Kremice (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


ucitelj -> Kremice (23.4.2012 15:54:45)

Koje proizvode koristite za njegu lica i tijela vase bebe,kako cesto mazete lice bebi, sto koristite ljeti kad ste u setnji,?




krijesnica3 -> RE: Kremice (23.4.2012 16:16:02)

mi moramo za bebača koristiti kreme za at.dermatitis i mažem ga svako malo, usput kombiniram melem i dječju niveu za lice, a za pelenski dio koristim kremu JGL




ruwenzor -> RE: Kremice (23.4.2012 16:16:28)

ne volim baš kemiju pa N kupam u kamilici i maslinovom ulju, 1-2x tjedno namažem guzu sudocremom, nakon bazena mustela gel za tuširanje i mlijeko za tijelo, i mustela šampon 1x tjedno
navodno je alverde ok
za sunce daylong




pincirotvajler -> RE: Kremice (23.4.2012 17:29:57)

melem za lice
puder za pregibe ljeti,jer se zacrveni od znoja,ulje kadkad zimi
kupanje kupka svaki dan šampon dvaput tjedno
sva kozmetika od becutana
za guzu kremica iz ljekarne neka kaj rade sami




sina -> RE: Kremice (23.4.2012 18:12:12)

kupam ju u maslinovom ulju i stavim malo kupke babylove iz DM-a,lice mažem isto kremicom iz DM-a,guzu sa pavlovićevom kremom .kupku koristim svako veće,kremu za guzu ne koristim stalno,navečer prije spavanja obavezno.




ribica1 -> RE: Kremice (23.4.2012 21:26:26)

Mustelin gel za kupanje i mlijeko za tijelo, dok je bilo hladno za lice smo imali mustelu cold a za guzu onu kremu iz ljekarne kaj ju sami rade (naravno pakirenje od pol kile[sm=smiley1.gif])




Tratina -> RE: Kremice (24.4.2012 0:04:59)

becutan kupka za kupanje
becutan losion za tijelo (ali rijetko ga koristimo)
bubchen krema za lice (koju mu namažem samo ako ga zimi bura opeca po obrazima)
i to je to [sm=smiley1.gif] Mi ne kompliciramo puno [sm=smiley36.gif]

A za ljeto, prošlo smo koristili kremu sa faktorom 50+. A za ovo ljeto ćemo faktor 30.




Tratina -> RE: Kremice (24.4.2012 0:06:40)

zaboravih napomenit da za guzu koristimo sve, bilo krema iz ljekarne ili iz dm-a, samo da vrši funkciju.




spongebob -> RE: Kremice (24.4.2012 7:38:41)

mustela gel za kupanje i mlijeko za tijelo 3-4 puta tjedno, na lice melem ili uriage cold samo kad je bila zima i puhao vjetar; krema za guzu ona bolnička-ponekad, a prije spavanja obavezno mustela vitamin barrier krema u tubi, koja se ne upija u kožu nego služi kao "izolacija", obzirom da po noći ne mijenjam pelenu ( platnenu [sm=9nebesa.gif] ), ugl guza je ujutro baš ono što kažu "bebina guza", divna [sm=duda.gif]




mariola -> RE: Kremice (24.4.2012 8:00:58)

Za oboje koristim mustela gel za kupanje i mustela mlijeko za tijelo.
Ljeti sam T mazala mustelinom kremom zf50.




lottta -> RE: Kremice (24.4.2012 9:18:48)

Mi koristimo becutan i za kupanje i za mazanje. Kosicu peremo sa mustelom protiv tjemenice. Guzu mazemo bolničkom dječjom masti. A kad mu se na nekim mjestima na pergibima kožica posuši, namažem mu s vazelinom i bude super.




lilia -> RE: Kremice (24.4.2012 9:28:32)

Ja imam za Mihaela sve seba-med, od rođenja. Protiv sunca od avene faktor 50.




spongebob -> RE: Kremice (24.4.2012 10:04:50)

kakav je seba med? di ga ima kupiti, kak su cijene? bome sam te napala pitanjima [sm=jezicek.gif]




lilia -> RE: Kremice (24.4.2012 10:07:33)

Spongebob meni je najbolji, laganog mirisa i ne isušuje kožu upće. Imam za kupanje i za poslije kupanja kao mlijeko. Ne znam točno za cijene, a kupujem ga u beba centru u Sloveniji. Ovdje nikad nisam išla za tim gdje ga ima. Pogledat ću malo pa ti javim.




ucitelj -> RE: Kremice (24.4.2012 10:11:41)


IZVORNA PORUKA: lottta

Mi koristimo becutan i za kupanje i za mazanje. Kosicu peremo sa mustelom protiv tjemenice. Guzu mazemo bolničkom dječjom masti.

i ja isto koristim plus dm gel za kupanje ovisi kako sam raspolozena
samo sad mi ped rekla da ima a dermatitis pa da mu mazem lice onom a derma kremom a njemu ni d od dermatitisa samo mu lice crveno i malo ko film mu po kozi i to samo lice i ruke a to je jer sam stalno van i stalno skida sesiric pa ga malo sunce zafrkne
jel izbjegavate mazati tijelo nakon kupanja i jel to uopce potrebno




spongebob -> RE: Kremice (24.4.2012 10:56:04)

baby centar, onaj u brežicama ili...? vidiš, vidiš, mogla bi tamo muža poslat, naravno ne samo po kremu [sm=smiley36.gif] bili smo puno puta tamo, nisam vidla da imaju sebamed...
ja sam mustelu dobila, a kad sam nedavno u dm-u vidla kolko košta, skoro me pošlagiralo [sm=jezicek.gif]; tak da, kad je potrošim neću je sigurno kupovati, jer mislim da ima puno isto tako dobrih kozmetika a jeftinijih...




mariwa -> RE: Kremice (24.4.2012 11:05:35)

Za kupanje koristimo babylove kupku a za tijelo nivea kremu. Lice mažemo isto nivea kremicom dva do tri puta tjedno. Guzu mažemo JGL kremom i za sad se pokazala najboljom.




ucitelj -> RE: Kremice (24.4.2012 15:33:40)

a zante onu Penaten ili tako nekak liniju (na kermi je kao pastir) ima li to jos kupit i dje to je jedna od onih starih proizvoda




spongebob -> RE: Kremice (24.4.2012 15:55:15)

mislim da sam ih viđala u dm-u




larousse -> RE: Kremice (24.4.2012 15:59:21)


IZVORNA PORUKA: spongebob

kakav je seba med? di ga ima kupiti, kak su cijene? bome sam te napala pitanjima [sm=jezicek.gif]

Mislim, ali samo MISLIM da sam danas u dm-a vidila seba med kozmetiku, pa ako ti je blizu koji dm...




lilia -> RE: Kremice (25.4.2012 9:19:11)

Spongebob cijena seba med kupke je 6 eura a mlijeka za poslije je 6 i pol. U Slovenskom beba centru. Naravno svejedno na kojem ćeš dijelu Slovenije kupiti kad je ista firma. Mi baš danas popodne idemo u Ilirsku Bistricu.




spongebob -> RE: Kremice (25.4.2012 9:51:47)

ma jasno, pitam jer nemaju svi istu ponudu, neki dućani su veći, neki manji...isto tako nemaju svi dm-ovi istu ponudu...
al to su ok cijene...




seraphyme -> RE: Kremice (25.4.2012 10:57:21)

za sve koristim običnu dječju mast i johnsonov šampon za kosu. ni ljetos ga nisam mazala ničim jer smo išli popdne na plažu kad nije prejako sunce. koža mu je kao sunašce




Sunshine28 -> RE: Kremice (17.5.2012 12:51:59)

jer koristi netko hipp proizvode za njegu bebu?
ja sam jucer bas razmisljala sto odabrati pa sam pomislila kako je hipp mozda najbolji izbor....




BUMBI -> RE: Kremice (17.5.2012 12:54:33)

Hipp nisam nikada koristila,jedino njihove vl.maramice su mi odlične[sm=bravo.gif]
meni je Penaten kozmetika super,a koristila sam i Johnson i Nivea




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>