RE: Rodilište u Puli (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Rodilište



Poruka


pupi pu -> RE: Rodilište u Puli (10.11.2011 10:20:38)

Hvala na odg. ...nisam imala pojma da ako ideš u Dom zdravlja potvrda za muža ne vrijedi... A u bolnici treba i on biti prisutan na sva 4 predavanja ili ?




mala99 -> RE: Rodilište u Puli (10.11.2011 12:39:02)

Ne sjećam se više točno, ali mislim da se potpisuješ. A bolje za njega da bude prisutan, ima dobro predavanje o porodu sa slikama, tako da zna šta ga čeka.




pupi pu -> RE: Rodilište u Puli (10.11.2011 17:09:15)

samo za info... zvala sam Dom zdravlja, tečaj možete i tamo završiti, potvrda i za vas i za muža vrijedi za porod u našem rodilištu... evo toliko[sm=smiley1.gif]

...ako ima koja cura mogla bi nam napisati iskustva sa tečaja iz bolnice i/ili patronažnih...




Teabu -> RE: Rodilište u Puli (15.11.2011 9:01:25)

tečaj iz bolnice?!po meni ništa posebno..mi smo bili na tečaju u 5.om mjesecu kada su bile vrućine..prostor je u podrumu, nema zraka, masa ljudi..prvi dan nam nije radio projektor,pa je babica neka mlada samo pričala o porodu, drugi dan je neka stara doktorica pričala koliko je majčino mlijeko i dojenje zdravo i treći put nisam bila jer je bilo prevruće, četvrtog puta nije bilo jer je muž dobio treći put potvrdu za obavljen tečaj. 




pupi pu -> RE: Rodilište u Puli (15.11.2011 19:50:04)

"dosta dobro", hehhe[sm=jezicek.gif]
čula sam da je bolje ići kod patronažnih u DZ ali kontala sam možda ću u bolnici dobiti i neke info što će mi dobro doći ... vidim da i nije baš tako...
a da li možda neko zna kada se kreće u našu bolnicu na preglede (ono pred kraj trudnoće)?




mala99 -> RE: Rodilište u Puli (15.11.2011 22:44:06)

Da negdje sa 37 tjedna se ide slušati otkucaje srca bebe, mislim da se zove CTG (već sam zaboravila). Ja sam išla sa 30 tjedana jer mi je moja ginekologica išla na godišnji odmor i do kraja sam onda išla na preglede u bolnicu.




pupi pu -> RE: Rodilište u Puli (27.11.2011 20:58:58)

Da li neko zna šta je sve potrebno uzeti PU rodilište? Spavacice moraš njihove obući ili možeš uzeti svoje?




Teabu -> RE: Rodilište u Puli (30.11.2011 19:15:31)

sve za osobnu higijenu, spavaćice njihove, uzmi si za svaki slučaj uloške vir 80, svakako domestos maramice vlažne.. a ako želiš da ti bebu presvlače više od 2 puta na dan onda pelene, vlažne maramice, kremu..




pupi pu -> RE: Rodilište u Puli (2.12.2011 11:13:39)

tnx[sm=smiley1.gif]
a robica dok ne idemo vani za bebu?




mala99 -> RE: Rodilište u Puli (2.12.2011 12:21:21)

Robica ti ne treba, mislim da tamo bude dijete u jastuku i imaju oni neku robicu. Samo za izlazak iz rodilišta ti treba robica.




Piter -> RE: Rodilište u Puli (14.12.2011 11:40:44)

Pozdrav svima! [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Evo ja trebam roditi u 5-om mj i to će najvjerojatnije biti pulsko rodilište. Isto sam malo zabrinuta, jer sam svašta čula, no opet
s druge strane ovako su mi rekli: ,, Svaka žena prolazi kroz velike bolove, trudove, to je normalno,  ako misliš da će cijelo vrijeme visiti oko tebe u bolnici, razmisli malo šta oni tu mogu. Trudovi su neizbježni. Svaka žena ih je prošla tako ćeš i ti!''

Tako da ipak mislim da ću u pu, a i želim vidjeti dal ću dobiti kakvu ružnu riječ... [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




Marti83 -> RE: Rodilište u Puli (16.12.2011 8:02:01)

Hehe sretno nam onda bilo[sm=smiley36.gif] Ja sam u 4 mj tamo




Piter -> RE: Rodilište u Puli (17.12.2011 18:47:45)

[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image].. babice me smao zanimaju[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




ZVRK -> RE: Rodilište u Puli (18.12.2011 19:58:01)

samo ću napisati da mi je sestzrična rodila nedavno u ri rodilištu a iz pule je jer su joj napravili frku kada bila oko 30tj,na uz.




lema -> RE: Rodilište u Puli (19.12.2011 9:14:56)

Ja sam pet puta rodila u pulskom rodilištu i svaki put mi je bilo drukčije iskustvo sa osobljem kad sam rodila prvo djete bila mi je doktorica Begić i bila je odlićna ali babice su tad bile ubi me stare isfrustrirane babe konjima fali....... pa su nama koje smo rađale držale predavanja i bile hladne. sa drugom je bilo sve ok , sa trećim me dežurni doktor tako sj.... da mi je bilo pola dosta tako da sam tri sata tiskala djete van i vikali su na mene da ne tisćem dobro dok nije uletio doktor Zorićić a meni i bebi pao puls i onda me on porodio i izvikao se na doktora Perkova koji sve želi prirodnim putem pa i mojoj prijateljici kojoj je beba bila na noge!!!! A ovo ostalo je bilo ok prolazno jedino sa zadnjim me oduševilo osoblje babica i doktor Belci najbolji je!!!!




mala99 -> RE: Rodilište u Puli (19.12.2011 16:13:24)

I ja imam pohvale za Belcija i mladog Bilankova




minis -> RE: Rodilište u Puli (25.12.2011 23:20:56)

Pozdrav cure,   trebaju mi novija iskustva iz Pulskog rodilišta. Prvo dijete sam rodila carskim rezom prije 5 godina zbog tlaka u trudnoći, pa me zanima dali se išta promijenilo kod procedure prije i poslje carskog reza. Dali je ostanak u bolnici još uvijek 7 dana nakon carskog, ili .... Termin mi je početkom 3 mjeseca 2012, i vjerojatno ću i ovaj put na carski isto zbog tlaka...pa se želim što bolje pripremiti za boravak u rodilištu. Hvala ....




Sarica90 -> RE: Rodilište u Puli (21.7.2012 18:51:13)

kakvo je trenutno stanje tamo??
zna li netko??
[sm=zmeden2.gif][sm=zmeden2.gif]




evanoi -> RE: Rodilište u Puli (7.1.2013 17:23:07)

Evo još jedne trudnice! Termin mi je krajem veljače. Mislim roditi u puli, iako mi mnogi sugeriraju rijeku, ali budući da sam odavdje, želim olakšati i sebi i mužu - bit će mi bliže i svakodnevno moći doći vidjeti i sl. Ima li tko novijih iskustava s pulskim rodilištem i osobljem? prošli smo tčaj u bolnici i mogu reći da su sve predavačice bile simpatične. nadam se da će takve biti i kad budem rađala :)




Teabu -> RE: Rodilište u Puli (14.1.2013 22:36:55)

i mene zanimaju novija iskustva sa pulskim rodilistem... ja sam tek svjeza trudnica,termin mi krajem sedmog ili pocetkom osmog mjeseca...




Marti83 -> RE: Rodilište u Puli (14.1.2013 22:51:14)

Evo ja sam relativno "svježa",rodila sam u 3 mj.
Osoblje je odlično,barem je meni bilo...Na porodu mi bio Dr.Bečić, on je držao čak i predavanje kad sam bila na tečaju u bolnici...Onih par sestara koje sam vidjela,sve će rado pomoći...Pošto mi je to bio prvi porod,nisam puno zapitkivala,niti su mi puno objašnjavali,šta,kako i itd...Jedino mi je bilo žao što muž nije bio samnom u predrađaoni dok sam čekala trudove,jer ga babica poslala na kavu jer kao neću ja brzo(1 cm otvorena bila).I nisam imala niti mob,ništa mi nije dala...a možda i bolje.Inače ta babica se zove Ester,jako profesionalna i ozbiljna.Ne sugeriraju stolčić za porod,odmah te na stol stavljaju...Epiziotomija očito neizbježna....Ne znam šta vas još zanima..pitajte slobodno




lema -> RE: Rodilište u Puli (14.1.2013 22:54:05)

ah upitno je šta te zanima .....evo kuma mi je rodila 12.1...ja sam 5 puta rodila u Pulskom rodilištu.......[sm=smiley36.gif]




Teabu -> RE: Rodilište u Puli (14.1.2013 22:59:32)

prvenstveno da li su se babice promijenile [sm=smiley36.gif] ... meni je bila neka isftustrirana baba bez zubiju...aaaaaaaa ne bi nju opet




evanoi -> RE: Rodilište u Puli (15.1.2013 18:04:33)

zanima me kako su se ophodile sestre na 3. katu (kat za mame s novorođenčadi)? priče koje čujem od prošlih godina su strašme, da sestre ne objašnjavaju i da viču ukoliko ne znaš dojiti. a kako je meni prvi put... ipak, ja vjerujem u dobro i pozitivna sam! imam termin krajem 2. mjeseca. ima li još koja oko 27.?




Teabu -> RE: Rodilište u Puli (15.1.2013 22:35:28)

a tamo sanovorodjencadi je istina da vicu ako neznas dojiti..nista ne zele pokazati, ne dolaze ako ih zoves, itd..alinekako molis boga da budes samo ta 2 dana i odes kuci, da ih ne gledas vise...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>