bebe i bazeni (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


minnie -> bebe i bazeni (11.6.2010 23:12:33)

dali ste vodile male bebe od otprilike god dana na javne bazene.zanima me što ste im stavljali  umjesto pelena ili kakve ste im pelene stavljali. mi bi išli u toplice samo neznam kako sa M kada još nosi pelene a obožava vodu i htjet će se kupati




Thea -> RE: bebe i bazeni (11.6.2010 23:15:29)

Mi se spremamo u nedjelju u Tuhelj.Prvi put ide na bazen..Još moram kupiti one pelene sutra u Zg za kupanje jer ih u Jaski nema..
Obožava vodu i jedini problem bit će izvući ga van....[sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (12.6.2010 7:56:12)

[Sadržaj poruke je obrisan]




minnie -> RE: bebe i bazeni (12.6.2010 9:24:44)

e super već sam mislila da M neće moči iči s nama. mi se spremamo u Darovar. tamo ima super bazena i z aove najmanje




ZVRK -> RE: bebe i bazeni (12.6.2010 9:27:20)

zvrkića nisam nikada vodila na bazen




mala pcelica -> RE: bebe i bazeni (12.6.2010 9:50:57)

to i mene zanima dal da ju vodim ili ne [sm=smiley13.gif]
ipak je to javni bazen i svakakvi se ljudi kupaju,a ona je osjetljiva na sve i svasta pa me je i strah,a obozava vodu .....




pako -> RE: bebe i bazeni (12.6.2010 10:11:03)

jooooj moj P je imao 4 mjeseca kad smo bili u tuhelju. nisam mogla izdržat pa sam ga malo bljučnula možda na minutu dvije jer je bilo jako vruče ali više se nisam usudila.




mišica 666 -> RE: bebe i bazeni (12.6.2010 15:36:22)

uh nemojte me krivo shvatiti ali ja stvarno mrzim bazene još kad vidim tko se zna sve kupati muka mi je. 




ninolina -> RE: bebe i bazeni (12.6.2010 15:37:39)

IZVORNA PORUKA: mišica 666

uh nemojte me krivo shvatiti ali ja stvarno mrzim bazene još kad vidim tko se zna sve kupati muka mi je. 

i meni je tako[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (12.6.2010 18:20:38)

[Sadržaj poruke je obrisan]




FIONA -> RE: bebe i bazeni (12.6.2010 18:41:25)

...sa nekih pet šest mjeseci išli smo na kupanje na bazen...mala je uživala...na more sa sedam, ista reakcija...sad se kupamo doma u svom velikom bazenčiću...samo kaj ja nisam furala malu na neki bazen gdje je gužva več manje razvikan a da znam da brinu o vodi...doslovno smo bili jedini u malom bazenčiću s joj jednim klincem i roditeljima...




ivanaa -> RE: bebe i bazeni (12.6.2010 20:57:07)

meni je super,kupimo u dm pelene za bazene i uživamo,niš me ne smeta




Thea -> RE: bebe i bazeni (12.6.2010 21:07:53)

Mi kupili danas u DM-u pelene za kupanje paket od 10 pelena je 29,90 kn..Kaeže mi frendica da ako se dijete ne popiški u pelenu samo ostavim da se posuši i imam ju za drugi put.tako ona na moru sa malom..




leilany -> RE: bebe i bazeni (12.6.2010 21:12:55)

IZVORNA PORUKA: FIONA

...sa nekih pet šest mjeseci išli smo na kupanje na bazen...mala je uživala...na more sa sedam, ista reakcija...sad se kupamo doma u svom velikom bazenčiću...samo kaj ja nisam furala malu na neki bazen gdje je gužva več manje razvikan a da znam da brinu o vodi...doslovno smo bili jedini u malom bazenčiću s joj jednim klincem i roditeljima...


kaj si bila u adamovcu[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stranica: [1]