|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cijepljenje sa 2 mjeseca starosti
7.3.2011 22:26:53   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Cijepljenje sa 2 mjeseca starosti
8.3.2011 9:29:50   
Leluška
Svakako javljajte kak je bilo. Mojoj šogorici rekla pedica da mu pereventivno da pol čepića. Sad mene muči da li čepić prepoloviti uzduž ili napola?user posted image - da mu bude tanje kad ulazi u guzu??
Joj, baš sam bedasta!!!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Cijepljenje sa 2 mjeseca starosti
8.3.2011 9:31:50   
pepeljuga
napolauser posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Cijepljenje sa 2 mjeseca starosti
8.3.2011 9:33:55   
ZVRK
draga zašto se mučiš sa čepićem ako možeš da ti sirupuser posted image
a i čepič je ''''jači'''' pa ako ne bude tempice nije potrebno.
ja sam mojoj dala panadol baby pola žličice ali preko šprice u usta radu prevencije i nije ju imala -tako mi rekli

< Poruku je uredio ZVRK -- 8.3.2011 9:34:21 >


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Cijepljenje sa 2 mjeseca starosti
8.3.2011 12:22:51   
mayathebee
Ništa od našeg cijepljenja, malo je počeo kašljuckati i nos mu je zaštopanuser posted image user posted image user posted image , pa ga pedica nije htjela bocnuti. Rekla je vidimo se sljedeći tjedan i dala nam bisolex kapi za kašalj i ephedrini kapi za nos. Tatek nam se ipak neće izvući od cijepljenja, osim ako ne izmisli i drugi put službeni put....user posted image user posted image user posted image

Inaće dernjava je bila kao da je dobio pikicu, kako će tek biti kad bude za pravo. Jedva sam ga smirila, jadničak sav je nervozan valjda od tog nosića....user posted image
Valjda će brzo proći!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Cijepljenje sa 2 mjeseca starosti
8.3.2011 14:06:16   
Leluška
mišek mali...

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Cijepljenje sa 2 mjeseca starosti
10.3.2011 17:29:31   
mare00
mi u utorak primamo to cjepivo, ja nemam pojma za sto je to?user posted image user posted image nadam se da se nece dreciti, mada ja mislim da ce bit suza ako ju budem morala cvrsto drzati...nevoli to, kad smo snimali kukove upisala je doktora koliko se otimala...user posted image

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Cijepljenje sa 2 mjeseca starosti
11.3.2011 11:24:28   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: mare00

kad smo snimali kukove upisala je doktora koliko se otimala...user posted image

user posted image user posted image user posted image
moja nije niti zucnula za kukiće ali za cijepljenjeeeeeeeeeeeeeeee---------čuli je dalekouser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Cijepljenje sa 2 mjeseca starosti
14.3.2011 12:01:24   
mayathebee
Preživjeli smo prvo cijepljenje! user posted image user posted image user posted image  Samo neznam jesu li preživjeli svi oni ljudi u čekaoni jer eto kako sam i mislila, imam najglasnije dijete u kvartu!!!user posted image user posted image user posted image
Ajme meni kakva je to dreka bilauser posted image user posted image user posted image , suza ko' u prići, a kažu da ih bebe do 6 mj. nemaju!!!
Sad držite fige da ne zakurimo.

Esad 'ko je tu lud. Ponudili su nam to cijepivo 6U1, ali za drugi put, tj. sa 4 mj.
No nije mi ga ponudila kao cijepivo bez nuspojava, nego kao protiv rota virusauser posted image
500kn. košta!!!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Cijepljenje sa 2 mjeseca starosti
14.3.2011 12:37:00   
domica
meni nitko ništa nije ponudio ni prvi ni drugi put a sve prošlo super bez reakcije a sad 3 put vidjet ču idući tjedan

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Cijepljenje sa 2 mjeseca starosti
14.3.2011 12:42:14   
cuba
Znači mali I se čuo preko cijelog Zagreb gradauser posted image user posted image
Ma nema veze, neka se se i toga riješili, to je najvažnijeuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu domica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Cijepljenje sa 2 mjeseca starosti
14.3.2011 13:15:38   
lilia
Rotavirus i 6u1 nemaju veze jedno s drugim, ja sam uzela rotu i daje se oralno na špricu i kod nas košta 420 kn.
Uzmi radije i ne žali te novce jer je gadno ako pokupi taj virus.
I nastavi sljedeći put sa cjepivom 5u1 kao i do sada. To se ne plaća.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Cijepljenje sa 2 mjeseca starosti
14.3.2011 14:08:55   
emab
IZVORNA PORUKA: lilia

Rotavirus i 6u1 nemaju veze jedno s drugim, ja sam uzela rotu i daje se oralno na špricu i kod nas košta 420 kn.
Uzmi radije i ne žali te novce jer je gadno ako pokupi taj virus.
I nastavi sljedeći put sa cjepivom 5u1 kao i do sada. To se ne plaća.


da, to su 2 odvjena cjepiva.
Mi smo sineku uzeli i cjepivo protiv Rotavirusa, opasan je - izaziva dehidraciju kod djece, a djeca ga često prenesu i na roditelje. Meni su sestra i nećak bili 7 dana u bolnici zbog njega, s tim da je sestra prošla i gore od nećaka. Posebno se preporuča djeci koja idu ili će ići u vrtić, ili se dosta druže sa djecom koja idu u vrtić

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Cijepljenje sa 2 mjeseca starosti
14.3.2011 14:42:06   
mayathebee
IZVORNA PORUKA: emab

IZVORNA PORUKA: lilia

Rotavirus i 6u1 nemaju veze jedno s drugim, ja sam uzela rotu i daje se oralno na špricu i kod nas košta 420 kn.
Uzmi radije i ne žali te novce jer je gadno ako pokupi taj virus.
I nastavi sljedeći put sa cjepivom 5u1 kao i do sada. To se ne plaća.


da, to su 2 odvjena cjepiva.
Mi smo sineku uzeli i cjepivo protiv Rotavirusa, opasan je - izaziva dehidraciju kod djece, a djeca ga često prenesu i na roditelje. Meni su sestra i nećak bili 7 dana u bolnici zbog njega, s tim da je sestra prošla i gore od nećaka. Posebno se preporuča djeci koja idu ili će ići u vrtić, ili se dosta druže sa djecom koja idu u vrtić


Ma pedica je nešto  drugom dr. koji je tamo na obuci bio govorila o 5u1 i 6u1, i paralelno meni o tom cijepivu za rotu!!!
Sad sam pokopčala da je to na usta, spomenula je i to, samo što ona priča sa sto ljudi odjednom pa ju teško pohvata čovjek.
To cijepivo za Rotu uzimam obavezno jer će malac sa godinu već u vrtić s obzirom da ga nitko neće moći čuvati, a adalje nastavljamo sa 5u1, jer isto mislim da je 6u1 bacanje love!
Tnx kaj ste mi razjasnile, ja se tamo sva pogubila od mišekovog vrištanja....user posted image user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu emab)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Cijepljenje sa 2 mjeseca starosti
13.4.2011 8:55:50   
arya
Mi smo jučer cijepljeni s 5u1 i za sada je sve u naboljem redu.Maleni je dobio 2 pikice u bedra, rečeno mi je da pripazim da se ne bi pojavila povišena temperatura i sestra mi je savjetovala da stavim hladni oblog na mjesto uboda. To je i ona napravila nakon cijepljenja i malenome se to poprilično sviđa user posted image .

Sad sam u fazi razmišljanja o cijepljenju protiv rota virusa i pneumokoka koji nam je preporučeno pogotovo ako će bebolino u jaslice. Kako neće još do kraja iduče godine ne znam da li da ipak još malo pričekam ili to riješim za mjesec dana user posted image

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Cijepljenje sa 2 mjeseca starosti
13.4.2011 11:01:35   
lilia
Nema veze što ne ide još u jaslice, ne znači da ne može dobiti. Ako možeš riješi to, bolje spriječiti nego liječiti.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu arya)
Neposredna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!