Kako ukloniti tragove boje s odjece... (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


Marta j -> Kako ukloniti tragove boje s odjece... (25.5.2011 14:56:09)

Ja tupko sam zabunom neznam ni sama kako s narancastom posteljinom stavila dva bijela kombinezona za bebu i sada su pokupili boju odposteljine dali je moguce to ocistiti ja stavila onaj za mrlje i da se namace u vrucoj vodi al nista se nije diglo.




m600 -> RE: Kako ukloniti tragove boje s odjece... (25.5.2011 15:11:35)

iskreno,ja nikad nisam uspjela skinuti kad ofarbam nešto[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley19.gif[/image] čak ni sa izbjeljivačem jer mi ošteti tkaninu




natalijax -> RE: Kako ukloniti tragove boje s odjece... (25.5.2011 20:54:05)

i ja mislim da nema pomoći[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Nika 24052006 -> RE: Kako ukloniti tragove boje s odjece... (25.5.2011 21:01:42)

Da,niti ja nisam nikada uspjela skinuti boju...Nadam se da netko ima ideju koja će nam svima pomoći...




lillyfee -> RE: Kako ukloniti tragove boje s odjece... (25.5.2011 21:28:13)

meni sve ode sa domestosom[sm=smiley1.gif]




Mery Du -> RE: Kako ukloniti tragove boje s odjece... (25.5.2011 21:44:10)

ima spasa!!![sm=sloncek.gif] u dm ima prašak u kutijici maloj od DR.BECKER plava kutija i jedna kesica je unutra i to se rstopi u vreloj vodi i namočiš obojanu robu i da odstoji u prekrivenoj posudi,i skinit će ti svu boju 100 posto,stoput sam ga koristila,smrdi al je predobar i baš je za to kad se desi [sm=smiley36.gif] ako ti je ofarbalo samo ta 2 komada robe,netrebaš stavit cijelu kesicu,nego pola,i zaćas se to digne,vjeruj mi-isprobano mnogo puto [sm=smiley1.gif] oko 15 kn košta,eto pa vidi




malica -> RE: Kako ukloniti tragove boje s odjece... (27.5.2011 22:14:55)

IZVORNA PORUKA: Mery Du

ima spasa!!![sm=sloncek.gif] u dm ima prašak u kutijici maloj od DR.BECKER plava kutija i jedna kesica je unutra i to se rstopi u vreloj vodi i namočiš obojanu robu i da odstoji u prekrivenoj posudi,i skinit će ti svu boju 100 posto,stoput sam ga koristila,smrdi al je predobar i baš je za to kad se desi [sm=smiley36.gif] ako ti je ofarbalo samo ta 2 komada robe,netrebaš stavit cijelu kesicu,nego pola,i zaćas se to digne,vjeruj mi-isprobano mnogo puto [sm=smiley1.gif] oko 15 kn košta,eto pa vidi


potpisujem! i dodajem da u svako pranje na 90 dodam krpicu za skupljanje boja pa perem sve pamučno od male zajedno:)




Stranica: [1]