RE: Kada prvi put u kazalište? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> »Mrdajmo« zajedno



Poruka


lilly1 -> RE: Kada prvi put u kazalište? (27.1.2014 11:07:06)

...i mi smo bili u maloj sceni na jednoj od predstava Prica o... predstave su za djecu od 1,5+ i na moje veliko iznenadjenje malena je bila odlicna (nije jos bila napunila 2)... inace jako zivahna, mirno je sjedila i pozorno slusala cijelu predstavu... i uzivala [sm=smiley1.gif]




sorina -> RE: Kada prvi put u kazalište? (9.12.2014 14:51:14)

L je prvi put bila s nekih 3 god i bila je oduševljena,a D još nismo vodili. Čini mi se da je nekako mali i nezainteresiran[sm=smiley36.gif]




Ela28 -> RE: Kada prvi put u kazalište? (9.12.2014 16:26:36)

E to ne znam dečki imaju 24 mjeseca nismo ih još vodili ni u kino ni u kazalište mislim da ima još vremena ne vjerujem da bi izdržali ni pola sata [sm=smiley36.gif]




monstrum -> RE: Kada prvi put u kazalište? (9.12.2014 21:50:00)

Prvi put na božićnu predstavu od dvadesetak minuta kod Djedice s navršenih godinu i sedam mjeseci..izdržala..otada nam je to ritual..
A u kino smo išli prvi put s nepune 3 godine, i na moje čuđenje dijete pogledalo cijeli crtić, i htjela je još. [sm=smiley36.gif]




Sunshine28 -> RE: Kada prvi put u kazalište? (10.12.2014 13:05:58)

mi smo išli malo iza 1. rođendana i bilo je bas super...sijedila mi je u krilu u prvom redu i jako pozorno pratila, predstava je bila "Veseli medvjedići" vrlo šaraena, pjevna i vesela....bila sam spremna da cemo morati otici u pola, ali ostali smo skroz do kraja...malo je u jednom trenutku setala ispred pozornice, ali se brzo vratila u krilo i pocela gledati [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]