Silverex proizvodi (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Ljepota i moda



Poruka


Zvonki -> Silverex proizvodi (18.7.2012 8:52:57)

Jeste li čuli za njih, koristili? Mi koristimo sapun jer zbog visoke cijene proizvoda trenutno si samo njega možemo priuštiti. Radi se o proizvodima na bazi srebra koji djeluju antibakterijski, kao prirodni antibiotik. Vrlo su uspješni kod kožnih oboljenja, gljivica a navodno su 100% sigurni po čovjeka. Sapun koji koristim mi pomaže držati akne pod kontrolom, njime održavam i intimnu higijenu jer je i za to prikladna. I iskreno, nema nijedne Nivee, ili bilo kojeg proizvoda za intimnu njegu da se može usporediti. Zbilja se osjećam čisto nakon pranja. Čim se malo ffinancijski oporavimo planiram kupiti sprej pa čak i tuš...




BUMBI -> RE: Silverex proizvodi (18.7.2012 9:01:52)

Ja nisam čula,morat ću malo po netu pogledati i o tome.
Super što si toliko zadovoljna[sm=bravo.gif]




Zvonki -> RE: Silverex proizvodi (18.7.2012 9:10:10)

Čitala sam po netu da su ljudi jako zadovoljni pa me baš zanima jel netko od naših cura ima iskustva.




danery -> RE: Silverex proizvodi (18.7.2012 9:17:30)

čula sam,i nekoliko mojih prijateljica je koristilo i jako su bile zadovoljne....ja osobno nisam koristila...




pincirotvajler -> RE: Silverex proizvodi (18.7.2012 11:50:21)

ja nemam pojma za to




anaxx -> RE: Silverex proizvodi (18.7.2012 12:11:01)

ni ja nisam čula do sada za to... evo tu ima informacija :  http://www.silverex.hr/




Melixina -> RE: Silverex proizvodi (21.7.2012 21:15:12)

i ja cula i namjeravam probati.. naime maleniii mi ima neki crveni osip na lijevom obrazu vec mjesec dana i s nikakvim melemom niti becutanom niti kremicom na bazi nevena za guzu i sl. nejde dole.... tako da sam planirala uzeti, javim rezultate...




DEA -> RE: Silverex proizvodi (13.8.2012 20:22:11)

Moja je sveki to uzela-sprej-i prska si svuda-čak mislim kad izađe tekućina uliva se obična voda jer su kuglice srebra još vidljive unutra-sad!ona kaže da joj ne škodi-neke pomake nije baš oćutila-doduše-kombinirala je par stvari.pa...
i tako-ja kad sam na netu vidila cijenu-loše mi je došlo-i da-malo sam skeptična-jer nemam neka izvorna saznanja o tomu-i bojim se da i to ne bi bilo prodavanje m...pod b...al eto-ako kome pomaže-neka,drago mi je...




mala pcelica -> RE: Silverex proizvodi (13.8.2012 21:10:23)

nisam čula za to,znam za srebrnu vodu da se pije,al ja lično nisam pribala...




malena 35 -> RE: Silverex proizvodi (2.9.2012 15:46:24)

ne znam koliko to zaista pomaže ali znam da su cijene ajme, ja si neke stvari koje nude ne bi mogla kupiti ni za još 2 života. sapun im je najprihvatljiviji ali ja se još mislim nisam baš sigurna da li da ga naručim..




Stranica: [1]