dječji keksi.... (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Prehrana djece



Poruka


modesty blaise -> dječji keksi.... (27.9.2011 16:14:58)

baš me zanima kaj vi po tom pitanju dajete svojim klincima....
čitam na svim dječjim keksima sastav i svugdje je prisutno hidrogenizirano biljno ulje(očvrsnuto)....
ja zbog te činjenice svom S ne dajem dječje kekse nego isključivo mulino bianco....to su valjda jedni od rijetkih keksa koji sadrže nehidrogenizirane masti i time su puno,puno zdravije...
na kraju krajeva keksi su im prhki, lako probavljivi i vrlo ukusni...
da ne ispadne da radim za njih ili da ih reklamiram želim reči da sam vas na ovo upozorila samo radi zdravlja vaše djece , jer dok su maleni mi smo ti koji biramo za njih i samim time i odgovorni




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (27.9.2011 16:41:29)

[Sadržaj poruke je obrisan]




lidac0605 -> RE: dječji keksi.... (27.9.2011 16:51:34)

Ne opterećujem se puno s čitanjem deklaracija...




pincirotvajler -> RE: dječji keksi.... (27.9.2011 16:52:44)

jede petit samo od keksa (prije je onaj lino keks)




Nika 24052006 -> RE: dječji keksi.... (27.9.2011 22:29:36)

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Ne opterećujem se puno s čitanjem deklaracija...




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (28.9.2011 0:04:56)

[Sadržaj poruke je obrisan]




lilia -> RE: dječji keksi.... (28.9.2011 0:17:41)

I ja sam malo čitala o tom hidrogeniziranom biljnom ulju i nisam znala da je takav otrov za dječji organizam (ma nisam ni išla za tim), od sada ću čitati deklaracije i čekati da modesty upozori na još nešto.[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image] 




modesty blaise -> RE: dječji keksi.... (28.9.2011 9:41:52)

cvrle super da papate tak zdrave kekse....evo baš sam pitala mm kad piše biljna mast kaj to znači...veli on da ak piše samo biljna mast da onda ne bi trebala biti hidrogenizirana[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

lilia thanks na podršci[sm=smiley31.gif]...




natalijax -> RE: dječji keksi.... (30.9.2011 21:54:41)

moj jede sve keksiće,napočetku su bili oni dječji,al njemu je bolja kobasica od bilo kojeg keksa




Jelicaizjelica -> RE: dječji keksi.... (6.10.2011 8:15:43)

moj jede petit kekse najcesce one s cjelovitim zrnom, od kestlina mislim ali nisam sigurna. integralni. i meni su jako fini pa pomognem [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. i rizine od hippa, ali prije su mu bili zanimljiviji.




pticica -> RE: dječji keksi.... (6.10.2011 8:23:19)

IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Ne opterećujem se puno s čitanjem deklaracija...





mamica veka -> RE: dječji keksi.... (25.9.2012 13:14:34)

Skoliko ste mjeseci počeli davati prve keksiče svojim bebama? I koji su to bili ?




seraphyme -> RE: dječji keksi.... (25.9.2012 13:38:21)

plazma kekse sa 4 mj u mlijeko.




modesty blaise -> RE: dječji keksi.... (25.9.2012 13:43:53)

Ja ću sada na ovu temu napisati naravno nešto u mom stilu a vi poslušajte ili ne...
Dakle, još nisam naletila na DJEČJE KEKSE koji su zdravog sastava , od niti jednog proizvođača, jer svi do jednoga sadrže hidrogenizirano ulje. Proguglajte pa vidite kaj to znači. Očvrsnuta bilje mast - živi otrov za organizam...
Jasam svojem od početka uvijek samo kupovala mulino bianco kekse. daju se fino topit, drobit , mrvit a zdravi da zdraviji nemreju biti...
Ima ih raznih vrsta pa možete i birat kaj vam više paše...
ne radim za njih pa mi nije neki interes reklamirati ih....ali za djecu želim samo najbolje !
Eto

pozz
MB

već sam pisala o tome ali ponavljam se namjerno... :)




Kony -> RE: dječji keksi.... (25.9.2012 15:35:44)

Modesty da li mogu te keksice pomjesati s jabukicom npr. I da jel smijem to dati bebi od 5mj.
Jos sam se pitala zašto su ti keksi tako skupi? Ali ako su zdraviji od sada njiih kupujem.




mamica veka -> RE: dječji keksi.... (25.9.2012 16:58:50)

hvala ti:) nema veze što ponovno pišeš nije od goreg :), meni se neki dan kosa na glavi digla kad mi je svekrva rekla da je mom mališanu od 6 i pol mj dala napolitanku i on ju je naravno polizao do pola! Htjela sam ju lupiti metlom, ali doslovno[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/grrr.gif[/image]




modesty blaise -> RE: dječji keksi.... (25.9.2012 19:50:28)

Kony , možeš te kekse rastopit u mlijeku slobodno...ak topimo petit ili tome slično možeš i ovo...sadrže gluten al sadrži ih i petit , mogući su tragovi orašastih plodova al skoro zanemarivo, sadrže vrhnje i tak...u stvari pročitaj na deklaraciji kaj koji sadrže jer ima različitih... petit npr sadrži i sezam i med koji nije preporučljiv za bebače pa ih svejedno dajemo...

moj je isključivo bio na mulinu i niš mu nikad nije bilo a keksi su fakat zdravi koliko to uopće keksi mogu i biti) :)




seraphyme -> RE: dječji keksi.... (25.9.2012 19:56:14)

tehnički gledano, najbolje i najlakše je napraviti doma obične kekse.




LorVer -> RE: dječji keksi.... (25.9.2012 20:40:00)


IZVORNA PORUKA: seraphyme

tehnički gledano, najbolje i najlakše je napraviti doma obične kekse.

Slazem se, samo kaj u danasnje vrijeme zbog brzog tempa zivota i nedostatka vremena pozezemo za onim gotovi
U trgovinama. U danasnje vrijeme se jos samo za Bozic peku. I to ako?




seraphyme -> RE: dječji keksi.... (26.9.2012 7:35:02)

ma uvijek se nađe malo vremena namuljati neke kekse




newmum -> RE: dječji keksi.... (26.9.2012 18:35:37)

Mi može tko reći gdje kupiti te plazma kekse?? Kako izgledaju, mislim kakvo im je pakovanje?? Baš sam išla u dm-a ih tražiti međutim nisam ih našla. Pitala sam za to tetu što radi tamo, međutim ona nije znala ni što je to..[sm=zmeden.gif]




seraphyme -> RE: dječji keksi.... (26.9.2012 19:11:10)

ja kupovala u plodinama. onak, crvenkasta kutija i piše plasma. bude međ keksovima




Janči -> RE: dječji keksi.... (1.10.2012 12:19:05)

Ovo je plazma KLIK

Mislim da nema deteta koje ne voli plazma keks, divni, ukusni, krckavi [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image] moje dete se ozari od sreće kada mu dam da gricka [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Ne znam da li imate mogućnost da negde kupite keks Zlatni pek KLIK i oni su sjajni, ima i posni koji je odličan za dečicu koja su sklona alergijama.




Stranica: [1]