Abdukcijske gaćice za kukove (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Bebe i zdravlje



Poruka


inesica -> Abdukcijske gaćice za kukove (3.3.2011 22:36:26)

Je li neko od vase djece to trebalo nositi po preporuci doktora? Jeste li nosili i koliko sati dnevno? Sa koliko mjeseci?
Cula sam da to ovako skoro pa svima prepisuju, a pola mama ih nikad ni ne stavi svom djetetu, pa kukovi opet budu OK. Vase misljenje molim.




natalijax -> RE: Abdukcijske gaćice za kukove (3.3.2011 22:54:05)

nisam tak da nisam ni od savjeta




lidac0605 -> RE: Abdukcijske gaćice za kukove (3.3.2011 23:15:51)

Pa nisam baš sigurna da ih baš samo tak prepisuju,šakom i kapom...a mame koje ih ne stave,a preporučeno im je za moj pojam su u najmanju ruku neodgovorne...
Inače,moji ih nijedan nisu trebali pa ovak iskustveno i nisam od neke pomoći...




ELENA35 -> RE: Abdukcijske gaćice za kukove (3.3.2011 23:26:59)

IZVORNA PORUKA: inesica

Je li neko od vase djece to trebalo nositi po preporuci doktora? Jeste li nosili i koliko sati dnevno? Sa koliko mjeseci?
Cula sam da to ovako skoro pa svima prepisuju, a pola mama ih nikad ni ne stavi svom djetetu, pa kukovi opet budu OK. Vase misljenje molim.


Imaš pp[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley2.gif[/image]




ZVRK -> RE: Abdukcijske gaćice za kukove (4.3.2011 7:22:02)

kakve su to čačice????
prvi put čujem[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




jasna_ -> RE: Abdukcijske gaćice za kukove (4.3.2011 8:39:18)

Ja sam isto jedna od onih "neodgovornih" koja ih nije stavljala, a trebala je. Blizanci su ih trebali nositi jer su im kukovi bili labavi, ali dugo je trebalo dok smo ih nabavili (papirologija na HZZO - užas) i na kraju smo dobili broj 2 (4-8 kg) a oni su bili mali, tako da je meni to bilo užasno im stavljati. Kad smo nakon mjesec dana došli na kontrolu, ortopedica je rekla - super, baš su dobre i korisne te gačice, a ja sam se samo smješkala. Inače, široko sam ih povijala nekih 5 mjeseci,a onda je došlo ljeto pa više nisam, najviše zbog vručine.
Ako netko treba te gačice, javite mi se pa vam ih pošaljem, imam dva komada - veličina 2.




novamama -> RE: Abdukcijske gaćice za kukove (4.3.2011 15:42:13)

r je skoro morala nositi, ali ja sam ju široko povijala do 5 mjeseci, ali baš široko - kukovi moraju biti pod 90stupnjeva...to se može sa dvije pelene uduplo (4 sloja)...

mislim da su te gaćice preskupe....




inesica -> RE: Abdukcijske gaćice za kukove (4.3.2011 21:19:00)

Nisu skupe, stotinjak kn, ali i to ti pokrije HZZO.




Stranica: [1]