Što i koliko jedete u danu.....? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Prehrana trudnica



Poruka


elven -> Što i koliko jedete u danu.....? (14.10.2011 9:19:47)

Friško sam ušla u 3 tromjesečje 27/4 tjedna i trebam druga iskustva vezano za prehranu...
Dešava mi se da ne mogu niti pola obroka pojest, trudim se jesti često i male obroke, ali kad što propustim i ogladnim čini mi se da bi pojela vola kad krenem nakon par zalogaja imam osjećaj da nema više mjesta u želucu i živa neugoda, ne mogu disati kako treba i to je meni kraj obroka... dobila sam od početka trudnoće 3 kg, od toga bebać već ima kilu prema procjenama...
Ma sve bi bilo ok, da nemam osjećaj da mi stvarno fali tjelu klope...btw pijem i pregnital i magnezij (po preporuci doktorice)....sve meni jasno, beba raste potiskuje organe i time i želudac bla bla bla....žgaravice nemam (bar nešto [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]), ali brijem kad se porodim da ću završiti sa manje kila nego kad sam krenula....

Ali ovo mi druga trudnoća i u prvoj nisam imala takve probleme...ma u prvoj nisam imala nikakve probleme...jel ima itko slične muke....




sina -> RE: Što i koliko jedete u danu.....? (14.10.2011 11:28:10)

uf,jesam  ti zavidna. ja jedem non stop i kaj stignem. kad dođem u bonicu rodit mislim da će mi dr. dobru bukvicu očitati.




elven -> RE: Što i koliko jedete u danu.....? (14.10.2011 11:59:51)

Uf, nemoj biti jer brijem si što ću kad bebać još naraste pa bude još manje mjesta...a ja se već sad ovako osjećam...i baš bih se htjela onako pošteno "sjest i najest ko' čovjek".... a ne ovako griz ovamo pa griz tamo, a kad zaboravim i ogladnem onda banana cijeli dan sa tim ružnim osjećajem....probala ja i na silu se natrpati ali onda je bilo grozno, svašta me nešto probadalo, te osjećaj prepunjenosti, napuhnutosti, fali zraka itd....a nije da jedem junk, već onako finu domaću klopicu..




Stranica: [1]