školska torba kakvu kupit? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


anja_26 -> školska torba kakvu kupit? (1.2.2012 17:24:50)

imam dilemu kakvu školsku torbu kupit,da li su te anatomske torbe stvarno tako dobre ili je to samo da nam izvuku lovu.
koliko je ta torba teska nevjerujem da ta anatomska toliko pomaze.a opet neku jeftinu torbu ako kupim,ma nemam pojma,ajd pomagajte[sm=zmeden.gif]




adryosijek -> RE: školska torba kakvu kupit? (1.2.2012 17:53:36)

sta ja znam, mi smo imali obicne ruksake ,nikakve anatomske, i nista nam nefali ...tj nemam nekih zdravstvenih problema radi toga..
danas reklama radi čuda ..to je bacanje novaca ..




berny -> RE: školska torba kakvu kupit? (1.2.2012 19:38:50)

na kotačiće.[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




malizia -> RE: školska torba kakvu kupit? (1.2.2012 20:01:36)

mi smo kupili narodnim novinama baš lijepu benetton torbu, nekih do 300 kn je koštala.




Tanjica Tanja -> RE: školska torba kakvu kupit? (2.2.2012 9:45:47)

MM između ostalog prodaje i školske torbe pa ti iz iskustva mogu reći da su do 4 razreda najbolje anatomske torbe (zbog količine knjiga koje moraju nositi)koje ne moraju nužno biti one kockaste[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Ima ih raznih oblika i veličina, a oni obični jeftini ruksaci se brzo raspadnu i nisu primjereni maloj djeci. Cijena solidne školske torbe je između 250-300 kn.




kanader -> RE: školska torba kakvu kupit? (2.2.2012 9:50:34)

obratitit pažnju da nije preteška jer još dok u nju staviš knjige[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




niina -> RE: školska torba kakvu kupit? (2.2.2012 23:00:07)

Preporučam anatomske torbe od 1-4 razreda.Cijene variraju, ali za prvašiće odlične........




anja_26 -> RE: školska torba kakvu kupit? (4.2.2012 11:21:06)

di si uspjela nac torbu za 300 kn ja di god sam pogledala torbe nasla sam po 600-800,a to mi je nekako previse




sretnabeba4 -> RE: školska torba kakvu kupit? (4.2.2012 11:59:49)

mi svo svima trima kupili herlitzove anatomske. teška je 750 grama. dakle, ultralagana torba, modernog dizajna, s podupirajućim spužvastim umecima na leđima. a na rasprodaji u NN u svibnju košta 100 kuna, redovna cijena im je 33 kuna. ako želiš imam jednu rabljenu od najstarijeg sina koji je sad četvrti razred, a nosi ruksak od drugog. dakle torba je bila u upotrebi smao u prvom razredu i od tada stoji na ormaru. cijela je, neoštećena. samo plati pt i ja ti ju poklonim.




Stranica: [1]