|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
9.5.2013 20:05:31   
sandraaa 6
Pitanje: Zanima me sledece!Ciklusi mi nisu redovni!Aboprtus sam imala 15.02.2013.godine u cetvrtoj nedelji trudnoce!Posle sam imala dve menstruacije i htjela sam trudnocu!Zadnja menstruacija mi je bila 10.04.2013.godine!Imali smo odnose otprilike svaki drugi,treci dan!Svaki put je ejakulirao u mene!Radila sam juce test i nista!Zanima me kolika je mogucnost za trudnocom!Mada sdam zaboravila reci da su mi ciklusi otprilike svaki mesec dana 30-31 dan... P O M O Z I T E

i da sutra trebam da dobijem a danas sam imala blage bolove u donjem djelu stomaku i izasle mi potkozne bobe ili akne kao pred menstruaciju...da li je to znaak da nisam trudna i da cu dobiti hvalaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu She76)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
9.5.2013 20:16:16   
andydea
Po ovome može biti i da jesi i da nisi trudna...Simptomi trudnoće jedaki su simptomima nadolazeće menstuacije...Pričekaj par dana pa češ vidjeti ,ako ne dobiješuser posted image ...napravi test.Sretno!

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu sandraaa 6)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
7.6.2013 15:11:42   
terina
Bokić svima. Ja bi molila za malu pomoć, napravila sam test jučer i bio je pozitivan no cijelo vrijeme me prati taj pritisak u donjem djelu trbuha, kao da trebam dobit. Kroz forum, koliko sam skužila to je cca normalno no imam..... žućkasti iscjedak. Zvala sam gin i sestre mi je rekla da me ne može primiti ali ako hoću neka idem na hitnu. Iskreno, zvučala je kao da samo želi prestati razgovarati samnom. Sada čekam da mi muž dođe doma da idemo na hitnu no jel to nešto za zabrinuti? Ti i bol... Imala sam biokemijsku T prije dvije godine. Sada više ne znam što da mislim pa molim za mišljenja. Puno hvala

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
7.6.2013 17:02:05   
Jasmina19
Draga terina,cestitam na bebacu i zelim ti mirnu trudnocuuser posted image U vecini slucajevima su ti grcevi cisto normalna stvar na pocetku trudnoce,maternica se siri,ako nemas smeđi iscjedak ili svijezu krv onda mislim da je to uredu.Ako si bas jako prestrasena odi na hitnu pa neka te pregledaju,cisto da se smiris.user posted image Tako je i mene sestra od mog ginekologa bila otkantala kad sam dosla da me samo naruci za pregled kad sam bila trudna,rekla je:uopce nije bitan taj vas pozitivan test vec sutra to ne mora nista znacit,ostala sam šokirana.>:) Sretno ti na pregledu ako odlucis ici i javi kako je proslouser posted image user posted image

(Odgovor članu terina)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
7.6.2013 17:19:01   
terina
Hvala ti puno na lijepim željama. Ne razumijem takve ljude, kako je njima dopušteno da rade na takvom mjestu. Može ih sve biti sram. Eto, moj mužićko je došao po mene i idemo na hitnu. Javim se nadam se sa dobrim vjestima.

(Odgovor članu Jasmina19)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
7.6.2013 20:40:45   
terina
Ola, evo da se javim. Bila na hitnoj u Petrovoj. Doktor je bio jako ljubazan. UZV kaže početna trudnoća no još je prerano da se išta konkretno vidi. Naručio me da se vratim u utorak, tada če se navodno sve bolje vidjeti i prepisao mi je medazol. Sad je na redu samo čekanje.

(Odgovor članu terina)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
7.6.2013 21:19:09   
Jasmina19
Bas mi je drago da je sve ok.istina da je rano da se nesto vidi tek si napravila test al bitno je da si ti mirnija jer se trudnice nesmiju uzrujavati.Zelim ti puno srece dalje i sad odmaraj sto vise,bit ce sve uredu.user posted image

(Odgovor članu terina)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
8.6.2013 22:04:39   
uvijek pesimist
pozz,nova sam...slučajno sam vas pronašla jer tražim odgovore na pitanja o bolovima u trbuhu u trudnoći,probava i sl.ima neko raspoložen na raspolaganju?user posted image

(Odgovor članu She76)
Neposredna veza do poruke: 58
   Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
19.7.2013 18:53:44   
ella8
caooo ja sam nova tu... želim vaše mišljenje :) imam grćeve u trbuhu,, muka mi je al ne povraćam. i imam vrtoglavicu.. M imam dobit tek za 7 dana osjećam se jako loše.... dali to može biti trudnoća?!?! molim vaša mišljenja!! user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 29.7.2013 8:58:55 >

(Odgovor članu uvijek pesimist)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
28.7.2013 18:52:59   
Ange
Pozdrav svima...i ja sam nedavno saznala da ću postati mamauser posted image ..tet sam napravila kod kuće,imala sam ista simtome i još ih uvijek imam..kao da ću dobit M,ćešće mokrenje,promjene raspoloženja,umor,iscrpljenost,pospanost..i td.ovo mi je prva trudnoća i iskreno neznam baš mnogo o tome,pa vas molim za savjet.naime radim u tgovini,posao je dosta naporan fizički i psihički,sav teret se unosi ručno,konstantno sam na nogama,nosim gajbe,kutije i slično,šefica je vrlo zahtjevna i stroga...sve je to bilo podnošljivo do sada,no sve se mijenja jer sad moram misliti ni na anđela kojeg nosim u sebi..problem je što sam konstantno umorna,pospana i nekoncentrirana što mi otežava radni dan..bolovanje nemogu otvoriti dok ne odem kod ginekologice,narućena sam tek 07.08.jer kaže da mi ranije nemože ništa vidjeti.njen jedini savjet je bio da pijem dosta tekućine i da se neumaram,da zamolim da me na poslu poštede..šefici još nisam ništa spominjala jer nemam potvrdu od ginekologa,bez nje nemogu ništa čak ni iskoristiti ostatak godišnjeg,jer je sezona..user posted image svaki dan na poslu mi je sve teži i sve manje snage imam za obavljanje svojih zadataka..neznam što da radim..user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 29.7.2013 8:59:30 >

(Odgovor članu ella8)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
29.7.2013 12:30:26   
pepitta
pozz svima user posted image ! nova sam ovdje i mozda moje pitanje ne spada na ovu temu ali vrijedi pokusati user posted image . Muž i ja radimo na user posted image , moji nalazi su u redu, radimo vec 6mj i nista, menstruacije su mi normalne, svaki 28 dana.. kako, kada se najbolje seksat user posted image , vise ni sama ne znam, zelja mi je imat svog andjela u rukama ali nikako da mi se ostvari, moze vasa iskustva? hvala vam ;)

(Odgovor članu sandraaa 6)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
30.7.2013 19:52:20   
Ange
draga pepitta...o zatudnjivanju ovisi mnogo faktora ima dosta žena koje se trude godinama i onih kojima to uspije iz prve..nedaj da te to obeshrabri..imaš forum u rubrici zatrudnjivanje,zove ti se "nadajmo se zajedno-odbrojavanje srpanj 2013."cure su super,možeš ih sve pitati i dobiti češ mnogo korisnih savjeta.

(Odgovor članu pepitta)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
31.7.2013 12:22:50   
Ivany
Pozdrav!
Imala sam spontani prošle god u 6.tj, ali evo prije par dana Clearblue je pokazao user posted image tako da sam jako sretna sa određenom dozom straha. Natečene i bolne grudi,pospanost,lagane vrtoglavice i naravno lagana stezanja u donjem dijelu trbuha. Išla sam se naručiti (5.8.) da bi me sestra jako neugodno dočekala sa spikom kako mi je prerano za pregled, da nezna što će doc reći na to,kako mnoge nakon mj dana idu na bolovanje,da ja nemam pojma koliki je to trošak za njih i svašta još nešto??? Ostala sam bez teksta. Inače radim sezonu na moru i u 9 mj se vraćam kući. Vaše mišljenje,dali otići kod nje ili privatno?

(Odgovor članu madeline)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
31.7.2013 12:23:44   
anaxx
privatno!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Ivany)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
31.7.2013 13:18:09   
perlica55
Pepitta javi nam se na odbrojavanju za kolovoz user posted image
i pitaj sve što te zanima!!
ange draga, ak ti je teško raditi, odi kod dr. opće
prakse i traži da ti otvori bolovanje na bilo što (iscrpljenost,
slabost, mantavicu....) dik ne odeš kod ginića. Čuvaj se i
mazi bušicuuu user posted image
Ivany, čestitam od srca user posted image , ako ti nije dobro odi kod
privatnog ginića, al ak si ok, ne žuri s pregledom.
Stvarno je moguće da ak dođeš prerano, ginić ne vidi plod,
pa će ti biti još gore čekati!!!




_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu pepitta)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
31.7.2013 13:19:39   
Ivany
Hvala odmah danas zovem!

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
31.7.2013 13:24:38   
Ivany
Perlica zuri mi se iz straha od proslog spontanog samo radi toga. Po sestrinom racunanju 5.8. bi mi vec bilo 7 tj. Dal se tada vidi nesto? ZM mi je bila 16.06.

(Odgovor članu Ivany)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
31.7.2013 13:54:21   
perlica55
Daaa, sestra je u pravu. Biti će 7. tjedan trudnoće user posted image
Pravo vrijeme za gin. pregled. Nadam se da će biti sve
super, pa da možeš uživati u user posted image
Sretnooo user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Ivany)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
24.9.2013 11:22:30   
syringa
Pozdrav curke!
Na site-u sam relativno nova, trenutno u 5.ili6.tj. T.
Još uvijek ne znam točno. Dva testa pokazala user posted image . user posted image
Na prvi uzv i pregled idem sutra. Nadam se da će sve biti ok.
Ovo mi je 1.T i sva sam prestrašena. Ginekologica mi dala Utrogestan od 100mg 3x1.
Kaže za svaki slučaj. user posted image
Zanima me koliko je dobar taj utro. i da li ste čule da je netko ipak izgubio bebu iako je trošio to?
Inače, još uvijek mi je relativno ok. Malo mi je mučno nakon što se najedem i nemam baš apetit.
Jedino što me konstantno muči je bol u trbuhu kao da ću dobit pa me to brine. Valjda neće doći user posted image .


_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
24.9.2013 16:07:25   
kisica
Bol u trbuhu je i kod mene bila prisutna, i to dosta dugo...negdje do 13 tt, možda i malo više...
Utrogestan sam koristila u prvoj trudnoći za održavanje i to ti škoditi nemože. E sad jel nekome nije pomogao, to neznam.
E sad kako ti je dala Utrogestan, a prvi pregled ti je tek sutra il sam ja pobrkala nešto?
U svakom slučaju, sretnooo :)

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
25.9.2013 9:02:29   
syringa
hvala ti kisica na lijepim željama! user posted image
zvala sam je tel. kad sam napravila test pa mi je rekla da dođem po te tablete i počnem ih piti, a onda za tj.dana da dođem na pregled jer bi se sad trabalo nešto vidjeti. user posted image  primijetila sam da me trbuh više ne boli tako često već samo ako sam duže vremena u pokretu. user posted image  proći će valjda!
samo da bude sve ok na pregledu. javim se kad se vratim! user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
25.9.2013 12:13:55   
kisica
Ajde, ajde, svakako nam se javi :)

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
27.9.2013 9:34:05   
syringa
hi drage! user posted image
moj uzv dobro prošao. kaže ginkica sve ok.
za dva tj.idem na kontrolu. user posted image  i ja ulazimo u 6.tj.
samo da sve bude ok i da srčeko zakuca!!!!! user posted image
trbuh me tu i tamo malo zaboli al ne više kao prošloh tjedana.
sad se opet brinem zašto me ne boli i zašto više nisam tako "napuhana"?! user posted image
prva mi je trudnoća pa šizim za sve. user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
27.9.2013 22:06:06   
kisica
Ajde super, baš mi je drago user posted image
Mislim da ćeš imat hrpu pitanja zašto je ovako, a ne onako.
Meni je treća, pa se sa tim bolom nisam susrela do sada nikako. Onda me brinulo zašto me boli, a nije bilo razloga za to.
Pa zašto povraćam sad, a nikad nisam prije i tako :)
Čarobni su to mjeseci :)

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
30.9.2013 11:12:49   
syringa
user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!