Porod bez trudova (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


Tratina -> Porod bez trudova (25.4.2012 1:32:56)

Ja sam rodila a da nisam imala trudove. Porod je trajao 16 sati a od toga 10 sati u rađaoni. I mazana gelom i dali mi 3 boce dripa i opet na porodu ostala bez trudova... Tiskala sam sama, na "suho".
Inače, porod mi je počeo trudovima (ko grčevi u crijevima) i jakim krvarenjem.
Ima li još neko sa takvim ili sličnim iskustvom?




m600 -> RE: Porod bez trudova (25.4.2012 7:42:42)

ajme zbilja? ja sam prvi porod imala 7h trudova drugi 5h




ucitelj -> RE: Porod bez trudova (25.4.2012 8:00:30)

znaci TRATINA nista te bolilo nije? joj ako je tako koja si sretnica joj
ja sam svog radjala 13h od tog 10sati bolilo ko ludo a jos uz sve otisla mi plodna voda pa je bilo na suho (ali opet bi rado[sm=smiley36.gif] )




lidac0605 -> RE: Porod bez trudova (25.4.2012 8:05:51)

Čula sam već od moje mame,koja mi je rekla da je mene rodila bez trudova,smijuć se iz svega glasa i veli u tom smijehu ja samo izletila...valjda se zato i volim smijat hahaha




pincirotvajler -> RE: Porod bez trudova (25.4.2012 8:16:47)

ni ja neznam kaj je trud,ali su me slali na cr




olivija -> RE: Porod bez trudova (25.4.2012 11:22:28)

Prvi porod 15 sati drip,a drugi porod 5 sati moji trudovi i 3 moji+drip...tj sve zajedno 8 sati...ajme i kuku




Tratina -> RE: Porod bez trudova (26.4.2012 1:03:17)

IZVORNA PORUKA: ucitelj

znaci TRATINA nista te bolilo nije? joj ako je tako koja si sretnica joj
ja sam svog radjala 13h od tog 10sati bolilo ko ludo a jos uz sve otisla mi plodna voda pa je bilo na suho (ali opet bi rado[sm=smiley36.gif] )


ma imala sam ja trudove maltene sve do poroda. i to na dvi minute zadnje čega se sićam. znači, 16 sati trudova od toga 10 sati trudova na dripu. bolilo ko vrag. plodnu vodu su mi oni probili 6 sati prije nego je došlo do poroda.
molila sam ih da me pošalju na carski [sm=smiley36.gif] ali se nekako dogodilo da sam na samom porodu sve manje osijećala trudove i na kraju ništa [sm=smiley13.gif] zbog toga sam jedva rodila. vrag zna koliko su me šivali nakon toga. katastrofa... nisam nikad čula za takav porod. znam samo da je doktor cilo vrime gunđa kao "eto vidite da je dobar trud ženin najbolji prijatelj"... ali baš me zanima zašto je došlo do toga i ima li još iko sa sličnim iskustvom...




Stranica: [1]