RE: Djeca u vrtić mama na kavu (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


MVH -> RE: Djeca u vrtić mama na kavu (31.10.2017 9:01:32)

Ma da sigurno mame koje ne rade ispiju kave po kaficima,da im je znat od kuda im pare (sarkazam)
Ja jesam radila al nisam imala tih para...To je i za djete dobro da se socijalizira itd,da se nauci izborit za sebe. Mi ni ne znamo ko u kuči ima kakve situacije,pa i one mame koje ne rade.
Možda bolesno djete,muža...Lako je upirati prst u nekoga,a kada se upire u vas e onda na sve 4 noge.
Mislim da su svi jednaki,jer je to za dobrobit djece.




nymeria -> RE: Djeca u vrtić mama na kavu (31.10.2017 9:28:08)

E pa vidim jedne te iste mame zadnje dvije godine po lokalnim kafićima prije ili poslije vrtića.. ali dobro odkud im pare briga me. Ja nemam ni za kavu isto. Ali nebitno. Nije bitno ko ima il nema para ali ako ja radim bitno mi je da mi je djete u vrtiću a ne da se nečije besplatno socijalizira.




MVH -> RE: Djeca u vrtić mama na kavu (31.10.2017 17:47:37)

Eh,zato ljepo mi koji radimo plačamo socijalno,prirez...Ja sam za da su sva djeca ravnopravna, naravno da roditelji koji rade imaju prednost,al isto tako da i djeca čije su mame doma,idu u vrtić jer če toj djeci bit lakše u školi,u životu...Djecu treba pustit da se slobodno izražavaju,al ak su doma to baš i ne mogu.Ipak se tu radi o djeci,a ne o mamama koje piju kavu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]