|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mei-tai nosiljke
23.2.2011 16:48:52   
lopuža
 molim zainteresirane za mei-tai nosiljke da mi se jave imam viška!user posted image ja sam sa svojom super zadovoljna i mala lopuža uživauser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mei-tai nosiljke
23.2.2011 16:51:10   
Tink
ja sam još na vagi da li uzeti ili ne, do koliko kila su i u njima dijete može biti okrenutu i prema van i prema meni??

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mei-tai nosiljke
23.2.2011 16:58:50   
lopuža
Pa naš mališa ima 5mj i skoro 9kg (već je dug 72cm!user posted image ), i savršeno stane u nju, mislim da sam negdje proćitala do 18kg (pitanje dal će mama/tata izdržati to "opterećenje"user posted image ). Beba je u pravilu okrenuta prema tebi ,tak je zamišljeno ,jel se nogice rašire oko tvoga pasa dok ga nosiš i to je, kao, jako dobro za kukiće.Može se nositi i na leđima(imaš videe na yubitou). Najbolja stvar je da se djete u tome umiri jel nema puno manevarskog prostorauser posted image .
Mi imamo i dvije kupovne nosiljke/klokanice ,al nam se Mei tai pokazao najbolji, mali je danas zahrkao na tati u nosiljci ,a zatim i tata s njimuser posted image .

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: mei-tai nosiljke
23.2.2011 17:01:29   
Tink
koliko ih imaš? da li je moguće dobiti kakve slike? i kolika je cijena?

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: mei-tai nosiljke
23.2.2011 18:03:38   
lopuža
Cijena je 200kn, a slike na pp

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: mei-tai nosiljke
23.2.2011 18:54:58   
Wukovarka
Meni je odlična mei tai, ali ju je Tena brzo prerasla user posted image
Ne volim ju baš forsirati  da bude stisnuta...

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: mei-tai nosiljke
23.2.2011 20:36:04   
maja
Mi smo isto kupili, ali se baš i ne nosimo pošto je nisam učila na rukeuser posted image Ali sam uzela kad budemo išli na more ili na neke šetnje u prirodu da je nosam, Inače piše do 3 godine, a za kilažu ne znam!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: mei-tai nosiljke
23.2.2011 21:27:25   
Točkica28
Meni rekli do 9kg

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: mei-tai nosiljke
23.2.2011 21:42:41   
lopuža
ma i ja mališu forsiram u kolica ali kad sam sama doma a on nervozan-smiri se , kad kiša pada ne sprijećava nas da idemo u šetnju a pogotovo kad moram nabrzinu do dućana. ma ja sam super zadovoljnauser posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: mei-tai nosiljke
24.2.2011 1:13:03   
CallamityJane
Sve zavisi od mame i bebe, tj. od medjusobnog bilansa kilograma njih dvoje user posted image
Neka velika mama moze nositi i veliku bebu duze vremena, a sitniju i do 3 godine ( mada se bas pitam koja ce to beba od tri godine da ju mama nosi cijelim putem a da ne protrcka malo), a isto tako ako je mama sitnija a beba krupnija tu nekog nosenja nema cure, vjerujte mi...
Ali ako imate sitniju bebu, samo naprije, zazaliti necete user posted image

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: mei-tai nosiljke
24.2.2011 12:52:02   
lopuža
ha ha znaći ja imam sreću jer i ja i beba smo ogromniuser posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: mei-tai nosiljke
25.2.2011 10:43:20   
lopuža
Može li mi neko objasniti kako se postavljaju fotke na forum,il neki link gdje to pišeuser posted image


(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: mei-tai nosiljke
25.2.2011 11:07:56   
DarijaRR
evo pomoć http://www.ringeraja.hr/forum/Kako_smanjiti_slike_za_objave_na_forumu/m_108682/tm.htm

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: mei-tai nosiljke
26.2.2011 22:24:27   
mumm3
Imate na FB igru u kojoj se mogi isprobati besplatno nosiljke - sleepy wrap maram i boba carrier user posted image
http://www.facebook.com/event.php?eid=135262519872938&index=1

(Odgovor članu DarijaRR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: mei-tai nosiljke
15.5.2011 18:57:12   
lopuža
 baka nam je sašila nove nosiljke pa ak ima zainteresiranih, javite se!

(Odgovor članu mumm3)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: mei-tai nosiljke
3.2.2012 17:29:08   
TanjaP
da li su još aktualne te nosiljke ili ne... mene interesira ..imam bebu 3 mjeseca 8 kg i 67cm...jel to oke za njegauser posted image

< Poruku je uredio TanjaP -- 3.2.2012 17:30:00 >

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: mei-tai nosiljke
8.2.2012 17:16:28   
lopuža
sve smo rasprodali ali evo baka šiva maslinasto zelenu za našu frendicu i njenog sina pa ako želiš..... uglavnom mi smo poćeli svog malca furati u tome sa 4mj i sada ima 18mj i još uvijek ga znamo staviti unutra kad idemo u šetnju a on se umori jer sad je veliki dećko i neće u kolica a nosiljka ne zauzima puno mjesta u torbi uglavnom samo pozitivna iskustva i komentari....

(Odgovor članu TanjaP)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: mei-tai nosiljke
11.4.2012 13:35:56   
pupi pu
lopuža,
da li još prodaješ mei tai nosiljke?

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: mei-tai nosiljke
14.4.2012 16:20:10   
lopuža
da da baka šiva još uvijek, imamo puno dijece u našem bližem krugu, za sad i ma jedna gotova i to za curicu, inaće baka to radi po želji. nosiljke su od kvalitetnog matrijala, postavljene duplo proštepane. naši prijatelji su više nego zadovoljni, cijena 200kn.

(Odgovor članu pupi pu)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: mei-tai nosiljke
12.3.2013 8:51:21   
snowwhite
ja sam imala i sling i mei tai i wrap maramu,super stvari sve troje,
ako ćeš šivat doma pazi da ima debele naramenice dobro podstavljene jer se inače urezuje ( to je bila najveća mana od frendičinog) pa je na kraju i ona kasnije kupila pixiekid

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: mei-tai nosiljke
12.3.2013 8:54:11   
vandax
Moj dečko je obožavao biti u mei-tai mosiljki. Spavao bi dok bi se šetali. Sad ima 12 kg a ja bi ga tako rado nosila. Moram vidjeti jel još možemo, jer nisam zapamtila do koliko kg može.

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: mei-tai nosiljke
12.3.2013 9:00:51   
snowwhite
možeš ti nositi i veće dijete od 12 kg,čvrsto je to,samo ako vam je praktično

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!