|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neće da jede
26.8.2010 17:28:21   
pakić
P. sada ima tri godine, do godine dana sve je jeo, a onda, prestao... Prošlo tjedan, dva, tri, kaže moja mama, nemoj ga silit, to je faza. Ja isto kao dijete nisam ništa jela, mama mi je uvijek posebno kuhala, i nije me silila. Uglavnom, P. i danas jede ono što hoće, doručak, večera, međuobroci su o. k., ja se trudim da jede voća i jogurta mliječnih proizvoda, ali kad dođe vrijeme za ručakuser posted image . Ja bi isto najrađe plakala, a on neće. Jednom smo mu ja i mm ugurali komadić nečega, samo da proba, jer ni to neće, pa se skoro ugušio. I to je otpalo...

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Neće da jede
27.8.2010 4:04:08   
Lana 84
Svim mamama koje muku muče s odbijanjem hrane njihovih mališana od srca preporučujem dobar i provjeren recept...svaki dan davati djeci med (u pola čaše vode umutiti 1 malu kaš. domaćeg meda)
Bitno: koristiti plastičnu ili porculansku kašiku,ne metalnu,umanjuje učinak.


_____________________________

Ne prepiri se s budalom,ljudi možda neće uočiti razliku!
;-)))

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Neće da jede
27.8.2010 13:00:26   
mamicaa

IZVORNA PORUKA: Lana 84

Svim mamama koje muku muče s odbijanjem hrane njihovih mališana od srca preporučujem dobar i provjeren recept...svaki dan davati djeci med (u pola čaše vode umutiti 1 malu kaš. domaćeg meda)
Bitno: koristiti plastičnu ili porculansku kašiku,ne metalnu,umanjuje učinak.



I mi koristimo, ovaj....
http://www.pyrus-mm.hr/kolekcije/popup/art_3108.htm
http://www.pyrus-mm.hr/kolekcije/popup/art_1989.htm

(Odgovor članu Lana 84)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Neće da jede
27.8.2010 14:50:08   
njanja
jan svaki dan dobije 1 žlicu meda ujutro u bocu čokolina i naveče u bocu....i tako već godinu dana

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Neće da jede
27.9.2010 7:53:37   
valika
moja curka ima 17 mjeseci i znam sta znaci odbijanje hrane....plakala sam...zivcirala se ma katastrofa..ima samo 4 zubica jako joj sporo rastu i jako su bolna zapravo sa svakim novim  imamo problema...ima oko 10 kila.vadili smo krv i hvala bogu da joj je uredu...doktorica je rekla da je ona proporcionalna i da je uredupocela sam joj davati sirup za otvaranje apetita u ljekarni su mi rekla da se moze davati do 3 mj.bez problema....pocela je bolje jesti...dajem joj i kozje mlijeko koje je puno zdravije od kravljeg....



(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Neće da jede
28.3.2011 21:00:45   
alessia
Drage moje,,nova sam medu vama,ali treba mi pooomoc.Toliko sam ocajna da vise neznam koga ptat,dali pitat...user posted image .Imam sinčića od 3,5 godina,dugi je na putu dolazi nam za 3mj..moj mali uopste ne jede povrce,ni voce,,bolje receno mogu na prste nabrojiti sta uopce jede(pohano meso,mozda par zlica juhe,,ako kad,plpete i to mu uvalim u njih špinat ako upali...pastu bez iceg,,jaje..)to vise ni normalno,,sve sam probala sirup od dr.theissa ili kako se vec piseuser posted image ,nista,ima 13kg,ja vise neznam ,,,dali ima netko sa slicnom situacijom ,,ja sam totalno u depri.Do 2 god je sve jeo,,manestrice,,povrce,,sve 5 bila sam ponosna mama,e onda je pocelo malo ,pomalo,,,,vise neznam kako dalje,,sta da mu kuham,,kad sve odbija,jede smece a povrce,vocve i ostalo sta bi trebao nama šanse...cere U P O M O ć!!!!1user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Neće da jede
28.3.2011 21:52:34   
inesica
Nikad niste svojim primjerom pokazali da nesto ne volite jesti, ili je mozda netko drugi rekao kako je nesto fuj, ili "nisam zec da jedem kupus" i tome slicno?

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu alessia)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Neće da jede
28.3.2011 22:28:12   
domica
nemoj se sekirati ja imam takvog uvijek problemi s jelom sa 4 god. je bio 15 kg,strava strava,ali od kada sam rodila prije 6 mj. tj. on je bio 4,5god.stalno jede kad i seka tj.svaka 3 sata sada me več i živcira stalno viče da je gladan evo vagali se danas ima18,5kg(doduše još uvijek nejede sve al zato ono što voli jede ajme).Sa godinu dana je bio 11kg a do nedavno 15 i sad u roku par mj. 3,5kg.Uglavnom ne sekiraj se bitno da nije bolestan daj mu da jede sta voli ali nudi i novu hranu i sve če biti o.k.user posted image

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Neće da jede
29.3.2011 10:00:53   
njanja
alessia...
moja tema je (stara cca godinu dana) pa da te utješim..
Janko ima skoro 3 god (u 6.mj), visok je preko 100 cm i ima 16 kg...U vriću jede sve, doma jede što voli, ali mogu reći da ima sve više jela koje hoće pojest, samo ga ja ne smijem forsirat...Ujutro pojede 3 dcl boce s mlijekom, medom, čokolinom i žitaricama i isto tako naveče i eto ga....Ja se više pasolutno ne brinem o njegovoj hrani, kada ne želi ručati, dam mu jogurt ili kornfleks ili ono što želi pojest....I za svoj dob je sasvim ok....Nije boležljiv, osim onih klasičnih vrtićkih prehlada....Trči 100/h, uvijek ima snage za sve....

Odi kod dr samo da mu vade krv, neka pogleaju za svaki slučaj da li je sve ok, ako je, pusti ga da jede ono što voli, doći će opet vrijeme da će sve jesti....Nemoj ga siliti, mene su moji silili kad sma bila mala pa sada masu stvari ne jedem baš zbog toga (npr mlijeko i ml. proizvode)....

Pozz

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu alessia)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Neće da jede
29.3.2011 20:48:52   
alessia
Hvala na odgovorima cureuser posted image ....danas smo opet isto papali za rucak pohanu puricu,,povrce mu je bilo ponuđeno ali "to je fuj mama"...3 dana ima zatvor,ni ni čudo kad nis ne jede,,,,cekam samo bolje daaaneee,,,pozzdrav

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!