dijeta (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Mršavljenje



Poruka


ivanaa -> dijeta (7.12.2008 20:02:59)

posto nisam tip za vijezbe a moram smrsaviti-znate li kakvu dijetu ali da smijem uz dojenje?




mlada mama -> RE: dijeta (8.12.2008 9:21:44)

koliko bi uopce htjela smrsaviti??' ja nisam probala ,ali cula sam da govore o nekoj mesnoj djeti i da je ucinkovita, netko ce mozda bolje znati




anne -> RE: dijeta (8.12.2008 9:27:42)

Kud ćeš na dijetu prije blagdana?[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Poslje blagdana ćemo valjda sve ići pa ćemo naći neku koja ide i uz dojenje.




mariola -> RE: dijeta (8.12.2008 9:29:11)

Sad je hit jutarnja banana-dijeta. Za doručak banana/e i mlaka voda. Za ručak i večeru normalno, kao i obično što jedeš s tim da se uvijek pije mlaka voda i da večera nije iza 20h.




anne -> RE: dijeta (8.12.2008 9:34:07)

Pa zar nije doručak najbitniji obrok u danu?
Prije bi to probala za večeru.
Ivanaa ako ne uneseš hranom što ti je potrebno mlijeko će to crpsti iz tebe - kosa, zubi. Bolje probaj smanjiti slatko i možda sve obroke. Ne moraš vježbati - šetnja pola sata uz kolica dnevno i to je to.




mariola -> RE: dijeta (8.12.2008 9:38:09)

ne znam. nisam probala to s bananama al je navodno hit u svijetu. E sad koliko je zdravo???? Zapravo ništa nije zdravo od tih dijeta. Ja uvijek kuham nešto lagano, nikad masno i puno povrća. Zdravo i ukusno, a višak kila nikad ne nakupim ako jedem zdravo i bez puno slatkoga.




ivanaa -> RE: dijeta (8.12.2008 9:41:07)

10 kg al ne zelim prestati dojiti... banane????no way




mlada mama -> RE: dijeta (8.12.2008 9:45:15)

pa ne znam pokusaj s puno obroka dnevno,ali po manje porcije i piti puno vode




tendere -> RE: dijeta (17.4.2018 10:43:35)

Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.




Stranica: [1]