|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: depilacija u trudnoći
8.5.2010 20:05:26   
mammy25
cijelu trudnocu koristila epilator, bol je s godinama prestala...10 dana pred porod se uljepsala cijela tako da u rodilistu nisu imala sta jos se babica neka mlada nasalila eh da mi svaka takva dodje...gade mi se dlake i nebi mogla podnijet da neko gura glavu u dlakavo medjunozje bljak...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: depilacija u trudnoći
8.5.2010 20:17:18   
lee
ja sam se i prije trudnoče depilirala sa kremom  tako da sam i u trudnoči sve napravila..a u rodilištu me nisu depilirali..sve sam sama napravila..

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu mammy25)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: depilacija u trudnoći
8.5.2010 21:40:40   
pako
Brijala sam se kao i inače, nemam hrabrosti koristiti na bikini zoni niti vosak niti epilatore user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: depilacija u trudnoći
8.5.2010 21:49:40   
cuba
Kao i inače išla sam na depilaciju voskom u kozmetički salon samo što sam od početka trudnoće krenula i na brazilskuuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: depilacija u trudnoći
8.5.2010 21:57:43   
tinka25
Brijem se britvicom, a mislim tako i prije nego odem u bolnicu, sve sredit da me tamo ne moraju jer mi je patronažni rekao da je bolje tako jer briju na suho, komauser posted image . na brazilku se nisam odlučila do sada jer nekako nemam hrabrosti

_____________________________

Nikola, 28.5.2010., 3950, 52 cm

Petar, 12.10.2011., 3600, 49cm

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: depilacija u trudnoći
2.9.2012 20:18:32   
rosalye
ja sam sad u 33 tjednu, i do sada sam noge epilatorom a gore kremom. tako ću i za porod samo ce mi muz provjerit jesam li sve dobro uklonila. a problem nastaje kasnije poslije poroda, sta onda kad ti patronazna dolazi u posjet, kud onda sa dlaćicama?

_____________________________

22.10.2012 - :-)
04.04.2016 - :-(
10.12.2017 - :-)

(Odgovor članu tinka25)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: depilacija u trudnoći
3.9.2012 9:04:30   
Lotte
Kako misliš kud sa dlačicama kada patronažna dođe? Neće te patronažna pregledavati! Ona će doći samo zbog bebe.

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu rosalye)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: depilacija u trudnoći
3.9.2012 14:18:20   
Sunshine28
noge cijelom dužinom, cijelu trudnocu depilacija voskom kod kozmetičarke, a bikini djelomično voskom, a ono sto ostane sa ziletom na slijepo i uvijek je ok ispalo - oko samog ulaza u rodnicu se ne depiliram nikada

zadnja 3-4 mjeseca mi dlake rastu puno manje i sporije, termin mi je za 6 dana, prosli tjedan sam bila generalki tako da nevjerujem da ce mi ista narasti do poroda...a ovo malo sto ne depiliram neka skidaju kako hoce, mala je povrsina pa me bas briga....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: depilacija u trudnoći
3.9.2012 16:25:51   
rosalye
neznam kako je kod vas, al nama dolazi patronažna pregledat jel sve dobro zarasta ako je žena šivana, da ne bi došlo do infekcije.
također i dođe zbog bebe (njega pupka)

_____________________________

22.10.2012 - :-)
04.04.2016 - :-(
10.12.2017 - :-)

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: depilacija u trudnoći
3.9.2012 19:46:57   
Lotte
Vidiš, to mi je nešto novo, kod nas se eventualno pobrine oko sisanja i tak to, ali 100% ne pregledava. Sve se svodi na obilazak bebe. Ali eto, nije loše da se i o mami pobrine ako ju rana boli ili ne zarastauser posted image

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu rosalye)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: depilacija u trudnoći
14.9.2012 15:47:39   
malichka007
cure,ja sam do 6 mj. išla na ipl i kod zadnjeg tretmana saznala da sam trudna pa sam prestala. ugl,ljeto prošlo super ali sad su se dlačice počele vračati,valjda treba više tretmana. jel netko to radio u trudnoći?jel se uopće smije? s obzirom da je to zraka poput one na farovima auta koja se raspršuje ispod kože i ne ulazi dublje od 4mm...al ipak ne znamuser posted image

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: depilacija u trudnoći
15.9.2012 9:20:08   
Mussy
Nama su na tecaju rekli da se depilira jedino tamo di se zareze medica a ostalo da im nije bitno, barem u Rijeckom rodilistu. Ja se depiliram voskom i sve tako da mi to ne stvara muke.
IPL se ne preporuca trudnicam i dojiljama, to bi trebala i kozmeticarka rec ili ako imas svoj aparat pise u uputama.

(Odgovor članu malichka007)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: depilacija u trudnoći
1.11.2012 10:47:18   
honeybunny
Noge cijelom dužinom i bikini zonu epilatorom, a dolje inače britvicom ali sad cu probat ova dva mjeseca voskom koji frendica rdai kuci,, sigurno je bolji tako prirodan nego depilacijske kreme. Inače frendica je babica, kaže da je bitno da su žene uredne znači na mjestu gdje beba izlazi (rodnica) a ovo iznad nmije bitno.. no dobro koja bi se od nas na pola sredila.. tako da mislim da je normalno da to svaka žena obavi kuci kako god umije :))

(Odgovor članu Mussy)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: depilacija u trudnoći
21.12.2012 18:38:21   
Papalina
user posted image kod nas patronažna pregleda samo ako rodiš na carski...znači gleda samo oko trbuha kako zarasta...a ono drugo nebi ni pustila da mi gleda user posted image user posted image a i mislim da bi se isprepadala kad bi vidjela kako je sve glatko ko bebina guza jer je godište onih dinosaura koji su već oooodavnoo izumrliuser posted image user posted image user posted image
a za dlake, hmhm... ja kako kad...sad sam u 6 mj trudnoće...pa se brijem samo jednom mjesečno user posted image user posted image i to dan prije pregleda user posted image dosad sam sve sama al mi još mm pogleda detaljno, iako je zadnji put i on malo brijao jer se zaželio raskrčiti puteljak... user posted image user posted image user posted image
meni je trmin tek 6.4 , ali pobrinut ću se da sve obavim prije dolaska bebe...nadam se da neću curku dočekat nespremna user posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu honeybunny)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: depilacija u trudnoći
22.12.2012 23:42:31   
honeybunny
Moj mm nema pristup tome mjestu britvicom, ja to strpljivo sama obavim a pred porod sam..pa me stvarno zanima jel vi to ne možete same ili vam se ne da mučiti? Jer mi je frendica rekla da i njoj to mm obavlja, ja prvi put čula za takvo što hihi..

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: depilacija u trudnoći
23.12.2012 0:11:45   
Piturica
Ajme meni... hahahaha... ja isto kao i honeybunny, cijele noge i bikini sa epilatorom, a dolje britvicom. Prije dva dana sam uspjela sve sama. sad sam u 24-om tjednu tako da je to jos ok. samo ne znam kako cu to sve srediti sama kad bude trbuh jos veci. ajme meni! mozda zbilja kazem mm da ode pregledat to da li je sve ok. LOL!

_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

(Odgovor članu honeybunny)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: depilacija u trudnoći
23.12.2012 11:29:12   
Papalina
ma ako je mm imao pristup kad je radio bebicu onda me može i depilirat...meni je to najnormalnija stvar... i najobičnija...zašto nebi pomogao ako može... ja sam isto u 24 tjednu kao i piturica ali ja se nemogu saginjat jer me pri saginjanju trbuh boli... mogu onak na slijepo... user posted image
a i zašto bi sama ako mi može pomoć... user posted image ja san uvijek bila ljenčina pa neznam zašto bi sada to mjenjala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu Piturica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: depilacija u trudnoći
23.12.2012 13:55:36   
honeybunny
ma no bad fillings, samo me zanimalo.. ja sam u 38. tjednu pa uspijevam sama.. a mm nek misli da je to samo od sebe tako uredno hehe..

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: depilacija u trudnoći
23.12.2012 14:27:38   
Papalina
ja nevolim napor iako si sve mislim ako sad teško vidim u 24.tjednu šta će biti tek u 38.tjednu user posted image
i btw... SRETNO!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu honeybunny)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: depilacija u trudnoći
23.12.2012 17:18:30   
anamarijapupek
Cijelu trudnoću se brijala sama, sa britvicom sve jer po nogama nemam puno dlaka i brže mi ide. U bolnicu sam išla dva tjedna prije poroda i kad mi je pukao vodenjak nisam imala frke jer sam se taman dva dana prije depilirala. Prednji dio, ispod trbuha sam pomoću ogledala, a dolje naslijepo pa sam isto pomoću ogledala provjerila da li je sve ok. Vjerujem da je bilo tu i tamo dlačica al za to me nije bilo briga.

_____________________________

05.10.2011.-AB
21.03.2012.-pozitivan test :)

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: depilacija u trudnoći
23.12.2012 19:44:56   
honeybunny
Ma ja to isto napamet, pa osjetim ako mi je ostalo pa ponovim proces user posted image

(Odgovor članu anamarijapupek)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: depilacija u trudnoći
5.6.2015 11:35:46   
Nika10
Preporucam kremu za brijanje od socapa, vidi; Krema za brijanje

(Odgovor članu honeybunny)
Neposredna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!