|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoje ćemo osobno računalo namjestiti cookie, koji će nam omogućiti, da te tijekom natjecanja (24. - 30. 03. 2015.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Na žalost, odustajanjem gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   otečene noge, ruke...
4.12.2008 12:31:07   
Florijan Jakov
Jesu li vam oticale noge i ruke u trudnoći?

Sjećam se probudim se normalnih nogu, odem na posao, a kad bi se vratila s posla jedva bi skinula sandale, cipele, što sam već imala na nogama. Ugl. noge su mi jako oticale, nekada sam osjećala baš neugodan pritisak u zglobovima.

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: otečene noge, ruke...
4.12.2008 12:59:19   
sanjalica
u prvoj trudnoći tek pred kraj....
druga trudnoća mi je bila ljetna i visok tlak.... uhh... noge su mi bile kao stupovi i bolne... na kraju sam nosila samo špagerice koje su se cijelo mogle razvezati, raširiti...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
4.12.2008 13:39:09   
tomi
meni su jako oticale i ruke i noge dva tjedna već sam se uplašila da nešto nije uredu(zaspala bi i probudila se otečena,grozno) bila kod doktora i rekao mi je da  jedem jako malo slanog prstohvat na cijeli obrok, tako da sad nemam problema, više uopće nisam otećena.

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 3
4.12.2008 14:29:03   
tonkica
Početak ljeta je bio, noge su mi bile otečene cijelo vrijeme, od jutra do večeri... user posted image

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu tomi)
Neposredna veza do poruke: 4
4.12.2008 14:30:35   
Ruža
Ruke ne toliko, ali noge kao u hobita, strašno su izgledale. Pred kraj se više uopće nisu vraćale u normalu preko noći.

Samo luda mama...

(Odgovor članu tomi)
Neposredna veza do poruke: 5
4.12.2008 14:33:08   
tonkica
IZVORNA PORUKA: Ruža

Pred kraj se više uopće nisu vraćale u normalu preko noći.

Ni moje!

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
4.12.2008 14:42:06   
mališa
meni su bile samo par dana pred porod nastojala sam izbaciti slano i manje se nalivati tekućine

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 7
4.12.2008 15:00:13   
picky
otvorila sam temu ,,o svemu i svacemu " naslov analiza krvi u trudnoci molim vas pisite mi hitno ili necu moci spavati.sad uopce nemam pojma kako doci do teme

(Odgovor članu mališa)
Neposredna veza do poruke: 8
4.12.2008 15:43:14   
anne
Dio odgovora već je ovdje.
http://www.ringeraja.hr/forum/povi%C5%A1en_tlak_i_nate%C4%8Denost/m_44109/tm.htm

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu picky)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:

Anketa

Žensko ime?
Admin

Dolazi nam pojačanje na ljeto, još ne znamo jel cura ili dečko, no već smo se bacili na biranje imena. Za dečka smo izabrali (Noa) no curka nam još zadaje probleme, pa ringerajke, ako može pomoć?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!

Lino poklanja za Uskrs! Skupljajte ikonice sponzora i osvojite neku od sjajnih nagrada.

Da biste sudjelovali, morate biti prijavljeni!
Više o natječaju >> Prijavi se >> SAKRIJ IKONE >>