|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: večernja flašica (mlijeko)
21.6.2010 22:56:54   
dominik
ni domi ni dora nikada nisu pili mlijeko prije spavanja nakon uvodjenja zlice tak da ja nisam od pomoci user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: večernja flašica (mlijeko)
22.6.2010 0:43:24   
Dora04
Dori se zna dogodit da još i sad poslije pranja zubi popije mlijeko iz boce, a Katja to redovito radi na večer, po noći i ujutro i ne pada mi napamet to im izbacit. Tako je i Dora radila do 4 godine a ima zdrave zubiće iako ih je prala prije boce.

_____________________________

DORA 27.07.2004.
KATJA 23.11.2008.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: večernja flašica (mlijeko)
22.6.2010 8:07:50   
Puli
moja još pije BBM3 prije spavanja iz bočice

dogodi se da dva dana u tjednu traži mlijeko a ostatak tjedna ne traži pa se prilagođavamo njenjim željama i potrebama

za sada ne razmišljamo o izbacivanju večernje flašiceuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: večernja flašica (mlijeko)
22.6.2010 9:18:13   
sm_h
ja sam mu to ukinula negdje sa 11.mjeseci.
Od uvijek,čim je počeo jesti,taj zadnji (kako ga zovemo"lino"obrok)bih mu dala na žlicu. Nikad mu nisam davala hranu na bocu. I onda bih mu prije spavanja,tik uz krevet,ponudila još gutljaj-dva samog aptamila iz boce.
Evo,prije 20-ak dana,samo je počeo odguravati glavu i od tada mu dam samo vodu.
Popije cca 20ml vode i to je to.
Neznam, meni osobno nije lijepo vidjeti djecu kako "jedu"čokolino iz boce.To je hrana,ona se jede žlicom i po meni, tako ih treba od malena naučiti. A da je lakše...naravno da je lakše dati im bocu i..mirna si!

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: večernja flašica (mlijeko)
22.6.2010 9:25:03   
mišica 666
moja cura od kad smo krenuli s dohranom nije više htjela jesti hranu bočicom već žlicom tako da nismo imali s tim problema.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu sm_h)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Brisano sporočilo]
22.6.2010 10:02:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mišica 666)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: večernja flašica (mlijeko)
23.6.2010 10:32:16   
Tsmee
IZVORNA PORUKA: njanja

Jan ujutro pije bocu i navece prije kupanja, dakle boca mu nije uspavanka, nego obrok koji s gustom srkne 3 dcl...uzme kjnigicu, smjesti se meni u krilo i popije mazeci se. Niti mi pada na pamet, takvo zadovoljstvo mu oduzeti, niti se opterecujem time kad ce ju prestati piti....znam sigurno da ju nece pit dok s curom bude isao van pa nema brige, hahahaha :)


Potpisujem. Mi isto tako. Samo moja bu valjda s dečkom u kino user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: večernja flašica (mlijeko)
23.6.2010 10:33:58   
njanja
IZVORNA PORUKA: Tsmee

IZVORNA PORUKA: njanja

znam sigurno da ju nece pit dok s curom bude isao van pa nema brige, hahahaha :)


Potpisujem. Mi isto tako. Samo moja bu valjda s dečkom u kino user posted image
 neće, ja sma ti primjer user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: večernja flašica (mlijeko)
23.6.2010 11:17:25   
Tsmee
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: Tsmee

IZVORNA PORUKA: njanja

znam sigurno da ju nece pit dok s curom bude isao van pa nema brige, hahahaha :)


Potpisujem. Mi isto tako. Samo moja bu valjda s dečkom u kino user posted image
 neće, ja sma ti primjer user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: večernja flašica (mlijeko)
2.8.2010 17:21:56   
oceano1
Pozdrav
Nisam bas sigurna da sam na dobroj temi al pokusat cu...
Malisa mi ima 11 mjeseci i vec neko vrijeme po noci ima vjetrove koji ga bude od ad mlijeka pa sam mislila polako prec na kravlje.....S obzirom da mu je zadnji mlijecni obrok kad vec zaspi dobije ga na bocicu pa me zanimalo jel da mu dajem cisto prokuhano mlijeko ili da stavim malo krasa unutra?

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: večernja flašica (mlijeko)
2.8.2010 17:42:03   
CallamityJane
a mozda da samo promijenis vrstu ad mlijeka?user posted image
ja ti nemam puno iskustva sa tim nismo ga nikada koristili ali zar mu nece pasti na stomacic kravlje jos teze???
i ne bi nikako dodavala kras jer ga tako samo ucis na slatko, i ne zaboravite prije spavanja zubice oprati user posted image

(Odgovor članu oceano1)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: večernja flašica (mlijeko)
2.8.2010 17:48:40   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mirna

Nikada nismo ni imali vecernje ni jutarnje bocice... dok sam dojila sisao bi prije spavanja, a kada vise nije imao interesa za dojenje (10, 5 mjeseci), vecerao je mlijecni obrok (pahuljice ili nesto, sa žlicom) , onda smo se okupali oprali zube i to je to... za uspavljivanje nam je bio sloncic i duda i malo mamine nježnosti i pjevanja...user posted image

ja nisam bila toliko stroga, cak sam mu ponudila par puta bocicu, ali on nije htio na nju piti, nije ni znao... mi smo bocicu preskocili... mlijeko opcenito nije želio piti, ali je volio jogurt, sireve, gris i slicno... kakao i cokolino su tek sada "in"...



tako i mi, samo sto sam ja nju dojila do godinu dana. na bocicu hoce samo vodu, mleko dobija za dorucak i veceru putem cokolina, griza, keksa. nema sanse da pije mleko, ali zato jogurt obozava, i to na casu pije.

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: večernja flašica (mlijeko)
27.9.2010 8:18:24   
valika
moja Laura ima 17 mj.i još mi se uvijek budi preko noci i trazi mlijeko...iako navecer lijepo jede...cokolino...grizolino..cak joj dam i bocicu prije spavanja pa popije deci mlijeka znaci neovisno o tome pred jutro 4-5 trazi opet svoje mlijeko kazu mi da je to sam navika i da ju odviknem od toga al ja nekak nemam srca..

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: večernja flašica (mlijeko)
27.9.2010 8:53:11   
ninolina
IZVORNA PORUKA: valika

moja Laura ima 17 mj.i još mi se uvijek budi preko noci i trazi mlijeko...iako navecer lijepo jede...cokolino...grizolino..cak joj dam i bocicu prije spavanja pa popije deci mlijeka znaci neovisno o tome pred jutro 4-5 trazi opet svoje mlijeko kazu mi da je to sam navika i da ju odviknem od toga al ja nekak nemam srca..

Isto je i kod nas...Iris ima 17 mj i još jede bocu poslije večere...to je ona za spavanje i obavezno oko 4-5 i onda doručak oko 8-9...mi smo probali sve da izbacim tu noćnu bočicu ali nejde...toliko plača, neprospavanih noći...ali njoj baš fali ta bočica....a bude prestala...ja sam imala flašu do 3 razredauser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: večernja flašica (mlijeko)
27.9.2010 8:56:32   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ninolina

...ja sam imala flašu do 3 razredauser posted image user posted image


auuuuuuuuuuuuuuuuu tetice tako dugouser posted image user posted image user posted image

probaj te ''razvodniti''mlijeko pa će bebač sam da ga pusti ako mu ne paše-ako baš hoćete da prestanete

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: večernja flašica (mlijeko)
27.9.2010 8:58:25   
ninolina
IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: ninolina

...ja sam imala flašu do 3 razredauser posted image user posted image


auuuuuuuuuuuuuuuuu tetice tako dugouser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image aha
ma mi smo svašta probali...ona jede samo čokolino...pa sam joj znala staviti kakao, med kaj joj ne valja ali to ti je deranje...ufff

probaj te ''razvodniti''mlijeko pa će bebač sam da ga pusti ako mu ne paše-ako baš hoćete da prestanete


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: večernja flašica (mlijeko)
27.9.2010 9:01:11   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ninolina

...pa sam joj znala staviti kakao, med kaj joj ne valja ali to ti je deranje...ufff



a još ako ima mamin glasuser posted image user posted image user posted image

bude ona krala bocu ninetu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: večernja flašica (mlijeko)
27.9.2010 9:03:24   
ninolina
ma daj mama je tihauser posted image user posted image
ma kako njanja kaže nebu ju nosila na spojak...nek duda dok hoće


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: večernja flašica (mlijeko)
27.9.2010 9:05:31   
ZVRK
user posted image
IZVORNA PORUKA: ninolina

ma daj mama je tihauser posted image user posted image
ma kako njanja kaže nebu ju nosila na spojak...nek duda dok hoće


možda i bude ali nebude u boci onda mlijekouser posted image    

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: večernja flašica (mlijeko)
2.2.2011 14:37:44   
mamicaa
Gle dok je želi neka je pije, redovito operemo zubiće ali prije spavanja ne ide ne dobije li vruče mlijeko s medolinom iz flašice.... najesen bi trebao u školu....

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!