Brisevi u trudnoći (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


anamarijapupek -> Brisevi u trudnoći (29.5.2012 14:09:13)

Htjela bi čuti vaša iskustva odnosno da li ste radili briseve u trudnoći i u kojem tjednu. Naime, ja sam sada 13+5, briseve sam zadnji puta radila u 1.mjesecu ove godine. Tada je sve bilo u redu. Nadala sam se da će mi sama gin dati uputnicu za ponovnu analizu briseva, međutim od toga ništa ni na zadnjem pregledu. Rekla je u stilu: "aha, radili smo briseve u 1.mjesecu, onda sada ne treba". Trenutno imam prljavo bijeli iscjedak zbog kojeg sam otišla na hitnu prije dva tjedna, tamo su mi rekli mirovanje i to je to. Iscjedak nije redovit i ima dana kada se uopće ne pojavi. Nemam druge probleme tipa svrbež, peckanje i tome slično. Sutra mi je gotov nalaz urina i klica. Krvna slika je odlična. Da li trebam tražiti gin da mi napravi briseve odnosno da li je to potrebno s obzirom da sam ih radila prije 4 mjeseca?? [sm=zmeden.gif]




ucitelj -> RE: Brisevi u trudnoći (29.5.2012 15:08:00)

ja osobno nisam radila briseve jer ovamo doktori prakticiraju sto manje diranja zene dok je trudna
mislim da ti nije bas jako potrebno ako oni ne forsiraju traziti jer ipak sto manje supaju dolje to bolje a taj iscjedak je ok bar kod mene bio




ruwenzor -> RE: Brisevi u trudnoći (29.5.2012 15:58:47)

ja sam radila odmah na početku trudnoće, negdje 7-8 tj, kasnije ne
vjerovatno ne žele previše petljati ako sve izgleda ok, a i radila si ih nedavno, da gin sumnja na neku upalu/gljivice valjda bi napravila potrebne preglede
inače iscjedak je normalna stvar u trudnoći, ako si se nadala da 9 mj nećeš nositi uložak- e prevarila si se




sina -> RE: Brisevi u trudnoći (29.5.2012 17:01:59)

ja sam ih radila non stop,ali zato što sam imala bakteriju. kad smo ju riješili,nakon 3 mj. sam radila opet kontrolu. s obzirom da je sve bilo o.k više ih nisam radila . mislim da tvoja doc. zna kad treba,a kad ne raditi briseve i da kod tebe nema panike




anamarijapupek -> RE: Brisevi u trudnoći (30.5.2012 14:35:56)

Hvala vam puno na odgovorima. Danas sam podigla nalaz urinokulture i rezultat je: sterilno. Onda nemam brige. A za iscjedak znam da se pojavljuje tako da samo treba biti miran i pozitiva.




Stranica: [1]