Vaše mišljenje (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


ELISABETH -> Vaše mišljenje (8.11.2010 18:35:34)

Mm i ja smo u potrazi za čizmicama za našu curku...
Danas smo išli u Lidl i tamo su na akciji bile svakakve sitnice za dječicu (jaknice, traperice, igračke) i između ostalog i čizmice, podstavljene iznutra, koštaju nekih 100ak kuna...
Malo sam bila skeptična iako su mi čizmice slatke jer smo joj do sad obuću kupovali u cicibana, bambija i patikice u nikea.
Mene zanima da li biste vi kupile djeci obuću bez obzira na marku ako izgleda kvalitetno ili vam je marka obuće ipak presudna?




lidac0605 -> RE: Vaše mišljenje (8.11.2010 18:45:12)

Meni sa četvero djece marka nije ni na kraj pameti,a i čisti mi je snobizam bacit 300-400 kn za cipele koje će dijete nosit par mjeseci...Nađu se kvalitetne cípele no-name marke koje su daleko jeftinije-recimo u Deichmannu,Pitarellu...




LUNA000 -> RE: Vaše mišljenje (8.11.2010 18:48:15)

prve cipelice sam kupovala ciciban ili bambi...a sve ostalo ono što mislim da je dobro  i ugodno za njihovu nogu...nikad im do sad nisam kupovala neke marke..samo radi marke...sad sam prije dva dana bila u deichmanna i kupila svakom po dva para...cijene 119kn i 149kn...




maja -> RE: Vaše mišljenje (8.11.2010 18:48:53)

Prije smo kupovali bambi i ciciban, sada više ne. Noa ima veliku nogu i čizme za njega u bambiju koštaju 500kn too too much...bezobrazni su

U lidlu sam i ja tražila ali nisu ni došle kod nas




ELISABETH -> RE: Vaše mišljenje (8.11.2010 18:53:36)

Pa to sam se i mislila, Ivona sad nosi br. 22 i iskreno u bambiju i u cicibanu čizmice koštaju oko 400 kn, a to mi se čini malo previše...Deichman još nemamo u Zd ali mogla bi do Pitarella đir
MM misli da su "prave" cipele samo te skupe ali meni se čini da su i ove jeftinije varijante ok




LUNA000 -> RE: Vaše mišljenje (8.11.2010 18:58:43)

deichmann če sad u zadru biti u novom centru kad ga otvore..kažu još dva-tri dana pa će otvoriti..[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]




ELISABETH -> RE: Vaše mišljenje (8.11.2010 19:02:29)

Evo sad sam čula da se otvara u četvrtak [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Pričekati ću onda još par dana
Hvala curke na savjetima [sm=smiley31.gif]




Ninaa -> RE: Vaše mišljenje (8.11.2010 19:18:56)

Ja sam u početku kupovala frodo i bambi,dok je prohodavala, ali kad smo shvatili kojom brzinom prerasta te cipele i šlape malo sam se pohladila. Jesu ljepe i kvalitetne ali su tako skupe da me stegne pri srcu. Moja je sad na broju 22-23 i već ima puno puno pari cipela, šlapa i sandalica. Zadnje sam joj kupila u cicibana šlape na sniženju za vrtić i za doma Primo šlape (50 kn) i tenisice (90 kuna). Za dva mjeseca sve su joj premale i sad trebamo opet jedne šlape,tenisice i čizmice za zimu. Ja sam u lidlu uzimala bodiće i majce kad je bilo i mogu reći da su jako kvalitetni i super. Kuma je ovo ljeto uzela za svoje tenisice i sandalice i bila je zadovoljna.Ak ti se sviđaju i kvalitetne su uzmi ih.




natalijax -> RE: Vaše mišljenje (8.11.2010 19:19:16)

ja sam svom isto kupila u deichmannu ,zašto ne draga kupit brzo nogice rastu ,a opet svatko nešt voli




mamacita -> RE: Vaše mišljenje (8.11.2010 20:46:57)

Uopce nisam citala odgovore mama...
Naime, nikako ne bih platila cijene Bambija, Cicibana i Nike-a za malu djecu. Neki dan sam vidjela da djecje cipelice u Bambija kostaju oko 350 kn. Pa to je cisti nonsens. Imam 4 djece, i nikad niti jednom nisam kupila cipele koje bi kostale vise od mojih, stovise, kupujem na akcijama. I za cizmice od 100 kn bez brandiranog imena bi platila 100 kn. Generics (engl.) je ponekad bolje od branda, jeftinije i posluzi istoj svrsi. Djecja noga brzo naraste.




leilany -> RE: Vaše mišljenje (8.11.2010 20:51:13)

od kad pamtim za sebe imala sam na nogama dobru cipelu il tenisicu....tak da nezelim ni svom djetetu stavljat bilo kaj na nogu...
sad za ovo kisno i kasnije zimsko vrijeme smo K kupili u bambiju polu visoke cipelice...kao nesto novo,jer ne propustaju vodu...jesu malo skuplje,al vrijede....






BUMBI -> RE: Vaše mišljenje (8.11.2010 21:03:17)

Ja sam mu isto od početka kupovala u Cicibanu,ali sad mu nekad kupim i nike




pikachu -> RE: Vaše mišljenje (8.11.2010 21:30:47)

Iskreno, ja na V trošim šakom i kapom i dosada sam uglavnom kupovala sve i svašta što mi se sviđa... Sada lagano počinjem kužiti što mi je praktično i nosivo, a što ne... Za cipele i patike ću uvijek dati, ali ne znači da su ove iz Lidla loše... Kupila sam joj par stvari od pamuka u Lidlu i zadovoljna sam kvalitetom, a cipele iskreno nisam niti pogledala... Ima raznih čizmica za ovu zimu, a najbolje su mi se zasad pokazale Primigi...[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Ima i jedne zgodne 'buce' iz Zare koje još nismo testirali...[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




BUMBI -> RE: Vaše mišljenje (8.11.2010 21:35:13)

Kupila sam joj par stvari od pamuka u Lidlu i zadovoljna sam kvalitetom, a cipele iskreno nisam niti pogledala...


Potpisujem




mariola -> RE: Vaše mišljenje (8.11.2010 21:45:31)

IZVORNA PORUKA: ELISABETH

Evo sad sam čula da se otvara u četvrtak [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]
Pričekati ću onda još par dana
Hvala curke na savjetima [sm=smiley31.gif]


u četvrtak se otvara. mm i ja odmah dolijećemo[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
što se tiče cipela nemam pojma. dosad sam kupila samo dva para[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
jedne u cicibanu jedne u bambiju.




ELISABETH -> RE: Vaše mišljenje (8.11.2010 21:51:27)

Čekam četvrtak ili petak da se otvori supernova pa ću još izviditi situaciju...
Kad je ona u pitanju, stvarno gledamo kupiti kvalitetne stvari, nikada se nisam povodila isključivo cijenom ili markom nego kvalitetom pa su me zanimala i vaša iskustva
Hvala [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




lee -> RE: Vaše mišljenje (8.11.2010 22:02:45)

IZVORNA PORUKA: leilany

od kad pamtim za sebe imala sam na nogama dobru cipelu il tenisicu....tak da nezelim ni svom djetetu stavljat bilo kaj na nogu...
sad za ovo kisno i kasnije zimsko vrijeme smo K kupili u bambiju polu visoke cipelice...kao nesto novo,jer ne propustaju vodu...jesu malo skuplje,al vrijede....

tako je i kod nas.prve cipelice bambi,ljetne frodo i sad bambi koje mogu i u vodu.djeci trebaju kvalitetne cipele jer im se noga formira.to je moje misljenje.





troubled -> RE: Vaše mišljenje (9.11.2010 8:12:14)

najkvalitetnije ne znači nužno i najskuplje...i obratno....
može se naći kvalitetnih kožnih cipelica a da nisu bambi, ciciban i frodo....
anyway...ako je samo najskuplje najbolje, zašto se onda zadovoljiti s bambijem...zašto ne naturino??? [sm=smiley36.gif]

ako ti se čine ok te čizmice iz lidla....go for it [sm=smiley1.gif]
a deichman je , za mene, pravo otkriće...zbilja se može naći kvalitetnih cipela (i za male i velike) po pristojnim cijenama...
primjera radi....ovo ljeto sam tamo dragom kupila adidas šlape origigi....bile su duplo jeftinije nego u adidas shopu....




ZVRK -> RE: Vaše mišljenje (9.11.2010 8:16:48)

na početku sam zvrkiću kupovala ciciban cipele a ćizmice bi bilo ''bilo kakve marke''jer u njima nije nikada bio puno vremena a i po godišnjem dobu sam mu morala kupovati po 2broja pa sam gledala koja je cijena.
sada od kada nosi uloške u cipelama kupujem mu  jeftinije stvari i unutra''pravi''uložak




inesica -> RE: Vaše mišljenje (9.11.2010 19:38:42)

Naravno da bih kupila! Sta ti znaci marka, kad to dijete tako brzo preraste? Vazno mi je samo da znam da je dobra kvaliteta, a sve sto sam u Lidlu kupila bilo je odlicno, a i imaju onaj certifikat, sto se za mnoge ne moze reci...




lee -> RE: Vaše mišljenje (9.11.2010 22:20:37)

IZVORNA PORUKA: troubled

najkvalitetnije ne znači nužno i najskuplje...i obratno....
može se naći kvalitetnih kožnih cipelica a da nisu bambi, ciciban i frodo....
anyway...ako je samo najskuplje najbolje, zašto se onda zadovoljiti s bambijem...zašto ne naturino??? [sm=smiley36.gif]

ako ti se čine ok te čizmice iz lidla....go for it [sm=smiley1.gif]
a deichman je , za mene, pravo otkriće...zbilja se može naći kvalitetnih cipela (i za male i velike) po pristojnim cijenama...
primjera radi....ovo ljeto sam tamo dragom kupila adidas šlape origigi....bile su duplo jeftinije nego u adidas shopu....






ja sam napisala da je to moje mišljenje...ima svega a tko želi neka kupi.ja imam izbora..




ELISABETH -> RE: Vaše mišljenje (25.11.2010 22:12:58)

Da završim sagu o čizmama [sm=smiley36.gif]
Ipak smo na kraju kupili ciciban preslatke čizmice na akciji za nekih 300 kn jer su mi sse sve druge činile bezveze i iskreno nekvalitetno.
Curka je oduševljena, par dana je šlampavo hodala u njima dok se nije navikla a sad bi najrađe spavala u njima, ne da ih izuti [sm=smiley1.gif]




pepeljuga -> RE: Vaše mišljenje (25.11.2010 22:17:08)

[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]




mamacita -> RE: Vaše mišljenje (25.11.2010 23:00:55)

Dobro da si nasla ono sta si htjela. [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

U biti, tek kada ekonomska kriza pokuca na vrata, ili muz ili zena izgube posao, kada je generalna egzistencija u pitanju, kada je vracanje kredita pod upitnikom ... tek tada mnogima modna marka i kvaliteta sto izjednacuje se u cijeni postaje nevaznom. One mame koje, kao ja, krpimo kraj s krajem, iz razno raznih razloga, niti malo manje ne zelimo svojoj djeci ugodnu i kvalitetnu cipelu, odjecu i tsl. Nego, tada, ulazimo u program pretrazivanja najpogodnijih artikala, koji ce posluziti svrsi. Dakle, tko ima-super dok ima. Jer vec sutra, mozda nece imati.




njanja -> RE: Vaše mišljenje (26.11.2010 9:57:14)

ja janu kupim babmi ili ciciban + neke tenisice nike/puma da može naganjati loptu i da ima za rezervu.ove jeseni smo kupili i čizmice za kišu gumene da može skakati po lokvicama ko pepa. dok god mu budem to mogla priuštiti ću tako i kupovati....




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>