Bebivita ad mlijeko (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Uvođenje guste hrane



Poruka


zara13 -> Bebivita ad mlijeko (18.9.2011 12:12:06)

jel ko isprobao dal je ok? mi ćemo uskoro na dvojku pa razmišljam da to uzmem.i jel trebam se posavjetovati sa ped dal mogu promijeniti mlijeko il ne?pošto mi sad pijemo zeleni bebimil a dvojka je sam plava znači da se i to mjenja?!?[sm=zmeden.gif]




Ira_ -> RE: bebivita ad mlijeko (18.9.2011 14:13:15)

Bebivita ti i je zapravo Bebimil, samo što je rađeno za njemačko tržište. Iva je prvo papala Bebimil, da bih nakon mjesec i pol prešla na Bebivitu, jer je duplo jeftinija a ista stvar!




zara13 -> RE: bebivita ad mlijeko (18.9.2011 20:19:40)

pa vidla sam danas zato i pitam jer mi više pobacamo neg popijemo pa mi ovo onda malo ipak jeftinije za kupit,jer od kad smo na kašicama muku mučimo sa flašicom




zara13 -> RE: bebivita ad mlijeko (22.9.2011 8:43:16)

a koja je razlika između plave i žute kutije?




Jelicaizjelica -> RE: bebivita ad mlijeko (6.10.2011 8:06:36)

Ako pitas za bebivita mlijeko koja je razlika u plavoj i bijeloj/žutoj kutiji, evo:
plava kutija kod bebivite ima samo od 6 mj a to ti mlijeko s dodanim rižinim pahuljicama i pahuljicama od heljde, kao večernji zasitniji obrok. Mi koristimo to vec 6 mjeseci kao bočicu prije spavanja i moj maleni obožava to. Šira dudica naravno mora ic za to jer će zapinjat.
A žute, bebivita ima do četvorke. jedinica je do 6 mj, dvojka do navršenih 10.mj, onda trojka do navršenih 12.mj i onda četvorka preko godine dana.
Mi smo jako zadovoljni s bebivita adaptiranim mlijekom. Koristimo ga od bebinog 4. mjeseca zivota. Sad mu je 13.
eto ,  nadam se da sam pomogla :)





Stranica: [1]