|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi simptomi trudnoće
30.5.2012 10:57:38   
tayanna
Bebica77 skupi snage i pišni pa kaj bude ak je + bit ce velik ko kuća,ajde u ljekarnu i cekam te s vjestima!!! Drzim fige!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: prvi simptomi trudnoće
30.5.2012 11:50:22   
bebica77
Joj draga moja ak bu opet razocaranje kak veli riza.... Bum sacekala ja do subote ipak... Isto sam dost citala kak je zenama te 4 test pokazal plus isto tak su radile dan dva prije ocekivane pa - i opet dan dva kasnije i dobile +,,, pa cak i da su na uzv bile i nis se ni vidjelo a bile T..... Ma svasta je moguce draga .. Ja sam bila bedasta kaj sam taj tjedan odma posle m radila....

(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: prvi simptomi trudnoće
30.5.2012 13:25:56   
Riza
Bebica77....samo se probaj opustiti i misliti na lijepe stvari. Znam da ti je teško raditi testić...tako je meni svaki put pa sam ih prestala i radit..user posted image ...a jednom ću valjda ipak doživjetiuser posted image .
Sretno i javi nam ako ipak odlučiš piškiti. user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: prvi simptomi trudnoće
30.5.2012 14:42:05   
bebica77
Draga moja riza ma mislim da nebum nikakav test radila jer sam vec tolko novaca na njih bacila da sam mogla vec do sad kupit ljepa kvalitetna kolica... Sacekala bum ja vjesticu pa bumo vidli kaj je... Inace bas sam sad procitala da je urin kod upale mjehura jako zut i ima jak miris a meni je dosta zuto i nema nikakav miris nit boli mjehur tak da si sve mislim da je.... Stvarno ova dva mjeseca nisam opce o tom razmisljala imala sam pametnijih stvari kak se veli za delat pa sta bog da bit ce

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: prvi simptomi trudnoće
4.6.2012 13:21:02   
malena 35
mislim da ti je najbolje sačekati user posted image jer meni su sa drugim djetetom 4 testa pokazala negativno kad na kraju ja user posted image .

_____________________________

23.06.2008.
28.05.2010. moji anđeli

život je prekratak da bismo se okretali i pitali zašto



(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: prvi simptomi trudnoće
4.6.2012 13:51:44   
bebica77
Ma pricekat cu da... Po najkracem ciklusu sam trebala dobit jucer medjutim nit vjestice nit pms-a sam iscjedak koji traje vec 9 dana po tom kasni, a najdulji ciklus bi trebala dobit 8.6 i nadam se da nebu dosla i mislim jer mi juseri prekjucer bilo malo mucno...

(Odgovor članu malena 35)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: prvi simptomi trudnoće
4.6.2012 14:13:49   
malena 35
držim fige da budeš user posted image

_____________________________

23.06.2008.
28.05.2010. moji anđeli

život je prekratak da bismo se okretali i pitali zašto



(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: prvi simptomi trudnoće
4.6.2012 15:49:32   
bebica77
Hvala ti draga moja. Iz tvojih ustašca u božje uši;)...
Nakon malo vise od godinu dana intenzivnog pokusavanja bilo bi i vrijeme, a 17 godina nakon 1 klinca)))....

(Odgovor članu malena 35)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: prvi simptomi trudnoće
4.6.2012 16:39:09   
malena 35
lip si razmak napravila user posted image user posted image user posted image
imat ćeš nekog za čuvanje user posted image , ne moraš se mislit ima to i svoje prednostiuser posted image


_____________________________

23.06.2008.
28.05.2010. moji anđeli

život je prekratak da bismo se okretali i pitali zašto



(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: prvi simptomi trudnoće
4.6.2012 17:10:59   
bebica77
Hehehehe ma kandidata za cuvanje fala bogu oko mene ima dosta i svi bruse prste)))) sam jos da je + ))))

(Odgovor članu malena 35)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: prvi simptomi trudnoće
5.6.2012 13:49:43   
any82
Drage moje...nova sam ovde na forumu. Ovako, poslednjauser posted image mi je bila 07.05. ciklus mi je tacno na 31 dana..grudi su mi ogromne sa venama i tamnim bradavicama, vec deset dana me boli stomak kao da ce stici user posted image ..nikada nisam imala pms simptome, znaci, kod mene je ono dobijem i taj dan malo boli kicma, drugi rastura stomak, treci nista, traji pet dana i to je to, pre user posted image nista, cak i ne osetim nekada da sam dobila. A da imam i beli sekret neki providan vise a i to nikada nisam imala. Inace, rizican odnos sam imala na 19 dan ciklusa, inace jesam u braku ali nismo nesto pravili bebu do sada, tog dana je prvi put bila opustancija. Kazite mi molim vas kada uraditi test i dal je rano za betu...Inace, naravno, mnogo zelim user posted image

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: prvi simptomi trudnoće
5.6.2012 16:13:11   
bebica77
Najranije dan prije ocekivane m..... Al bolje sacekaj da ti kasni malo pa onda napravi sa prvim jutarnjim urinom...

(Odgovor članu any82)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: prvi simptomi trudnoće
5.6.2012 16:39:04   
malena 35
dobro došla. user posted image ja mislim isto kao i bebica77 strpi se još malo pa pišni i znat ćeš a ako ti bude dulje kasnila onda otiđi ginekologu jer meni su testovi pokazivali da nisam a bila sam user posted image

_____________________________

23.06.2008.
28.05.2010. moji anđeli

život je prekratak da bismo se okretali i pitali zašto



(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: prvi simptomi trudnoće
5.6.2012 23:12:43   
bebica77
Meni je sad test (napravljen tjedan iza m) pokazao negativno a cjelo vrijeme me trbuh boli bradavice peku skoro 2 tjedna imam iscjedak i par put muka mi bilo.... Sad cekam ovu m da vidim dal je il nije +.... inace imam neredovite m traju od 23-28 dana tak da nez kad opce bude O.. Od 3-eg cekam da cu procurit pa je jos nema... Ak ne dodje do 10-tog idem giniću...

(Odgovor članu malena 35)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: prvi simptomi trudnoće
5.6.2012 23:15:40   
mala pcelica
svaka čast cure kad mozete izdrzati da ne napravite test ranije user posted image ja mislim da bi svaki dan pravila test user posted image
meni je jedan dan zakasnila ja sam odmah isla po test hitrim korakom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: prvi simptomi trudnoće
6.6.2012 7:35:40   
bebica77
Uh takva sam i ja bila i jos gora;);).... Sam se treba opustit i ne mislit na to, zaoukip se na nekaj drugo;)....
Ja sam do prije dva mjeseca svaku m proplakala sa krokodilskim suzama i sama sebi rekla o boze kato pa kaj tebi sila te suze kad bude mrva bit ce.. Eto sad cekam m da vidim hoce li doci , eto danas je 6 nije jos dosla a nadam se da ni nece....

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: prvi simptomi trudnoće
6.6.2012 12:49:25   
any82
Meni danas stigla user posted image user posted image

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: prvi simptomi trudnoće
6.6.2012 12:50:27   
any82
Hvala vam puno na odgovoru

(Odgovor članu any82)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: prvi simptomi trudnoće
6.6.2012 23:19:10   
bebica77
Any bas mi je zao sto je vjestica stigla... Glavu gore i u nove pobjede kad prodje... Ja molim boga da ne stigne..... Jos dva dana do nje tj ak dodje dosla bu cetvrtak na petak ko uvjek kak po noci dolazi

(Odgovor članu any82)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: prvi simptomi trudnoće
8.6.2012 22:19:43   
malena 35
bebice ništa nam ne javljaš. je si li pravilauser posted image .
ili je user posted image
nadam se da si
user posted image

_____________________________

23.06.2008.
28.05.2010. moji anđeli

život je prekratak da bismo se okretali i pitali zašto



(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: prvi simptomi trudnoće
9.6.2012 11:41:13   
bebica77
Ej cure evo jucer mi dosao neki rozi iscjedak al jako malo a danas sam nekaj malo vodeno smedje roskasto.... Malo cudno em kasnila dan em takva boja ... Bum vidla sad jos danas sutra ak ne krene normalna idem u cetvrtak ginicu jel po tom svem mi se cini da se mrva danas gnjezdi)))))

(Odgovor članu malena 35)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: prvi simptomi trudnoće
18.6.2012 13:11:00   
cmok
bok dame, ja sam nova ovdje, zapravo prvi put se javljam iako čituckam po forumu već duže vrijeme... evo i ovaj mjesec se ciklus bliži kraju i trebam ubrzo dobit 22.6 i baš sam nervozna, javljam vam se za malo utjehe i podrške jer muž više nema živaca za moje ispade user posted image ... nemem nikakvih simptoma, osim što sam jako umorna i već 2 tjedna me probada u jajnicima, ne znam koliko je to dobro user posted image

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: prvi simptomi trudnoće
23.6.2012 9:39:37   
malena 35
dobro došla cmokuser posted image
je si dobila user posted image jučer ?


bebica77 ne javljaš se, jesi li radila test ili je user posted image došla ?
nadam se da nije i da neće bar 9 mj. user posted image
ja user posted image user posted image user posted image user posted image za tebe

_____________________________

23.06.2008.
28.05.2010. moji anđeli

život je prekratak da bismo se okretali i pitali zašto



(Odgovor članu cmok)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: prvi simptomi trudnoće
23.6.2012 13:58:35   
cmok
jučer nisam dobila i jutros sam odlučila raditi test, a kad ono i kao svih prijašnjih mjeseci negativan, sada me vrti trbuh, procurit ću svake sekunde... već me pomalo frustrira ovo user posted image ... stvarno mi nije jasno kako i ovaj mjesec ništa, a bila sam uvjerena user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu malena 35)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: prvi simptomi trudnoće
28.6.2012 14:19:42   
malena 35
cmok znam da ti nije lako ali moraš biti jaka i nadat se da će idući misec biti user posted image .
ja se iskreno nadam da ti već sljedeći mjesec neće doći i da će kasniti idućih 9 mjeseci.user posted image
ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za sve one koje planiraju user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image možemo mi to samo se ne smijemo predati zato hitrim korakom user posted image na posao user posted image user posted image user posted image user posted image .
ajmo trudilice mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.06.2008.
28.05.2010. moji anđeli

život je prekratak da bismo se okretali i pitali zašto



(Odgovor članu cmok)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!