|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dormeo madrac
23.1.2012 21:40:24   
ikica84
Kakva su vasa iskustva sa nekim od dormeo madraca?
trebalo bi kupiti novi madrac jer nam ovaj sto smo uzeli prije 3 godine skroz nikakav,kao da spavamo na letvicama...imam dormeo jastuke koje obozavam pa se zato razmisljam o madracu dormeo...skupi su,nadam se da se isplate...
recite mi vasa iskustva!user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dormeo madrac
23.1.2012 21:53:50   
mariola
Veliko DA!user posted image
Imamo onaj neki s mem. pjenom koji se prilagođava tijelu. Ma super nam je. Bio je oko 4000kn i to s popustom ali ga ne bi mijenjala ni za šta. Ima15 godina garancijuuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dormeo madrac
23.1.2012 21:53:52   
cuba
E, zanima i meneuser posted image
I mi imamo Dormeo anatomske jastuke i odlični su nam, baš smo zadovoljni. U dogledno vrijeme ćemo svakako i madrac mijenjati pa da čujem iskustva. Ikice, bravo za temuuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dormeo madrac
23.1.2012 22:03:30   
ikica84
ja bi uzela ovaj http://www.dormeo.com.hr/madraci/madrac_memory_2_12.html
krevet nam je 160 sa 200 tako da dodje oko 2700knuser posted image ne znam samo kako ide placanje na rate?

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dormeo madrac
23.1.2012 22:10:04   
mariola
Ne znam kako se naš točno zove, znam da ima sto nekih slojeva. Vidit ću sutra ako piše na računu pa ti javim. Vidiću i kako smo platili, uopće se ne sjećamuser posted image  

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dormeo madrac
24.1.2012 10:03:34   
lilia
Mi imamo iskustva sa Perfecta Dreams i Meblo madracima i to jako dobrih. Investicija u koju se nikome ne da uložiti ali stvarno se isplati.


_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dormeo madrac
24.1.2012 10:21:29   
lottta
Mi smo kupili Dormeo nadmadrac od 6 cm debljine koji smo stavili na postojeći francuski ležaj i to je FANTASTIČNO.user posted image
Ja već imam trbuh do zuba user posted image (još mjesec dana) a otkad imamo taj nadmadrac, uspijem se i naspavati.

Znam da se može plaćati na rate svim mogućim karticama.
Mi smo dobili na poklon uz taj nadmadrac dva ručnika i anatomski jastuk, a cijena mu je bila cca 1100,00 kn.

Uglavnom, vrijedi svake kune... user posted image

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dormeo madrac
24.1.2012 11:08:28   
malatajna
I ja imam madrac Perfecta dreams te nadmadrac od kaučuka i jako sam zadovoljna.. No, ono što sam htjela reći da se pri kupnji madraca ne treba oslanjati na tuđa iskustva nego sam obići trgovine i probati leći na svaki madrac... Doslovno! Svatko ima različito tijelo i potrebe i želje. Treba obratiti pažnju i na težinu jer teži i veći ljudi ne trebaju uzeti madrace s previše memorijske pjene jer će ju jednostavno 'potovariti' i propasti na letvice. user posted image   Dakle, treba probati i vidjeti kako se osjećaš. Meni osobno niti jedan Dormeo nije odgovarao. Osjećala sam se kao da me netko prikovao u madrac. Nije mi se svidio taj osjećaj.
Nadam se da sam pomogla.user posted image


_____________________________

Dvije princezice... 28.10.2009. i 16.4.2011.

(Odgovor članu lottta)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dormeo madrac
24.1.2012 11:59:11   
ikica84
moracemo danas popodne otici do dormea da vidimo sta ima,da legnem na madrac pa cu onda videti koji cemo uzeti user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu malatajna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dormeo madrac
25.1.2012 21:18:13   
inesica

IZVORNA PORUKA: ikica84

moracemo danas popodne otici do dormea da vidimo sta ima,da legnem na madrac pa cu onda videti koji cemo uzeti user posted image

Tako je i najbolje. Mi smo uzeli jedan od najboljih Hespo madraca i kao da spavam na oblaku, dobri su i oni jefiniji Hespovi(iako i to bas nije jeftino) ali to je odlicna investicija buduci da bez dobrog odmora tesko je funkcionirati cijeli dan. Pogotovo u trudnoci.


_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dormeo madrac
2.3.2012 17:49:45   
beli
Mi smo strašno razočarani firmom Dormeo!
Ukratko: Nazove nas zastupnik firme i prodaje madrac,pošto nam treba saslušamo ga.Pošto nismo pri nekoj lovi odlučimo se za madrac silver plus,ali pod uslovom da je cijena ta koju predlažemo,gospodin to prihvati,mi super zadovoljni,pa kad smo već uspjeli sniziti cijenu,uzmemo mi još i dva jastuka,a na to nam preprodavač još kak ti pokloni dječiji s posteljinom i sve pet.Kaže nam termin kad roba dolazi i sve pet.Mi sretni kaj za relativno normalnu cijenu dobivamo komplet opremu.I stvarno na dogovoreni dan došla roba.Cijena koju smo dogovorili nije ista,veća je za nekih 200 kuna.Kao pravdanje poštarina i to,ajde prođeš i prek toga. Sad meni već sumljivo idemo mi vidjeti kaj je to za madrac jer su dečki krenuli već unositi unutra,a ono iznenađenje user posted image .Poslali nam najjeftiniji madrac + sve one popuste i darove uredno naplatili. Ma mislim sramota. Tako ljude varati FUJJJJ.
Zovem ja reklamacije,ženska sve kao odobrava i razumije i onda najbolji komentar: A posrednik je probao ide,ide- nejde,nejde. Bože sačuvaj. Mislim Tako da znate s kim imate posla.
Par dana smo čekali da vidimo bude li se tko javio iz te tvrtke,ma ništa. To im je način poslovanja
Žalosno kakvi ljudi user posted image fujjjjjjjjjjjjjj

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dormeo madrac
2.3.2012 22:17:45   
lilia
Čula sam već tako loših iskustava baš sa tim Dormeo madracima. Ništa ja ne bih tako skupo naručivala a još manje plaćala unaprijed toliko veliku cifru.
Kad bi mi nešto donijeli što se nismo dogovorili na lijep bi im način vratila natrag. Mislim tog čovjeka može biti sram. Ja bih ga nazvala i svašta mu izdjelila.
Madrac je dosta delikatan, moraš ih isprobati nekoliko da se odlučiš na kojem ti je najudobnije ležati.
U svakom slučaju sramota.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu beli)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dormeo madrac
2.3.2012 22:21:27   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: lilia

Čula sam već tako loših iskustava baš sa tim Dormeo madracima. Ništa ja ne bih tako skupo naručivala a još manje plaćala unaprijed toliko veliku cifru.
Kad bi mi nešto donijeli što se nismo dogovorili na lijep bi im način vratila natrag. Mislim tog čovjeka može biti sram. Ja bih ga nazvala i svašta mu izdjelila.
Madrac je dosta delikatan, moraš ih isprobati nekoliko da se odlučiš na kojem ti je najudobnije ležati.
U svakom slučaju sramota.

Potpisujem

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dormeo madrac
3.3.2012 11:28:03   
beli
I mi smo htjeli stupiti u kontakt s likom s kojim smo dogovarali narudžbu,no kad nazoveš taj broj nazad javlja se signal ko kod spajanja na internet.
toliko su bjedni da boli glava

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dormeo madrac
3.3.2012 11:33:57   
pincirotvajler
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu beli)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dormeo madrac
4.3.2012 0:51:33   
lilia
Ako ne možete dobiti tog lika a znate mu ime i prezime nazovite nekoga u Dormeu i tražite da razgovarate sa voditeljem ili tim likom, budite oštri i grubi i recite da to nije nikakav način poslovanja, da se tako ne odnosi s kupcima i da ste toliko ogorčeni da bi ih najradije stavili u novine. To pali jer nikome tako nešto ne treba.
Na taj način ćete im dati poriva da se brane i pokušaju dokazati kako su oni ipak firma kojoj kupci mogu vjerovati a tada ćete moći pregovarati da vam vrate love ili daju ono što ste platili.
Bitno je zvučati uvjerljivo a zato bi trebali biti ljuti a koliko vidim osjećate se prevareno pa im slobodno izgovorite svašta.
A ne bi to kod mene tako prošlo....

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu beli)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dormeo madrac
25.1.2016 9:36:18   
LindaLinda
U potpunosti sam za dormeo... Mene je spasio dok sam živjela sama, spavala sam na razvučenom kauču, koji je naravno bio jako tvrd i neudoban, za vrijeme studiranja :), pa su me mama i tata odlučili iznenaditi nadmadracom, i stvarno je odmah bilo bolje, tako da su dormeo madraci super ! :)

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!