ZG koji restoran za krstitke? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Vjenčanje, krštenje, godišnjice,…



Poruka


berny -> ZG koji restoran za krstitke? (21.5.2012 20:59:17)

Krstit ćemo B. za koji tjedan. Bit će nas 15-tak. Iako nas je malo, ipak nas je previše za proslavu u našem stanu. Koji bi restoran preporučile (ZG u blizini Rudeša)? Skupljamo ideje pa vas molim da nam se pohvalite kako ste se oduševile nekim restoranom. Voljeli bi da ima neko ograđeno igralište za klince. Hvala vam.




tyna -> RE: ZG koji restoran za krstitke? (21.5.2012 22:15:40)

Batak hehhe ili Palfi kod Mercatora.
Nije blizu Rudeša:)) ali meni se jako sviđa zbog dječjeg igrališta - klet Cinkuš u Demerju.




berny -> RE: ZG koji restoran za krstitke? (22.5.2012 12:57:46)

Hvala Tyna, zlato si. Za Cinkuš smo čuli. Još su mi se neke dobre curkice s RR javile na p.p.
U subotu smo ranom zorom u parkiću vrtića na Vrbanima. Mogle bi popiti kavicu dok nam dečkići peku kolačiće od pijeska.
Ak se još nečeg sjeti, javi.




mayathebee -> RE: ZG koji restoran za krstitke? (31.5.2012 7:49:28)

Hej! Mi smo kod Palfia imali krstitke! Odlicno je bilo, ambijent je super, klinci su bili odusevljeni zivotinjama! Klopa je bila super, i cak su nam stolice ko za svadbu uredili! Imaju super web stranicu, pa pogledaj ako nisi vec!




niina -> RE: ZG koji restoran za krstitke? (31.5.2012 7:58:03)

Palfi,Pupa na Jarunu,Mali Raj-Stenjevec, ali zbog klinaca naj bi bilo Palfi........




berny -> RE: ZG koji restoran za krstitke? (9.6.2012 22:25:09)

Hvala curke! Maya, sjećam se detalja oko tvojih lijepih krstitki. [sm=smiley1.gif] Palfi nam je iza naše ulice pa smo odlučili odabrati neku kompliciraniju destinaciju. [sm=smiley36.gif]
Jako sam zadovoljna kako je sve prošlo na današnjim našim krstikama. Krštenje je bilo na Knežiji. Krstio nas je predobri Don Petar. Zatim smo otišli u Cinkuš (Demerje). I nitko se nije pogubio po putu [sm=smiley1.gif].
Divno mjesto, odlična klopa, cijene normalne, naši fini kolači i torte, parkić i nogometno igralište za klince.
Napravila sam gipsane anđele za sve naše goste. Probat ću staviti fotku.
Još jednom tnx na idejama. I velika vam pusa...




berny -> RE: ZG koji restoran za krstitke? (9.6.2012 22:51:59)

http://imageshack.us/photo/my-images/10/angelci.jpg/




pincirotvajler -> RE: ZG koji restoran za krstitke? (10.6.2012 7:57:03)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




ruwenzor -> RE: ZG koji restoran za krstitke? (10.6.2012 13:47:46)

drago mi je da vam je bilo lijepo
super su anđelići [sm=bravo.gif]




berny -> RE: ZG koji restoran za krstitke? (10.6.2012 18:37:56)

hvala cure! [sm=smiley27.gif]




Stranica: [1]