|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pisanice
18.4.2011 14:06:51   
Renata RR
Uskrs dolazi.... Za vas smo pripremili nekoliko savjeta kako spriječiti pucanje jajeta tijekom kuhanja: 

http://www.ringeraja.hr/clanak/da-jaje-ne-bi-puklo_1145.html

Podijelite ovdje s nama vaše ideje za bojanje pisanica.user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 18.4.2011 14:09:45 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pisanice
18.4.2011 14:09:40   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za jaja,moja skoro popucajuuser posted image

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pisanice
18.4.2011 16:01:43   
Fever
taman pročitala, svakako ću pokušat! user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pisanice
18.4.2011 16:40:40   
magdalenaa
ja ih farbam u  ljuski od crvenog luka onako u štrampli, sa peršinovim listom ,po domaći, al uvik ubacim malo soli da ne popucaju ili malo  octa i za sjaj, i kad su gotovi ohladim ih pa ih namažem maslinovim uljem da se sjaje

_____________________________

dogodila se ljubav za koju nikad nistae čuli.............

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pisanice
19.4.2011 0:54:33   
sig
Ja nemam problem sa pucanjem jaja... kuham ih u kuhalu za jaja (budući da mi svi i mala i mi veliki) jako volimo na meko i na tvrdo kuhana jaja i to je kod nas svaki drugi doručak ... nama je to bila veoma isplativa investicija... A što se tiče farbanja još neznam... tražim ideje...

Dali netko od vas zna dali postoje jestive boje - odnosno boje kojima ti kistom bojiš jaja a da nisu štetne ukoliko pojedeš! Budući da smo u fazi kada veoma puno crtamo - mislila sam da bi mojoj maleckoj to bilo najzanimljivije!! Ručno ih obojati


_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu magdalenaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pisanice
20.4.2011 13:07:05   
mirna
Ja ću isprobati boju s koprivama iz recepta ovdje: http://www.ringeraja.hr/clanak/bojanje-pisanica-s-prirodnim-bojama_1146.html

Nadam se da će uspjeti... Nisam još nikada bojala jaja na taj način, osim jednom s lukom...

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pisanice
23.4.2011 14:45:30   
mirna
jaje nije puklo ni jedno... Ali ovaj recept spinat odn. koprive kod mene nije djelovao.... jaja se skoro nista nisu obojala... na kraju sam ih stavila u kupovnu crvenu boju.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pisanice
23.4.2011 20:57:06   
inesica
Probala sam bojanje sa spinatom, koprivom, ciklom i lukom. Luk je prava stvar,a sve ostalo mi nikad nije uspjelo. Mozda malo cikla, ali nisam bila zadovoljna, nekakva bzvz rozkasta boja.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pisanice
29.3.2013 15:06:01   
ucitelj
da ne bi popucali stavim saku soli i 3dl octa a bojam u ljupini od luka, isto tako moze se po jajetu ptije kuhanja (al biti njean) iscrtati zeljene figure sa skalpelom ili iglom i onda ih ubacit da se kuhaju suuuper fora

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!