dr. Maja Roje-Novak (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca s posebnim potrebama



Poruka


honeybunch -> dr. Maja Roje-Novak (6.4.2011 13:46:32)

zanima me ima li itko kakvih iskustava sa spomenutom doktoricom?
šogorica ima bolesno dijete i stupila je u kontakt s njom, ali nešto joj je tu čudno, pa se raspitujemo..




mamicaa -> RE: dr. Maja Roje-Novak (6.4.2011 15:06:41)

Imam ja nažalost ne pozitivnoga iskustva, e sada sve ovisi o čemu se radi i od čega boluje vaše dijete ako je od CP nema ga smisla voditi k njoj. Na žalost puno novaca traži za nešto što dobijete na drugim mjestima, kvalitetnije samo što na drugim mjestima nije svaki dan, ja sam se odlučila plačati ono što je od HZZ-ea odobreno, plačati da bi moj miško imao svaki dan a ne 1x tjedno ili 2x mjesečno... i rezultiralo je isplativo...
U svemu tome pogriješka ili manjkavost je učestalosti...nije im dovoljno onoliko koliko država plaća....




patka -> RE: dr. Maja Roje-Novak (6.4.2011 15:17:45)

moj brat je bio kod nje dok su bavila iskljucivo akupunkturama i njemu je super. naime, on je vjecito bio bolestan i kada je dosao do nje i obavio te akupunkture...stvarno ali najstvarnije nije bio vise bolestan...tu i tamo koja mala prehladica...to je bilo prije sigurno 20 godina
sad se ona bavi CP i nemamo iskustva




honeybunch -> RE: dr. Maja Roje-Novak (7.4.2011 12:34:45)

radi se o mom nećaku, koji je rođen ranije, sada je 14 mjeseci i još ne hoda, ne sjedi sam i ne koristi se nogama. postoje naznake cp, ali još nije dijagnosticirana. dr. Roje im je rekla da će za 6 mj sigurno prohodati, ali da dolaze bar 3 puta tjedno, a najbolje svaki dan (cijena tretmana 350 kn). no nalaze nije ni pogledala... a i do sada nismo čuli ni jedno dobro iskustvo osim ev ovoga s akupunkturom. no malenom neće raditi akupunkturu nego spominje neke inekcije u glavu. a to mi zvuči onak... brrrr...




marija žutić -> RE: dr. Maja Roje-Novak (20.10.2012 19:21:25)

roditelji smo 13-o godišnjeg djeteta sa dijagnosticiranom multiplom sklerozom.Otkada dijete ide k doktorici stanje joj se poboljšalo.Nema više relapsa i osjeća se super.Doktorica je vrlo pristojna i emotivna,nježna je s djecom (ali i s odraslima)  pruža najbolju moguću njegu.Za doktoricu sve riječi hvale.




Anoniman -> RE: dr. Maja Roje-Novak (20.10.2012 19:31:13)

Hodali smo do mnogih doktora,a na vaše iznenađenje jedino je našem djetetu pomogla doktorica Roja.Vrlo je pristojna i odgovorna.Pristupa djetetu profesionalno i toplo.Gledajući pacijente koji joj dolaze na liječenje u teškome stanju uvidjeli smo da se istim pacjentima stanje popravilo.I svakodnevno gledamo njihovo poboljšanje.dijete nije krumpir,potrebno je puno strpljenja te povjerenje u liječnika i suradnja.




Stranica: [1]