Trudnoća kod dojilja (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


Anoniman -> Trudnoća kod dojilja (17.8.2011 23:32:53)

Zamolila bih Vas za pomoć.. Dojim svoju bebu,i imam česte odnose sa mužem.. Kako najlakše saznati dali sam zatrudnjela? [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




adryosijek -> RE: Trudnoća kod dojilja (17.8.2011 23:56:33)

pa kako ,vec ces znati jel si ili nisi trudna ,kao prvo izostanak menge,pa mucnine,povracanje itd ..a ako sumnjas testic i ujutro se provjeris




adryosijek -> RE: Trudnoća kod dojilja (17.8.2011 23:57:21)

pa ako si vec rodila onda dobro znas kada si i ako trudna[sm=smiley1.gif]




mišica 666 -> RE: Trudnoća kod dojilja (18.8.2011 6:32:59)

adry ako žena doji dite možda još nema redovit menzes pa po tome ne može znati. ako sumnjaš na trudnoću napravi test ili pođi kod ginekologa.




pincirotvajler -> RE: Trudnoća kod dojilja (18.8.2011 7:29:48)

IZVORNA PORUKA: mišica 666

adry ako žena doji dite možda još nema redovit menzes pa po tome ne može znati. ako sumnjaš na trudnoću napravi test ili pođi kod ginekologa.




Bebys -> RE: Trudnoća kod dojilja (18.8.2011 9:23:26)

ako nemas redovitu menstruaciju...to je tesko znati OSIM TESTA ZA TRUDNOCU to ti jedino preostaje...A DA KORISTIS KONDOME...to bi ti preporucila...




Anoniman -> RE: Trudnoća kod dojilja (18.8.2011 11:03:06)

još nisam dobila menstruaciju.a željeli bi još jednu bebu.. kod prve bebe nisam povračala ni imala takve simptome koji bi ukazivali da sam trudna. a i kada provjeriti testom,ako nemam menstruaciju?




Bebys -> RE: Trudnoća kod dojilja (18.8.2011 11:33:25)

a ti zelis jos djece..to je nesta drugo..

jednostavno odredi si neko vrijeme recimo SVAKA DVA TIJEDNA I RADI TESTOVE...




inesica -> RE: Trudnoća kod dojilja (18.8.2011 22:16:16)

Koliko ti je stara beba koju dojis? A da pustis tijelu da se malo odmori?
Sto se tice tvog pitanja, ne mozes znati dok ne osjetis neke od sipmtoma ili napravis test kako su ti gore rekle...




mamacita -> RE: Trudnoća kod dojilja (18.8.2011 22:29:08)

Slazem se sa inesicom u potpunosti. No, sto ljudi sto odluka. Ovisi ako ti menzis jos nije dosao, onda bih rekla da si u prvih 6 mjeseci, jer ja sam isto dojila svoje i tako nekako sam dobivala menzis nakon poroda.




mmartincevic -> RE: Trudnoća kod dojilja (19.8.2011 15:36:59)

beba mi je stara već 10mjeseci..a još nisam dobila menzis..




mama deja -> RE: Trudnoća kod dojilja (21.8.2011 9:02:06)

A je bio dojena beba i prvu mengu sam dobila nakon 8 i po mj.i nakon toga sam ostala trudna sa N. Test je bio negativan,otisla na pregled ali ni pregledom nije utvrdjena trudnoca pa me gin.slao na vadjenje krvi i nalaz je pokazao trudnocu od 9 tj.tako da ti ja bas ne vjerujem previse u testove.




Stranica: [1]