Bol u stomaku,bakterije u urinu (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


emaemily -> Bol u stomaku,bakterije u urinu (29.3.2011 20:00:23)

Dobra vecer svim korisnicama...nova sam ovdje..vjerojatno i ponavljam temu po stoti put...nisam sve stigla procitati pa ne znam... Trudna sam skoro 13 tjedana, prije par dana sam bila na pregledu i sve je bilo idealno.
Radila sam nalaz urina i imam dosta bakterija, radila sam urinokulturu , nalazi gotovi za par dana. Ono sto me brine jest konstantna bol u trbuhu, sinoc , takodjer nakon mokrenja sam uocila kapljice krvi ,,prestravila sam se..zvala sam doktoricu rekla mi da odmah popijem Duphaston ( koji inace pijem za cuvanje trudnoce) i da se smirim da je to mozda od raznih promjena u tijelu, maternici. rekla mi da uradim urinokulturu i onda se javim buduci da je sa bebom sve u redu misli da ne trebam doci na pregled, jedino ako se krvarenje nastavi. Hvala Bogu nije, ne mogu reci ni da je bilo pravo krvarenje, nije nista ni na vesu ostalo. Ali ja nemam mira..stalno trbuh boli, sinoc tako jaka bol s lijeve strane, u dijelu jajnika...trajalo oko 5-6- minuta i prestalo. Recite mi da li ima netko slicnih iskustava jer ja ne znam sta bi vise mislila. Prvo mi je dijete i brine me svaka sitnica. [sm=smiley13.gif]




ELISABETH -> RE: Bol u stomaku,bakterije u urinu (29.3.2011 20:03:14)

nemam slično iskustvo ali ako si zabrinuta otiđi na pregled za svaki slučaj
nadam se da će sve biti ok [sm=smiley31.gif]




emaemily -> RE: Bol u stomaku,bakterije u urinu (29.3.2011 20:04:47)

Pricekat cu nalaz urinokulture i idem... nadam se da je sve ok s bebacom buduci da je u cetvrtak bilo sve odlicno..




Točkica28 -> RE: Bol u stomaku,bakterije u urinu (29.3.2011 20:16:13)

ako se brines inzistiraj na pregledu kod dr




jagodicabobica -> RE: Bol u stomaku,bakterije u urinu (29.3.2011 21:50:04)

IZVORNA PORUKA: emaemily

Dobra vecer svim korisnicama...nova sam ovdje..vjerojatno i ponavljam temu po stoti put...nisam sve stigla procitati pa ne znam... Trudna sam skoro 13 tjedana, prije par dana sam bila na pregledu i sve je bilo idealno.
Radila sam nalaz urina i imam dosta bakterija, radila sam urinokulturu , nalazi gotovi za par dana
. Ono sto me brine jest konstantna bol u trbuhu, sinoc , takodjer nakon mokrenja sam uocila kapljice krvi ,,prestravila sam se..zvala sam doktoricu rekla mi da odmah popijem Duphaston ( koji inace pijem za cuvanje trudnoce) i da se smirim da je to mozda od raznih promjena u tijelu, maternici. rekla mi da uradim urinokulturu i onda se javim buduci da je sa bebom sve u redu misli da ne trebam doci na pregled, jedino ako se krvarenje nastavi. Hvala Bogu nije, ne mogu reci ni da je bilo pravo krvarenje, nije nista ni na vesu ostalo. Ali ja nemam mira..stalno trbuh boli, sinoc tako jaka bol s lijeve strane, u dijelu jajnika...trajalo oko 5-6- minuta i prestalo. Recite mi da li ima netko slicnih iskustava jer ja ne znam sta bi vise mislila. Prvo mi je dijete i brine me svaka sitnica. [sm=smiley13.gif]


prije mjesec 2 sam imala upalu mokracni kanala...osjecala sam veliki umor u tjelu i imala sam kao ti kapi krvi...
mislim da je to sve od upale jer je mene bolililo sa strane blizu jajnika...ipak javi se svojoj doktorici da budes na sigurnom..




emaemily -> RE: Bol u stomaku,bakterije u urinu (29.3.2011 22:20:23)

Ma ja isto mislim da je od toga..kao dijete sam uvijek imala problema s mokracnim kanalima a u trudnoci sam jos vise osjetljivija na upale...nadam se da ce sve biti dobro...veceras ne boli nista...bolje je..
hvala vam..




uspavana -> RE: Bol u stomaku,bakterije u urinu (29.3.2011 22:43:03)

nisam imala krvarenje, nego samo smeđe točkice...
i imala sam puno bakterija na prvom nalazu, ali mi je urinokultura bila ok.
Sretno!!
da ti nalaz bude dobar, i da ti bolovi što prije prestanu!!

i dobro nam došla [sm=bravo.gif]




ikica84 -> RE: Bol u stomaku,bakterije u urinu (30.3.2011 11:49:38)

kako si danas?jel te i dalje boli stomak?[sm=smiley1.gif]




emaemily -> RE: Bol u stomaku,bakterije u urinu (30.3.2011 17:31:42)

Danas sam super...nema bolova..pijem caja od brusnice na litre i bolje je...u petak nalazi urina .. Hvala curke ! [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]