Otplata autosjedalice na rate (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


buduća mamica -> Otplata autosjedalice na rate (25.7.2010 0:08:34)

Evo ovako trebala bih kupiti Mihi autosjedalicu grupe 1 dok još primam porodiljnu naknadu. Zanima me da li je to moguće uzeti na rate? Zanima me kako to ide?  Kakva su vaša iskustva jer meni se zbilja ne da ostavljati bebu na čuvanje da idem hodati od trgovine do trgovine po informacije. Razmišljam da bi to trebalo biti moguće jer ne mogu svi izdvojiti 1500 kn odjednom. Ne želim uzeti neko sranje za 300 kn. Pomagajte.




ELENA35 -> RE: Otplata autosjedalice na rate (25.7.2010 0:45:03)

Draga,potpuno te razumijem.Ja imam dvoje bebača kojima sam trebala kupiti AS..Isto nisam htjela neko sranje a niti da je preskupo,ipak meni ide puta dva...I tražili smo dugoooo i naletjeli u Tintiliniću na AS,neke koje baš i nisu razvikane,BELLELI marke,neke talijanske...nije mi baš bilo po volji,ali šutila sam radi muža,da mi ne prigovara jer mrzi obilaziti dućane...Uglavnom,dođem ja doma,sjedne za komp i saznam da su to sjedalice među 5 najsigurnijih po tim njihovim testiranjima.Imaju broj 04 444...raspitaj se malo o tim serijskim brojevima,što više četvorki,veća sigurnost.I najvažnije,kupila sam dvije AS za 1600 kn,imala 200 kn popusta na gotovinu.I nisam požalila,genijalne su[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image].Nadam se da sam ti barem malo pomogla.A na rate svašta možeš kupiti,ako imaš karticu i naravno sredstva za plaćanje[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




lee -> RE: Otplata autosjedalice na rate (25.7.2010 1:05:06)

neznam gdje bi je mogla uzeti...mi smo kupili maxi cosi tobi na akciji za 1000kn..imaš i jeftinijih ali neznam gdje bi ti da li na rate..možda u bebi centru ili negdje još..neznam stvarno...sretno.




miha -> RE: Otplata autosjedalice na rate (25.7.2010 3:58:32)

mi smo prije 10-ak dana kupili u turbo limaču bebe confort 9-18 kg za 1000 kn(sniženo sa 1400),a taj iznos u tl se može platiti na 4 rate bilo čime(american,master,kartica tekućeg PBZ i ZABE,jedino ne znam daju li na čekove).
pogledaj njihov katalog na netu,možda nađeš nešto.




nemammaste -> RE: Otplata autosjedalice na rate (25.7.2010 6:07:28)

Ma danas ti manje više svi daju na rate.U Beba centru imaju dobar izbor autosjedalica i mi smo kod njih neke stvari uzeli na rate.Jedino pazi da ti je beskamatno a ne potrošački kredit jer oni imaju velike kte,pitaj obavezno




BUMBI -> RE: Otplata autosjedalice na rate (25.7.2010 8:01:26)

Ma danas ti manje više svi daju na rate.


Potpisujem




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (25.7.2010 8:37:42)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (25.7.2010 8:57:31)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Wukovarka -> RE: Otplata autosjedalice na rate (25.7.2010 9:05:14)

Draga, barem u slavoniji sve ide na rate, na čekove ili uz polog.
Ja sam svu opremu uzimala u VK, dam čekove i svaki mjesec im šaljem po 200kn, kad otplatim čekove mi vrate [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Na zapadu je već malo teže ako nemaš kreditnu karticu.
Nadam se da ćeš uspjeti naći nešto u svoju korist




Duve -> RE: Otplata autosjedalice na rate (25.7.2010 12:02:28)

Sve trgovine a pogotovo one sa dječjom opremom primaju skoro sve vrste kartica tako da možeš na rate, ovisi samo koju karticu imaš




Stranica: [1]