mješovita grupa (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


keksić -> mješovita grupa (5.5.2012 8:52:32)

zanimaju me iskustva ako nećije dijete ide u mješovitu grupu, dakle od 2-6 godina.

dali je bolje da je dijete najmlađe u grupi, ili najstarije? kako to prihvaćaju?

hvala,


ili je bolje da su baš svi vršnjaci u grupi?


joj, sto problema... [sm=smiley1.gif]




kanader -> RE: mješovita grupa (5.5.2012 9:35:36)

ako je najmlađe velika je vjerojatnost da će ranije usvojiti vještine starijih, tj.bit će naprednije od vršnjaka koji su u isoj starosnoj grupi...iako ovisi od djeteta.ali ja imam dobra iskustva sa mješovitim grupama..uvijek su stariji tu da pomognu malima, a i mali su okruženi s malo više pažnje(tete + starija djeca)




ema55 -> RE: mješovita grupa (5.5.2012 9:39:10)

Moja će od jeseni u mješovitu grupu, pa ćemo vidjeti kako će se to odraziti.




BUMBI -> RE: mješovita grupa (5.5.2012 13:23:54)

D isto ide u mješovitu grupu,ima ih od 3-6 godina i ja sam s time jako zadovoljna,s tim da ih je samo par sa 6 godina i 3 isto,najviše ih ima s 4,5 g




cuba -> RE: mješovita grupa (5.5.2012 13:48:26)

Moj Roko je isto u mješovitoj grupi. Jasličari i starija dječica su zajedno. Meni je to super, svi se zajedno igraju, lijepo se slažu. Veliki paze na mališane a opet maleni puno nauče od starijih.




keksić -> RE: mješovita grupa (5.5.2012 17:19:27)

i ja se nadam da će to biti super :)




inna -> RE: mješovita grupa (5.5.2012 22:01:38)

Domi nije u mjesovifoj grupi, ali kada je krenuo u jaslice s 1,5 godinom bio je najmladji i grupi. Neki su od njega bili stariji i po godinu i pol sto je u njihovoj dobi velika razlika. Super se uklopio i super je napredovao jer ih je "lovio" i oponasao, a stariji su bili jako pazljivi prema njemu i ucili si se strpljenju. Kao prednost bi navela i to sto se naucio izboriti za sebe, a minus sto se sad ne boji u parku postaviti ni na klince od 5 godina




lilia -> RE: mješovita grupa (6.5.2012 22:42:42)

Meni to super zvuči da su miješani stariji i mlađi.
Tako je moja nećakinja išla sa većima pa su im pomagali a poslije kad je ona bila veća se hvalila da pomaže manjima da se obuju, obuku i u šetnji..
Baš su fora.




Stranica: [1]