prijavljujem se za tetu čuvalicu (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


ELENA35 -> prijavljujem se za tetu čuvalicu (12.6.2012 11:29:57)

drage mamuške,evo sad definitivno,odlučila sam se na čuvanje djeteta.Uz blizance u vrtiću mi je to najbolja opcija,i iskreno veseli me...nekako sam sretna uz dječicu,ništa drugo me toliko ne ispunjava[sm=smiley1.gif] Zato valjda imam četvero dječice [sm=smiley36.gif]
Istočni sam dio Zagreba,nije problem niti čuvanje u mom domu (sve je sigurno isključivo zbog male djece,preoprezna sam oduvijek),a nije problem niti da ja dolazim k vama.
Iskustvo neupitno,ništa nas ne smije iznenaditi [sm=smiley36.gif]

Ostavljam broj moba,jer ne mogu često na net. 097 7134477 [sm=smiley2.gif]




mala pcelica -> RE: prijavljujem se za tetu čuvalicu (12.6.2012 11:49:03)

svaka čast!!! ja bi volila da imam strpljenja kao ti za djecu,al nazalost nije tako [sm=smiley13.gif]
sretno,nadam se da ce se neko javiti kome treba teta cuvalica i vjerujem da si ti prava osoba za to ,uz toliko uskustva i strpljenja vjerujem da jesi [sm=smiley1.gif]




ELENA35 -> RE: prijavljujem se za tetu čuvalicu (12.6.2012 13:20:28)

pčelice,ma djeca su divna...ja ne mogu više raditi sa odraslima,zato sam dala otkaz u firmi i počela malo gledati da radim ono što volim,a ne uvijek ono što moram.Hvala ti na podršci,divna si[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




ribica1 -> RE: prijavljujem se za tetu čuvalicu (12.6.2012 13:29:56)

Vesele me ove novosti a najviše to šta si napokon sretna!!!
Pusa![sm=smiley1.gif]
Nadam se da će ti se javit puno mama koje trebaju tetu čuvalicu!




mala pcelica -> RE: prijavljujem se za tetu čuvalicu (12.6.2012 13:30:21)

meni su sva djeca bila divna i obozavala sam ih dok nisam otisla u svicarsku cuvati djecu ( katastrofa su bili) od onda ja nema strpljenja ni za jedno,pa čak ni za svoje [sm=smiley19.gif] zalosno,ali istinito ...




Stranica: [1]