|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   grčevi
13.12.2008 17:47:07   
evanda
pozdrav od novopečene mame! sorry ako je tema već bila, ja ju ne znam naći....molim vas da mi kažete šta je pomagalo vašim bebama kod grčeva, koliko dugo su trajali i kad je to prestalo, nakon koliko vremena?
mi se zasada pomažemo nosanjem, toplim pelenama i sab simplex kapima.....voljela bih da postoji još nešto....hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: grčevi
13.12.2008 17:56:26   
maja
mi smo koristili babynose kapi, grčevi su prestajali nakon par minuta i ti pazi šta papaš

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: grčevi
13.12.2008 18:22:35   
ivanaa
masiranje,topli rucnici na trbuh...

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: grčevi
13.12.2008 19:16:41   
FIONA
i mi imamo isti problem...nama od babynos kapi mala podriguje ko stari dedek...užas, samo joj je gore....patronažna rekla da se u zaključalu vodu samo stavi i odmah izvadi vrečica od kamilice čaja i u to stavi samo malo niti pola male žličice šečera..da se to da bebi ...ili ako pije umjetnu hranu da isto to bez šečera i sa takvom vodom od kamilice napraviti umjetnu hranu...ja nisam probala... moja se sirota probudi iz sna od grčeva i mislim da dok to ne prođe nema nekog spasa...mi koristimo i čaj od komorača i  sab simplex kapi ali koliko vidim ništa bolje...topla pelena kao da i nije na trbuhu....

nama paše kada se stavimo na trbuh ležati i da se gladimo po leđima i guzi...to ju umiri i tak mi uspije čak i zaspati!!!
Koliko znam pravilo je do 3 ili 4 mjeseca da traju ali moj brat je imao punih 8!!! Bratič mi nije spavao dvije godine!!!! Nije šala vidla na svoje oči!!! To ti je od bebe do bebe!!! Pronađi svoj model..ak je to da dubiš na trepavicama onda dubi....vidiš da meni pomaže!!!user posted image user posted image user posted image ...kada moja Katarina plače, plačem i ja i mam mi je lakše...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: grčevi
13.12.2008 20:10:53   
božica
i pprovajte bebicama kružiti po buši u smjeru kazaljke na satu..lagano lagano
i bitno je mamice budite smirene to bebi kolko tolko pomogne ublaži grčićeuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: grčevi
13.12.2008 20:26:44   
božica


i pprovajte bebicama kružiti po buši u smjeru kazaljke na satu..lagano lagano
i bitno je mamice budite smirene to bebi kolko tolko pomogne ublaži grčićeuser posted image
a da vam nošenje bude lakše probajte ih u maramama nositiuser posted image user posted image




< Poruku je uredio božica -- 13.12.2008 20:27:01 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: grčevi
13.12.2008 20:37:23   
Jelchee
da te utješim, moja bebica je imala grčeve ali su joj trajali samo 3 tjedna

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: grčevi
13.12.2008 21:03:43   
evanda
Fiona, sutra odmah probam s kamilicom i javim  kako je prošlo.....moj Jan neće piti čaj od komorača....kad je patronažna vidjela kakve face pravi, sama je rekla:" Nemojte mu to davati"....sreća pa malo i sisa, malo pije blagog šipkovog čaja........isprva sam mislila da mu smeta čaj, ali on ima normalnu stolicu, i prdi kao odrasla osobauser posted image .... 

(Odgovor članu Jelchee)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: grčevi
14.12.2008 11:56:55   
Indy
IZVORNA PORUKA: FIONA

i mi imamo isti problem...nama od babynos kapi mala podriguje ko stari dedek...užas, samo joj je gore....patronažna rekla da se u zaključalu vodu samo stavi i odmah izvadi vrečica od kamilice čaja i u to stavi samo malo niti pola male žličice šečera..da se to da bebi ...ili ako pije umjetnu hranu da isto to bez šečera i sa takvom vodom od kamilice napraviti umjetnu hranu...ja nisam probala... moja se sirota probudi iz sna od grčeva i mislim da dok to ne prođe nema nekog spasa...mi koristimo i čaj od komorača i  sab simplex kapi ali koliko vidim ništa bolje...topla pelena kao da i nije na trbuhu....

nama paše kada se stavimo na trbuh ležati i da se gladimo po leđima i guzi...to ju umiri i tak mi uspije čak i zaspati!!!
Koliko znam pravilo je do 3 ili 4 mjeseca da traju ali moj brat je imao punih 8!!! Bratič mi nije spavao dvije godine!!!! Nije šala vidla na svoje oči!!! To ti je od bebe do bebe!!! Pronađi svoj model..ak je to da dubiš na trepavicama onda dubi....vidiš da meni pomaže!!!user posted image user posted image user posted image ...kada moja Katarina plače, plačem i ja i mam mi je lakše...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Takav isti savjet mi je dala moja mama. ona je taj čaj davala meni i bratu i nismo imali grčeve.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: grčevi
14.12.2008 21:23:31   
lelo
Ja sam Leonu davala nurs harvis sirup i to mu je jedino pomoglo.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: grčevi
17.12.2008 10:05:04   
Dominić
Moj Matija ima 6 i pol mjeseci i još ima grčeve,isto tako sam mu davala sab simplex.Meni je pedijatrica rekla da ga stavljam spavati na trbuh,a ako te strah stavljaj ga barem po danu i još pomaže ako ga svučeš uhvatiš ga prstima oko pupka s lijeve i desne strane i lagano ga "gnječiš",kao kad mijesiš tijesto tako mu tjeraš zrak niže u crijeva,ali LAGANO.To mu nebi trebalo štetiti,meni je doktorica to pokazala. 

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: grčevi
17.12.2008 10:07:42   
FIONA
IZVORNA PORUKA: lelo

Ja sam Leonu davala nurs harvis sirup i to mu je jedino pomoglo.




mi počeli jučer sa tim sirupom i ne vidim pomak...kaj je najgore radi face kao da sam joj podvalila čili papriku!!!user posted image user posted image user posted image .... Ja se i dalje držim one da smo zajedno jače kako u svemu pa tako i u plakanju...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!