|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hoću bebu
6.10.2008 12:44:24   
FIONA
pa meni nije tak rano pokazalo i već sam negdje napisala da se razina hormona kojim test pokazuje trudnoću raste iz sata i sat i dan razlike može biti razlićito očitanje testa...ja bi napravila ali ako je negativan a nisi dobila probala bi za koji dan ponovno!!!

sretno!!user posted image user posted image

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: hoću bebu
7.10.2008 15:22:40   
Pollly
Ništa od user posted image ... Dobila sam user posted image sinoć... Mislim da sma od silne želje počela previše razmišljat o trudnoći i umislila si simptome, jer pravih zapravo uopće nije bilo.

Jedva čekam dan kad će moje sumnje biti opravdane, al očito sad nije vrijeme. Moj dragi i ja ćemo uživati u svojoj ljubavi, ako se dogodi beba, super, ako ne, bude jednog dana. Možda je ipak pametnije (kako su mi iskusne dame ovjde savjetovale user posted image ) da završimo školovanje i onda se posvetimo bebama kojih će nadamo se biti barem 3! user posted image

Hvala vam svima! Želim vam puno beba i trudnoća, volite ih i pazite jer je to najljepše u životu!
Pusa! user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: hoću bebu
7.10.2008 15:39:32   
FIONA
Pollly ne znam da li vjeruješ u Boga ili nešto uzvišeno jer ja da! Upravo takve stvari možda da sebi olakšam protumačim da se to moralo dogoditi tako i da je Bog imao svoje razloge za to!
Sve u svoje vrijeme a ti ga hvala Bogu imaš dosta pred sobom jer si mlada!
Pusa i drž se i uživaj sa dragim!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Pollly)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: hoću bebu
8.10.2008 6:15:01   
sanjalica
Polly.. žao mi je što sada nije user posted image ... ali dijelim Fioninu vjeru u Boga.... uživaj sa svojim mužem i kad se najmanje budeš nadala - to je to ... i tako tri puta user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: hoću bebu
9.10.2008 9:29:27   
pajina nana
e drage moje pratim vas već duže vrijeme i pokušavam neke od vaših savjeta provesti u djelo no to je ovih zadnjih godinu i pol dana išlo vrlo teško,od tzv. umišljanja trudnoće pa do svakomjesečnog razočaranja nakon testa, no sad su se izgleda stvari malo okrenule, naime kasni mi već dobrih pet dana a dolje me povremeno probada,jučer sam na wc papiru primjetila dvije ružičaste točkice prilično blijede, i svako malo moram na wc i to faktički radi dvije kapi pa jel imate kakav savjet za ovo moje trenutno stanje bila bih vam zahvalnauser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: hoću bebu
9.10.2008 9:36:48   
sanjalica
napravi test.... a ja navijam.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pajina nana)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: hoću bebu
9.10.2008 9:38:37   
mirna
Dobro nam došla pajina nana!user posted image Napravi test i ja vi nam šta kaže... držimo fige!user posted image

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: hoću bebu
9.10.2008 10:22:48   
pajina nana
e da i da stvar bude još bolja test mi se upravo pokazao negativnimuser posted image

(Odgovor članu pajina nana)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: hoću bebu
9.10.2008 10:25:40   
mirna
žao mi je pajina nana.. vjerojatno ćeš onda uskoro dobiti menzes.. možda si se nešto prehladila ili slično, pa ti zbog toga kasni..user posted image

(Odgovor članu pajina nana)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: hoću bebu
9.10.2008 10:25:45   
pajina nana
nemam pojma šta se događa al ovaj put sigurno nisam umislila

(Odgovor članu pajina nana)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: hoću bebu
9.10.2008 10:26:13   
BUMBIKA
Dobro došla pajina nana!
Baš mi je žao,nadam se da ćeš uskoro ugledati + na testu!

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu pajina nana)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: hoću bebu
9.10.2008 10:27:08   
pajina nana
ma sve je ok prije tjedan dana sam bila na pregledu ženska je rekla da je sve pet

(Odgovor članu pajina nana)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: hoću bebu
9.10.2008 10:29:26   
BUMBIKA
Probaj nakon par dana ako ne dobiješ opet napraviti test!

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu pajina nana)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: hoću bebu
9.10.2008 10:29:56   
pajina nana
još da stvar bude bolja moja majka je prvih 4 mjeseca trudnoće imala mengu s malim kašnjenjima da bi se nakraju ispostavilo da je trudna pa ako sam na nju ,a što je vrlo moguće , onda mi testovi ništa ne značeuser posted image

(Odgovor članu pajina nana)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: hoću bebu
9.10.2008 10:31:40   
pajina nana
a pošto su se te kapljice jučer tek pokazale možda sam ga i prerano napravila, al i dalje nemam nikakvih simtoma menge čak su mi se i cike ispuhale sam me užasno bradavice bole i svrbe

(Odgovor članu pajina nana)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: hoću bebu
9.10.2008 10:33:30   
sanjalica
onda se samo lijepo smiri... pa nakon par dana opet test..... a ja i dalje navijam za plusić user posted image

(Odgovor članu pajina nana)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: hoću bebu
9.10.2008 10:35:24   
BUMBIKA
Možda,samo ti probaj ponovo napraviti!
Moj savjet ti je da se previše ne opterećujueš s time kako,zašto,kada,....jer si s time samo otežavaš!
Probaj što manje se živcirati i sad ovih par dana nemoj uopće misliti o tome(koliko budeš mogla),pa opet napravi test!

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu pajina nana)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: hoću bebu
9.10.2008 10:37:45   
pajina nana
hvala cure baš ste velika podrška i ja se nadam da je to to pa da i ja dobijem malu user posted image  . nemam više sta čekat, udanasam, radim, studiram još samo bebac fali

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: hoću bebu
9.10.2008 10:39:40   
pajina nana
kakvi su vaši simptomi bili kad ste ostali trudni

(Odgovor članu pajina nana)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: hoću bebu
9.10.2008 10:42:05   
BUMBIKA
Meni je kasnila 15 dana i bilo mi je sve nešta čudno.Imala sam bolove u donjem djelu stomaka,pa sam pomislila ili da imam neku gadnu upalu ili da sam trudna.Hvala Bogu bilo je ovo drugo!

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu pajina nana)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: hoću bebu
9.10.2008 10:48:04   
pajina nana
ma ne znam ni sama bas cu sacekati jos par dana da vidim oće menzis doć a ako ne dođe opet na pregled pa vadit betu nemam pojma a sto se mene same tiče totalno sam smirena sam ak misli menga curit nek curi a ne da me tako zeza  

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: hoću bebu
9.10.2008 10:49:39   
Ruža
Dobro došla Pajina Nana!user posted image  I mi držimo fige da ipak bude plusić! Ako ne sad onda već idući mjesec!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: hoću bebu
9.10.2008 10:58:26   
pajina nana
ništa drage moje moram prionut na posao al javim se kroz par dana kad opet napravim test  hvala vam na podršci............pusaaaaaauser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: hoću bebu
9.10.2008 12:08:08   
tikica_69
pajina nana - dobrodosla i sretno user posted image Evo ja prijavljujem 3. dan ciklusa, i 16.10. prvu folikulometriju...idem probat jos jedan prirodnjak user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu pajina nana)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: hoću bebu
9.10.2008 12:16:28   
Ruža
Tikica samo naprijed! Držimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!