|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   depilacija u trudnoći
20.11.2008 14:41:35   
Vjeverica ST
cure, kako se vi depilirate? ja bikini zonu obavezno voskom, jer mi žilet nadraži kožu na preponama.Nekad sam primorana upotrijebit žilet, al vosak je najbolji jer dugo traje, a i jako sam dlakava, dlake su čvrstog korijena, od kose do noguuser posted image . Zanima me kako to radite u trudnoći, uspijete li same, i naravno- što ćete za porod? Ja sam čula da ti oni to rade u rodilištu aparatom, pa sam mislila da mi je najbolje par dana prije termina otić na depilaciju voskom. Mora bit brazilka? Uf, to će bolit kod kozmetičarke....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: depilacija u trudnoći
20.11.2008 15:41:49   
Tsmee
Ja sam se depilirala do 18. tjedna. Zadnji put me jako bolilo, neuobičajeno za mene.
Sad sam obrasla i trebala bih se uredit za porod, ali mislim da ću žiletom. Bojim se na depilaciju da ne bi se počela grčit zbog bolova pa da ne izazovem nešto preuranjeno, sad sam 36. tjedan. Mislite da je moguće?

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: depilacija u trudnoći
20.11.2008 15:58:34   
tonkica
Ja sam se brijala cijelu trudnoću, pred kraj mi je par puta pomogao mm. user posted image
Mene je u rodilištu sestra brijala onom britvicom iz kaubojaca, bila je ful oštra, čak malo i gruba, ali preživjela sam. Znam da mi je pred kraj već bilo svejedno kakva je situacija dolje, jer sam jedva čekala porod i da princeza izađe van i da ju konačno upoznam. user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: depilacija u trudnoći
20.11.2008 16:02:44   
Florijan Jakov
cijelu trudnoću me frendica depilirala voskom, čak sam u trudnoći imal apuno manje dlaka i prorijedile su mi se dlake...tako je i ostalo

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: depilacija u trudnoći
20.11.2008 16:31:04   
Mrvna
Ja sam se bojala trudničke dlakavosti ali isto me zaobišla, čak kao da ih je manje? Inače idem na depilaciju i mislim to do kraja. Neću napraviti brazilku jer i ovo sad nije daleko od toga a ako me do sad nisu nagovorili, neće ni ovih par mjeseci. Tih par poteza mohu i sama obrijati doma.
Koliko je meni poznato u rodilištima koriste britvu ili žilet ili neku sličnu jezu. Nama je na tečaju doktorica toplo preporučila da to obavimo kod kuće.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: depilacija u trudnoći
20.11.2008 16:34:21   
Dajana
U trudnoći sam išla u kozmetički salon na depilaciju. Dlake su mi bile puno rjeđe i sporije rasle u trudnoći. U rodilištu je brijanje bilo s aparatom, ništa strašno.

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: depilacija u trudnoći
20.11.2008 19:11:41   
mama4
zanima me u kojoj to bolnici briju s aparatom.Mene je sestra u Petrovoj svaki puta gulila s žiletom i nije mi to bilo nimalo ugodno.user posted image user posted image

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: depilacija u trudnoći
21.11.2008 7:59:11   
troubled
mene je sestra u rodilištu sredila britvom, koja uopće nije ulijevala povjerenje na prvi pogled user posted image
ali bila sam već dobro pod trudovima i nisam ništa osjetila...a gotovo je za manje od minute...
inače, kako ranije tako i u trudnoći jato rješavam sama...doduše sad mi je malo teže, rad na slijepo i tako to user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mama4)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: depilacija u trudnoći
21.11.2008 8:16:33   
ZVRK
ja sam cijelu trudnoću sama ''obavljala posao''a pred porod mi je mm pomogao tako što sam ja nanjela kremu za depilaciju a on je pokupio.
žilet nije dolazio u obzir jer je rekao da ga je strah

pošto nije bilo vremena da me klistiraju i depiliraju samo je ''popravila''mjesto reza sa jednokratnim žiletom-jedan potez

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: depilacija u trudnoći
21.11.2008 8:19:21   
Dajana
Prije godinu dana je brijanje aparatom u Petrovoj.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: depilacija u trudnoći
21.11.2008 12:03:43   
božica
cijelu trudnoću do samog kraja sama sa weet kremom i ogledalomuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: depilacija u trudnoći
21.11.2008 12:40:11   
Mrvna
MM se isto boji srediti stvari s britvicom, a ne znam kako će mi koža reagirati na kremu za depilaciju, pogotovo na tako osjetljivom mjestu. Vi niste imale nikakvih problema?


(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: depilacija u trudnoći
21.11.2008 12:43:10   
Ruža
Britvicom, za porod napamet, malo britvicom pa malo opipaš, na kraju i mm pomagao, premda su i sestre u bolnici pred sam porod još malo popravile.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: depilacija u trudnoći
21.11.2008 12:46:36   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Mrvna

MM se isto boji srediti stvari s britvicom, a ne znam kako će mi koža reagirati na kremu za depilaciju, pogotovo na tako osjetljivom mjestu. Vi niste imale nikakvih problema?



Toga je i mene bilo strah i prištića i svrbeža kad krenu opet rasti, ali kako sam ranu špricala bivacinom, vjerojatno je ublažilo i to, tako da nije bilo problema.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: depilacija u trudnoći
21.11.2008 13:49:43   
Wukovarka
Sto vece ogledalce...puno strpljenja i posao se obavi...
MM kaze sa sam sasava...ali moram...pa necu uzgajati sumu user posted image

Sve to bude ok...dok god ja imam volje...ali zato okupiram kupatilo na sat vremena user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: depilacija u trudnoći
21.11.2008 20:05:03   
Vjeverica ST
he he, vidim da manje više imamo isto mišljenje. Ja ću svejedno prije poroda otić na depilaciju voskom, a ako šta i naraste to ću prije polaska žiletom. Samo se bojim da me ne zaboli od povlačenja trakeuser posted image ? Još sam u djetinjstvu operirala kilu pa osjetim ponekad bol na preponi , u trudnoći (doktor kaže da je to normalno)

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: depilacija u trudnoći
29.11.2008 11:01:04   
interstelaris
ja se brijem kad mi zasmeta , a šuma mi baš smeta , imam osjećaj kao da me netko stalno za nju vuče i čupa . user posted image dok mogu , brijat ću se sama , a muž će kad ja više ne budem mogla . sigurna sam da ćemo se dobro zabaviti ! user posted image

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: depilacija u trudnoći
6.12.2008 14:09:10   
Vjeverica ST
znaam..najgore je kad odeš ginekologu neobrijana..doduše, ja sam zadnji put  i "ispričala" mu se  jer mi je stvarno bilo nezgodno, a on da šta se ispričavam, da to i ne treba radit osim liti i pred porod user posted image

(Odgovor članu interstelaris)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: depilacija u trudnoći
21.4.2010 10:21:31   
sig
unače ne spadam u kategoriju dlakavih tako da odem samo na depilaciju bikini zone... tako sam i prvu trudnoću tako i sada a ostalo si sama podšišam i obrijem - kako kada... a ponekad me i moj dragi sredi user posted image tako me i pred porod on sredio tako da me sestra u bolnici nije trebala sa onom britvicom iz 1956 brijati!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: depilacija u trudnoći
26.4.2010 11:17:24   
lidac0605
Ja uredno čupam sve to sa epilatorom cijelu trudnoću...bikini na žilet-tu me preveć boli da bi čupala user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: depilacija u trudnoći
27.4.2010 9:57:50   
Ellenora
Noge depiliram epilatorom, a intimno podrucje kremom za depilaciju. Stvarno se mislim sto cu dalje jer sam procitala da krema za depilaciju nije dobra za koristit u trudnoci. Da li je mozde neka od vas koristila u trudnoci?

_____________________________

"...I bice da zivot pise price
da mi je ko reka
ja mu ne bi virova
da bices sve sto tribam

Cuvan te jubavi mala
cujem dok dises i kad nisi tu..."

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: depilacija u trudnoći
7.5.2010 17:11:59   
Anoniman
Sve to mm lijepo odrađuje..Mogla bi ja tako i nakon poroda, nije to uopće loše..user posted image user posted image

(Odgovor članu Ellenora)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: depilacija u trudnoći
7.5.2010 17:15:05   
adryosijek
ja sam sve ziletom jel jos da me epilator cupa neda mi se trpiti jel nema masazera na njemuuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: depilacija u trudnoći
7.5.2010 17:16:30   
adryosijek
moj mm nevoli sumu ko ni ja a ni kod ginekologa nebi mogla cupava ici uzas to mi tako user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: depilacija u trudnoći
7.5.2010 17:25:31   
Domy
od kad znam za sebe user posted image bikini zonu žiletom i to sama ..a na nogicama nemam ni jednu dlakicu ..geni su to ..uvijek su mi se čudili da kakvu to nježnu i glatku kožu imam bez i jedne dlakice..

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!