Sirup od borovih iglica (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca >> Djeca i zdravlje



Poruka


bubamara787 -> Sirup od borovih iglica (13.5.2011 18:32:56)

Da li radite sirup od borovih iglica?
Ja ga evo radim vec 3 godine  i moram priznati da je super protiv  kasalj...
Oprane mlade borove iglice slazete u teglicu.. red iglica, red secera... zatvorite i ostavite na suncu barem 40 dana, ocjedite i drzite na hladnom mjestu (ja u frizideru)
Omjer koji ja uzimam je 1 kg iglica - 1 kg secera..
Pa tko voli nek izvoli...
Naima kako moje cure pocnu smrcati i kasljati kak zahladi ovo je super prirodni ljek ...






dami -> RE: Sirup od borovih iglica (13.5.2011 20:15:43)

Mmmm...super je protiv kašlja.Ja ga ne radim ali sam ga dobila , često ga koristimo.




ejmama -> RE: Sirup od borovih iglica (13.5.2011 20:48:52)

I ja ga pravím,bit će mladih izdanaka sad u 6. mjesecu,a ti Dami dodi do mene pa ces dobiti bocu sirupa




Sunshine28 -> RE: Sirup od borovih iglica (7.11.2015 11:44:17)

ja sam kupila ovaj sirup od Biogardena
moja Em (3 godine) nesto je malo kasljucala pa sam ga uzela kako zbog toga, tako i zbog prevencije bolesti disnih putova jer su mi rekli da je za to dobar...

rekli su mi da se za prevenciju uzima u njenoj dobi 2 cajne zlice dnevno...

i tak ja njoj to pocela davati prije nesto vise od dva tjedna, a ono nakon 3 dana taj slabi kaslj koji je vec skoro 100 posto prosao pretvorio se u teski produktivni kasalj, toliko da joj puna usta budu šlajma! prvo sam mislila super, to se ona od sirupa čisti, ali sada je vec proslo 2 tjedana kako sirup uzima, taj grozni produktivni kaslja je jos uvijek tu [sm=zmeden.gif]
ne znam sta da mislim [sm=zmeden.gif]

da li ja to krivo doziram? ili to treba tako?
mozda da joj prestanem davati?

grlo joj nije upaljeno, temp. nije imala niti jedan dan....zadnji put bila bolesna sredinom rujna.....




Stranica: [1]