Hipp natal za trudnice (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Prehrana trudnica



Poruka


nina2108 -> Hipp natal za trudnice (5.11.2010 12:03:21)

Molim curke koje su upotrebljavale ovaj proizvod da mi jave kakav je.I da li ste te sokiće upotrebljavali uz još kakve vitamine npr.pregnital,prenatal idr.?????




beba_B -> RE: Hipp natal za trudnice (5.11.2010 12:06:45)

Ja koristim samo Hipp natal sokic, 20ml svaki dan i to je to.
Rekla je gyn da uzimam samo to, nalazi su mi bili i jos su super.
Navodno je rekla da covik ima u organizmu zaliha vitamina za iducih 10 godina, i da nista ekstra vise od tog sokica ako je covik zdrav ne triba...

A sta ja znam... vidila sam da ima dovoljno folne, a sta se tice svega ostalog dobijes i kroz prehranu.




nina2108 -> RE: Hipp natal za trudnice (5.11.2010 12:18:13)

IZVORNA PORUKA: beba_B

Ja koristim samo Hipp natal sokic, 20ml svaki dan i to je to.
Rekla je gyn da uzimam samo to, nalazi su mi bili i jos su super.
Navodno je rekla da covik ima u organizmu zaliha vitamina za iducih 10 godina, i da nista ekstra vise od tog sokica ako je covik zdrav ne triba...

A sta ja znam... vidila sam da ima dovoljno folne, a sta se tice svega ostalog dobijes i kroz prehranu.

koliko si trudna?




nina2108 -> RE: Hipp natal za trudnice (5.11.2010 12:20:25)

I zanima me jel se to može ovako kupiti ili se moram savijetovat prvo s ginekologicom?




lilia -> RE: Hipp natal za trudnice (5.11.2010 13:40:44)

Ja sam do 12 tjedna pila folnu kiselinu, poslije samo Prenatal. Tako mi je rekla ginekologica.




Fever -> RE: Hipp natal za trudnice (5.11.2010 19:51:16)

ja san poslije folne kiseline (12. tjedan) počela piti Pregnital i to pijem svaki dan, a jednom tjedno uzmem Hipp-ov sokić žuti i njega pijem tri dana...




beba_B -> RE: Hipp natal za trudnice (5.11.2010 21:00:45)

IZVORNA PORUKA: nina2108

IZVORNA PORUKA: beba_B

Ja koristim samo Hipp natal sokic, 20ml svaki dan i to je to.
Rekla je gyn da uzimam samo to, nalazi su mi bili i jos su super.
Navodno je rekla da covik ima u organizmu zaliha vitamina za iducih 10 godina, i da nista ekstra vise od tog sokica ako je covik zdrav ne triba...

A sta ja znam... vidila sam da ima dovoljno folne, a sta se tice svega ostalog dobijes i kroz prehranu.

koliko si trudna?


23 tjedna




beba_B -> RE: Hipp natal za trudnice (5.11.2010 21:02:22)

IZVORNA PORUKA: nina2108

I zanima me jel se to može ovako kupiti ili se moram savijetovat prvo s ginekologicom?


Mozes u svakom DM-u, kosta skoro 40Kn za 12 dana. [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Mislim da ti nema sto skoditi... samo ne pretjeruj sa vitaminima, ako slucajno pijes jos stogod..




zara13 -> RE: Hipp natal za trudnice (6.11.2010 10:56:47)

ja sam si to kupila na svoju ruku ,meni je malo okus čudan al je ok bilo i nakon toga dok sam to popila sam kupila tablete prenatal od centravita jer na početku mi je od tableta bilo zlo . 




mayathebee -> RE: Hipp natal za trudnice (9.11.2010 14:02:57)

Meni je moja gin. rekla da je ok taj sokić, ali da nije baš dovoljan. Od njega imam najmanje mučnine dok od prenatal tableta (Twinlab) ako ne jedem pošteno ulovi me muka, ili ako ih popijem navećer nemogu spavati, pa tako kombiniram. Malo pijem sokić, pa poslije 12 dana ture sokića, malo tablete.




sabina z. -> RE: Hipp natal za trudnice (10.11.2010 9:44:31)

Cure,ja sam u obe svoje trudnoće pila,takodjer i sada u trećoj trudnoći, PRENATAL,od,NATURAL WEALTHA,jedna dnevno poslije ručka je dovoljna da nadopuni dnevnu potrebu vitamina i minerala i još što mi je super i nakon poroda se piju jer su odlične za dojenje.Dodje 100 tableta što je dovoljno za 3 mjeseca i koštaju 130 kn.Ja sam jako zadovoljna i to je preporuka mog doktora.




zeljka1307 -> RE: Hipp natal za trudnice (7.1.2011 21:44:03)

pozdrav.ja također koristim prenatal od Natural Wealtha jer mi on jedino odgovara.od ostalih sam imala mučnine.uz njih pijem i omega-3 natal.to mi je preporučio liječnik [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




alexandra_zg -> RE: Hipp natal za trudnice (4.8.2011 18:56:39)

Da se i ja malo nadovežem na temu Hippovog sokića.. Danas sam slučajno naišla na jedan vrlo vjerojatno sličan (ako ne i isti proizvod) i to od Fruktala; zove se Frutek mama i namjenjen ne isključivo ženama koje žele zatrudnjeti, trudnicama i doiljama. Koliko su slični ne mogu reći jer Hippov još nisam probala  a i nigdje na netu se ne spominje sastav istog al evo mogu vam napisati sastav Fruktalovog Fruteka za mame: vitamin C 37,5 mg, Tiamin (B1) 0,35 mg, riboflavin (B2) 0,40mg, B6 0,5 mg, folna kiselina 150 um, vitamin B12 1,0 um, željezo 5 mg, cink 2,75 mg na 100 ml proizvoda. Sokić je sa 100% udjelom voća i bez dodanih šećera.. U ponudi je bilo dvije arome: jabuka-mrkva-banana i jabuka-suha šljiva.. Hmm, ne znam gdje bi ga u Hrvatskoj bilo za kupiti i koja je njegova cijena, ja sam ga kupila u Fruktalovoj tvorničkoj trgovini u Sloveniji i jedno pakiranje od pola litre platila €1,19!! Pretpostavljam da mu je u Hrvatskoj cijena duplo veća al opet nije skup kao Hippov (ako se ta dva proizvoda uopće mogu uspoređivati po sastavu..).. Uglavnom, prefini je i toplo ga preporučam! [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley20.gif[/image]




snowwhite -> RE: Hipp natal za trudnice (12.3.2013 14:23:15)

meni je hippov sokić jako fin i dan danas,štetit sigurno nemože
e




Afrodita83 -> RE: Hipp natal za trudnice (12.3.2013 18:18:38)

ma pila bi ga po cijele dane! Sigurno ću nastavit s njim i kad budem dojila!




FIGICA FIFINANKICA -> RE: Hipp natal za trudnice (10.6.2013 21:17:34)

jako je ukusan




Stranica: [1]