Stanje u Vinogradskoj (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Rodilište



Poruka


lottta -> Stanje u Vinogradskoj (24.1.2012 10:14:25)

Pozdrav svima,
ima li među vama nekih koje su rodile u nazad mjesec dana u Vinogradskoj?
Zanima me jesu li već uveli rooming-in?
Čitam na forumu da jesu, a prijateljica koja je rodila prije mjesec dana tamo kaže da preuređuju za tu namjenu, ali da rooming-in još nije u funkciji. To je bilo u 12.mj prošle godine.






Ninaa -> RE: Stanje u Vinogradskoj (5.3.2012 12:44:58)

Cure kakvo je stanje u rodilištu jel netko ima nove informacije?




lottta -> RE: Stanje u Vinogradskoj (5.3.2012 21:27:29)

Evo, ja sam rodila prije 3 tjedna u Vinogradskoj. Sto se tiče doktora, ok. Što se tiče primalja na porodu, sestra Lidija je super. A što se tiče sestara na odjelu babinjača, katastrofa. sve su mlade, bez iskustva kojima je najvažnije da ima nove noktiče i da se napirlita. Rooming-in još nije zaživio, ali i kad zaživi, bit će na izbor rodilje.




Ninaa -> RE: Stanje u Vinogradskoj (5.3.2012 22:51:20)

Hvala Lotta na informaciji.




tina1602 -> RE: Stanje u Vinogradskoj (23.1.2013 0:19:49)

Rodila 17.07.2012 u Vinogradskoj, super zadovoljna. rooming ina ima. jedino je bila gužva, pa nije bilo mjesta na odjelu babinjača, nas par je bilo u predrađaoni. tako da bebe nisu bile s nama po noći. ali sam se uspjela odmorit. sa svime sam uglavnom zadovoljna.




Krky -> RE: Stanje u Vinogradskoj (23.1.2013 1:09:13)

Rodila sam tamo krajem 9. mj. Uveden je rooming in, osim baš ako je gužva pa im nedostaje košara-krevetića za bebe. To mi je ujedno i prvo iskustvo roominga (od ukupna 4 poroda u Vinogradskoj). Imala sam carski pa bebač nije odmah prvu noć bio sa mnom, tj. drugu, kad sam s intenzivne došla u sobu. Moram priznat da mene taj rooming in uopće ne oduševljava, mislim da još za to nemamo prave uvjete i nekako kao da je prisilno nametnut. Smanjili su broj sestara, preporučuje se što manja intervencija u odnosu mama-beba. Istina je da su i sestre mlade, što mi, naravno ne smeta, ali ima i bahatosti. Nisam ni razmažena niti očekujem da me maze i paze, niti očekujem hotelske usluge, Jakov mi je 6.beba, ali kad te sve boli i onda ti se još neka klinkica bahato obrecne samo zato što je u poziciji... hmm. Sve ostalo je ok, neke su sobe preuređene u apartmane, na 2 sobe jedna kupaonica, kreveti s mehanizmom, dr. tim je ok. I dalje pohvaljujem sestru Zilu Torlo i dodajem pohvalu tehničaru u op. sali J. Pejčinoviću. Da idem za curicom opet bih išla tamo.




Grga_cvarak -> RE: Stanje u Vinogradskoj (4.3.2013 14:56:34)

Da li se rooming in može birati? Ne bih da me krivo shvatite, ali mislim da ću se ipak više odmoriti bez bebe pa joj se mogu doma lakše posvetiti.




baby_boy -> RE: Stanje u Vinogradskoj (11.3.2013 12:20:44)

na sv. duhu ne mozes birati rooming, dodjes, rodis, i dobijes bebu u sobu, nema odmora




Ninaa -> RE: Stanje u Vinogradskoj (11.3.2013 12:25:32)

Nema više biranja, rooming je uveden i bebice su stalno s mamama i jako je gužva. Kuma mi je tamo tak da znam




leot -> RE: Stanje u Vinogradskoj (4.11.2013 10:39:14)

Jer ima tko slike od soba u vinogeadskoj? Novosti od sredine ove godine u vinograskoj.
Kakvi su boksovi? Novi?




Stranica: [1]