|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi simptomi trudnoće
28.6.2012 14:52:08   
cmok
malena 35 baš si me nasmijala, vidim ovaj mjesec ima puno novih trudnica baš mi je drago user posted image user posted image
a sad na posao user posted image

(Odgovor članu malena 35)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: prvi simptomi trudnoće
11.7.2012 14:23:05   
Vatrica
Pozdrav svima,evo ja nova gore optimistična trudilica!user posted image

(Odgovor članu cmok)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: prvi simptomi trudnoće
30.3.2013 15:35:43   
mala ribica
Dobar dan svima :)
Evo da i ja ispricam svoju situaciju. Dakle ovulacija koja je mjerena LH trakicama je pokrivena i bila je prije tjedan dana. Ocekivana user posted image trebala bi biti druga polovica iduceg tjedna, nekih 14 dana nakon ovulacije. Posto mi cilklusi nisu svaki put isti i variraju od 30-40 dana, ne mogu tocno u dan znati kad treba doci user posted image . Vec prvi dan nakon ovulacije u sklopu koje su bili odnosi, pocela sam osjecati bol u prsima, sto se pojacavalo iz dana u dan. Inace imam bolne grudi u pmsu ali cini mi se da nisu nikada ovako boljele, osjecam kao da me je netko nalupao po njima i kad ih diram, bole poput modrice, nekako bole cijele ali dosta prema pazuhu. Takodjer skoro svakog dana osjecam bolove u lijevoj preponi/jajniku kao u vrijeme ovulacije. Dolje mi je nekako mokro, iscjedak je zuckast bez mirisa neugodnog. Takodjer imam povisenu temperaturu koji ne mjerim svakodnevno i nisam ju inace pratila, ali ne osjecam se bolesno ili da je neki upalni proces u tijeku. Eto to je to za pocetak, test cemo napraviti iduci tjedan pa cemo vise znati ako user posted image ne dodje. Puno pozdrava svimauser posted image

(Odgovor članu Vatrica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: prvi simptomi trudnoće
1.4.2013 23:15:11   
parijanerica
parijanerica  Objave: 1Član od: 1.4.2013 Status: prisutanBok ekipa..ja sam nova na forumu.... Zanima me da li postoji mogucnost za trudnocu ako decko nije svrsio u mene , a bili su mi plodni dani ? U zsdnje vrijene jako puno jedem,umaram se,bolovi u ledima i donjem djelu trubuha,puno imam sline... Molim Vas pomozite!!!jos rano mi jeda test napravim

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: prvi simptomi trudnoće
2.4.2013 9:59:06   
mala ribica
Bok parijanerica!

U predejakulatu moze biti spermija sposobnih za oplodnju, dakle zena moze ostati trudna ako ima odnos u plodnim danima iako muskarac nije svrsio u nju. Koliko vremena je proslo od ovulacije i kad je ocekivana menstruacija? Test se moze napraviti najranije na dan ocekivane menstruacije, iako u iznimnim slucajevima i ranije jer nismo svi isti i kod svakog tijelo drugacije reagira. Navedeni simptomi ne moraju nuzno ukazivati na trudnocu, opusti se i pricekaj eventualni izostanak menstruacije pa napravi test. Pozdrav

(Odgovor članu parijanerica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: prvi simptomi trudnoće
2.4.2013 11:25:27   
PinkyFunkyBirdy
Curke dobrodošle na RR! Ako želite zatrudniti i odbrojavate do sljedećeg datuma menge te se nadate da neće doći javite nam se na temi odbrojavanja. user posted image
Perijanerica slažem se s malom ribicom, ali moram napomenuti da zatrudnjivanje nije uvijek tako jednostavno pa ti je najbolje da pričekaš do datuma dolaska menge.
Mala ribice, napisala si da ne znaš kad očekuješ user posted image jer ti ciklusi variraju, ali ne znam dal znaš da drugi dio ciklusa kod jedne žene je UVIJEK isti. Tako da ti može samo varirati prvi dio do ovulacije, a nakon ovulacije je uvijek fiksno. Evo, na mom primjeru: ciklusi mi se kreću od 2 do 6 mjeseci (zbog PCOS-a), ali čim imam ovulaciju za točno 14 dana mi stiže menga. Javi svoj datum na odbrojavanju u travnju pa te dodam na listu. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mala ribica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: prvi simptomi trudnoće
2.4.2013 16:44:59   
parijanerica
ej curke...meni je megna svaki 28 dan....znači procurila sam 12.03.i sad očekujem 9.04.
U meni je neki glas koji vrišti da sam trudna....jel se to vama dogadalo?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: prvi simptomi trudnoće
2.4.2013 18:58:19   
mala ribica

IZVORNA PORUKA: PinkyFunkyBirdy

Curke dobrodošle na RR! Ako želite zatrudniti i odbrojavate do sljedećeg datuma menge te se nadate da neće doći javite nam se na temi odbrojavanja. user posted image
Perijanerica slažem se s malom ribicom, ali moram napomenuti da zatrudnjivanje nije uvijek tako jednostavno pa ti je najbolje da pričekaš do datuma dolaska menge.
Mala ribice, napisala si da ne znaš kad očekuješ user posted image jer ti ciklusi variraju, ali ne znam dal znaš da drugi dio ciklusa kod jedne žene je UVIJEK isti. Tako da ti može samo varirati prvi dio do ovulacije, a nakon ovulacije je uvijek fiksno. Evo, na mom primjeru: ciklusi mi se kreću od 2 do 6 mjeseci (zbog PCOS-a), ali čim imam ovulaciju za točno 14 dana mi stiže menga. Javi svoj datum na odbrojavanju u travnju pa te dodam na listu. user posted image


PinkyFunkyBirdy hvala na dobrodošliciuser posted image

Mislim da sam se malo zapetljala u svom prvom postu. Točno je kako si napisala da postovulacijska faza u žene traje podjednako svakog ciklusa. Inače ciklusi su mi redoviti samo različito traju tj. folikularna faza varira, ali sam se malo nespretno izrazila jer sam tek odnedavno počela partiti kad mi je točno ovulacija.

Nisam baš shvatila za ovo odbrojavanje? Može pojašnjenje? Hvalauser posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: prvi simptomi trudnoće
2.4.2013 19:05:09   
mala ribica

IZVORNA PORUKA: parijanerica

ej curke...meni je megna svaki 28 dan....znači procurila sam 12.03.i sad očekujem 9.04.
U meni je neki glas koji vrišti da sam trudna....jel se to vama dogadalo?


Iz tvog prvog posta imala sam dojam da ne bi htjela da si trudna, ali drago mi je da očekuješ user posted image
Meni je ovo prvi put i pere me osjećaj da jesam... Napisala sam gore simptome, a danas sam dobila lagano krvarenje nakon što se obrišem pa ostalo na papiru i malo je na gaćicama (sreća bijele su pa se vidiuser posted image )

Ja bih trebala dobiti 04.04. ili 05.04. kad ću raditi test. Nadam se user posted image

Želim ti da te osjećaj ne vara i da bude user posted image

(Odgovor članu parijanerica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: prvi simptomi trudnoće
2.4.2013 19:13:41   
mala ribica

IZVORNA PORUKA: mala ribica


IZVORNA PORUKA: PinkyFunkyBirdy

Curke dobrodošle na RR! Ako želite zatrudniti i odbrojavate do sljedećeg datuma menge te se nadate da neće doći javite nam se na temi odbrojavanja. user posted image
Perijanerica slažem se s malom ribicom, ali moram napomenuti da zatrudnjivanje nije uvijek tako jednostavno pa ti je najbolje da pričekaš do datuma dolaska menge.
Mala ribice, napisala si da ne znaš kad očekuješ user posted image jer ti ciklusi variraju, ali ne znam dal znaš da drugi dio ciklusa kod jedne žene je UVIJEK isti. Tako da ti može samo varirati prvi dio do ovulacije, a nakon ovulacije je uvijek fiksno. Evo, na mom primjeru: ciklusi mi se kreću od 2 do 6 mjeseci (zbog PCOS-a), ali čim imam ovulaciju za točno 14 dana mi stiže menga. Javi svoj datum na odbrojavanju u travnju pa te dodam na listu. user posted image


PinkyFunkyBirdy hvala na dobrodošliciuser posted image

Mislim da sam se malo zapetljala u svom prvom postu. Točno je kako si napisala da postovulacijska faza u žene traje podjednako svakog ciklusa. Inače ciklusi su mi redoviti samo različito traju tj. folikularna faza varira, ali sam se malo nespretno izrazila jer sam tek odnedavno počela partiti kad mi je točno ovulacija.

Nisam baš shvatila za ovo odbrojavanje? Može pojašnjenje? Hvalauser posted image user posted image


Našla i priključila se user posted image

(Odgovor članu mala ribica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: prvi simptomi trudnoće
2.4.2013 20:17:09   
parijanerica
Joj sada najveca zelja bi mi bila da sam trudna....molim Bogu se da jesam.sada u pet pravim test na trudnocu i nadam se da ce mi biti veliki +...
Rodica moja je ostala trudna prekinutim snosajem,nadam se da cu i ja....
Molim Vas da mi kazete Vase simptome trudnoce....
Ljubim Vas!!!!

(Odgovor članu mala ribica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: prvi simptomi trudnoće
2.4.2013 20:32:02   
mala ribica

IZVORNA PORUKA: parijanerica

Joj sada najveca zelja bi mi bila da sam trudna....molim Bogu se da jesam.sada u pet pravim test na trudnocu i nadam se da ce mi biti veliki +...
Rodica moja je ostala trudna prekinutim snosajem,nadam se da cu i ja....
Molim Vas da mi kazete Vase simptome trudnoce....
Ljubim Vas!!!!



parijanerice ja ti od srca želim user posted image i user posted image
ja sam svoje simptome opisala i ja sam u iščekivanju user posted image user posted image

(Odgovor članu parijanerica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: prvi simptomi trudnoće
18.4.2013 11:48:06   
bjonda
Pozdrav ... Neznam dali sam trudna, jos cekam termin menstruacije. Mene zanima mogu li se imati neki od uobicajenih siptoma trudnoce povremeno, npr. dva dana ih imas pa onda par dana nista. Ili siptomi moraju boiti uzastopni. I jos me zanima dali je moguce da se na samom pocetku trudnoce mozes osjecati bol u maternici ako su ti hlace preuske u pojasu user posted image

(Odgovor članu cmok)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: prvi simptomi trudnoće
13.5.2013 10:48:34   
Lela12
pozz svima.. dragi i ja smo ovaj mjesec prvi puta radili na bebici.. i brojim jos dva dana do m. napuhnuta sam od ovulacije uz povremene bolove u trbuhu..grudi me bole danima.. u petak dakle 10 ak dana nakon ovulacije primijetila sam dvije tri smeckaste mrljice na gacicama..do popodne nestalo i nije se pojavljivalo..u cekanju smo.. drzite palceve

(Odgovor članu bjonda)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: prvi simptomi trudnoće
13.5.2013 11:19:56   
elle1
to bi ti mogla biti implatacija,ja sam ju imala u drugoj trudnoci...sad isto radimo na user posted image i nadam se user posted image

(Odgovor članu Lela12)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: prvi simptomi trudnoće
13.5.2013 12:17:30   
Lela12
iskreno se nadam da necu dobiti ova dva dana da ce bit user posted image

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: prvi simptomi trudnoće
4.6.2013 17:16:02   
tina02034
hmmm, ja svojuuser posted image očekujem 06.06. user posted image
sad zadnju sam imala 10.05. i ciklusi si mi od 26-28 otprilike, u sredini ciklusa 14 dan njegdje imala sam krvarenje, koje ne bi ni skuzila da nisam isla na wcuser posted image inace nikad ne krvarim usred ciklusa, a i sto mi je novo vec nekih 5 il 6 dana imam neki iscjedak, proziran, pa bijeli, i filing ko da cu svaki cas procuriti... sta mi se dogadja user posted image user posted image

(Odgovor članu Lela12)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: prvi simptomi trudnoće
5.6.2013 9:05:26   
PinkyFunkyBirdy
Draga tina, ovo krvarenje 14 DC ti je vjerojatno zbog ovulacije. To nije ništa stašno i ponekad se dešava jer folikul malo krvari kada pukne i oslobodi jajnu stanicu. Ovaj iscjedak koji spominješ su znale neke cure imati prije nego su saznale da su trudne tako da bi bilo dobro da napraviš testić (i obavezno nam javi rez). user posted image
Želim ti ono što si sama želiš! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tina02034)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: prvi simptomi trudnoće
13.10.2016 0:36:05   
rajna1010
Prvi simptomi potpuno isti kao i pred menstruaciju. Mislila sam da ću dobiti. Bolne grudi, grčevi u trbuhu i iscjedak kao pred mengu koji već danima traje. Jedino sam se osjećala malo iscrpljeno.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: prvi simptomi trudnoće
2.12.2016 13:45:11   
Anoniman
Pozdrav curke!
Zanima me vaše mišljenje što se tiče prvih simptoma trudnoće... Dakle, prošli mjesec (11.mj), kada sam trebala dobiti mjesečnicu, sam imala 3 dana obilni smećkasti iscjedak pa tek onda je nastupila prava obilna menstruacija koja je trajala samo 3 dana (inače su mi mentruacije trajanja od 5 dana i sasvim normalne, ali ova je predugo trajala i preobilna je pri kraju bila). Dan nakon menstruacije je dečko ejakulirao u mene, te nakon toga znači tjedan dana kasnije smo nastavili spolni odnos bez ejakulacije i u plodnim danima, znači svršio je samo u danima neposredno nakon menstruacije.. 11-12 dana od toga kada je svršio u mene, a kada je po kalendaru ujedno i ovulacija, javio mi se opet smeđi iscjedak, zajedno sa smeđim točkicama, te dan nakon mi je bio obilniji i vodeniji smeđi iscjedak te se pojavila lagana sluzava krv zajedno s njim i danas,3.dan smećkastog iscjetka skoro pa i nema, već je samo lagana kao prozirna sluzava krv i imam laagane kao grčeve kao pred menstruaciju, ali skroz lagane... ne znam da li je to znak implatacijskog krvarenja, mislite da sam trudna ili nešto drugo pomagajtee?user posted image i zajedno s tim, nez dal mi se osjet mirirsa pojačao, ali stalno se šminkam već koliko godina, i odjednom nanosim maskaru na trpeavice i počne mi nešto jaako smrdit nmgu opisat takav miris kao po alkoholu što ja znam i ono počnem s e cudit sto mi smrdi i ono shvatim maskara... nikad mi do sada nije ništa smrdilo u vezi nje... i počinjem bit sve umornija i umornija, stalno mi se spava... stvarno ne zna što mi se događa, ali mi je sve prečudno,ili si umšljam? pomagajte curke user posted image

(Odgovor članu cmok)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: prvi simptomi trudnoće
2.12.2016 13:46:20   
mrvica123
....

< Poruku je uredio mrvica123 -- 2.12.2016 13:47:11 >

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: prvi simptomi trudnoće
2.12.2016 13:48:48   
Anoniman
i zaboravila sam reći da su me grudi jako počele boliti kao pred mengu, a do menge ima još 12 dana

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: prvi simptomi trudnoće
17.1.2017 15:37:19   
mary123
Pozdrav,imam jedno pitanje
4 dan prije menstruacije dobila sam smedi iscjedak,radimo na trudnoci pa me zanima sta to znaci sad?

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: prvi simptomi trudnoće
17.1.2017 22:22:56   
daxy
Pozdrav.

Može biti periovulacijsko krvarenje ili jednostavno spoting koji najavljuje menstruaciju.
A moguće i da je implantacijsko krvarenje (mada je ono jako rijetka pojava).
Nemoguće je znati. Napravi test na dan kad očekuješ menstruaciju.
Sretno i da ugledaš user posted image ! user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu mary123)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: prvi simptomi trudnoće
19.1.2017 11:57:17   
mary123
da budem,,tj danas budem napravila jer više ne mogu čekati sutra :-)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!