje opreme Magic baby -tako se nekako zove...a imaš i u Kik dućanu-moj je mali uzeo temu Dinosaura-nema Disney junaka-ali baci oko...sretno u potrazi...




tenkic -> RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljepnica za zid??? (25.8.2012 12:06:25)

http://album.ringeraja.hr/index.php?page=imagecomment&ID=3178

evo tu su naljepnice koje sam ja nabavila, još se nisu odlijepile [sm=smiley36.gif]




Vjeverica ST -> RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljepnica za zid??? (25.8.2012 13:51:59)

U Emmezette! Interspar!
I na Faceu imaš grupu!




Georgina78 -> RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljepnica za zid??? (26.2.2014 15:06:49)

Imaš ih na http://www.fototapeta.hr/




LindaLinda -> RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljepnica za zid??? (2.2.2016 11:42:17)

Pozz Pozz :) ovako imas ih u opremi si domu, pa si pogledaj malo, ja sam za svoju malenu tamo uzela :)




Sunshine28 -> RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljepnica za zid??? (3.2.2016 10:55:33)

imas jako jeftino za naruciti preko interneta....ja sam uzela preko one "mama" aplikacije za iphone, ali mislim da mi je mm rekao kako se moze otvoriti preko kompa bez problema....
prekrasne su i jako jednostvane za staviti bilo gdje...za dolara uzeli smo jednu za cijeli zid - drvo sa sovicama - prekrasno, a za 3 dolara onaj mjernik visine na nekom panju sa slovima, isto divno, zaljepili na vrata u sobi od curke....

znam da nemas karticu, ali za ovo ti i ne treba kreditna, samo u banci izvacis onu kao "Master karticu za malde" i uplatis na nju novaca koliko ti treba za kupovinu.....kasniej s njom mozes bez problema kupoviati i preko ebaya i bilo gdje na netu...




Stranica: [1]