Edukacija (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Roditeljski razgovori



Poruka


Anoniman -> Edukacija (21.7.2011 13:54:16)

Jedna sestra mi je u rodilištu rekla da bebe u prvih 3 mj.nemaju grčeve, pa se ne moram brinuti...
Jedna druga je puštala krv bebi dok ne počne kapati, kaže "treba u epruvetu kapati". (?) Tko zna koliko je bebi isteklo krvi...
Jedna treća je malu bebu testirala na 30 alergena, a u stvari nas je pedica poslala samo na Prick test za mlijeko (jasno je pisalo na uputnici MLIJEKO). Tko joj je rekao da testira to sve (kikiriki itd)?
Jedna farmakologija u ljekarni mi nije htjela dati HIPP mlijeko (koje se nalazi u najobičnijim dućanima), kaže "bebe trebaju sisati": (otkud joj pravo da ona razlučuje jel dijete sisa ili je na adaptiranom) dok nisam rekla da sam i ja medicinarka....
Jedan mladi doktor na Hitnoj je rekao da nema iskustva s malim bebama, i poslao nas dalje tko će znati....Svaka čast. Ako ne znaš, kaži iskreno....





Bebys -> RE: Edukacija (21.7.2011 14:51:39)

zao mi je sto si tako lose prosla...nadam se bolje sljedecoj posijeti bilo kome od lijecnika ili sestara [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (21.7.2011 19:59:56)

[Sadržaj poruke je obrisan]




dalila -> RE: Edukacija (21.7.2011 23:44:35)

Da teško je uopće bilo što komentirati. Svi to prolazimo. Problem je što kod beba i djece nema pravila svatko je individua za sebe a mi ljudi mi babe volimo pametovati i nametati svoja nedokazana mišljenja i ako si imalo neiskusan ili zbunjen još te više izlude...br....




keksić -> RE: Edukacija (22.7.2011 16:25:06)

ma tko sve radi u zdravstvu....to je sramota i užas!!! bolje da kažu da neznaju ili nek šute, a ne ovako isprepadavati mame.......[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]




Stranica: [1]