|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoje ćemo osobno računalo namjestiti cookie, koji će nam omogućiti, da te tijekom natjecanja (24. - 30. 03. 2015.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Na žalost, odustajanjem gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hranilica bubu
7.5.2010 10:40:23   
Marta j
Jel netko ima ovu hranillicu ako da dal ste zadovoljni ja bi je kupila za poklon al neznam kakva je a meni se na izgled jako svida.
Moze biti hranilica a poslije stol i stolica kada se razdvoji.

user posted image    
Drvena hranilica koja nije samo hranilica. U nekoliko poteza pretvara se u stolicu i stolić. Plastični pladanj podesiv u 3 položaja, lako se uklanja i čisti, a uz hranilicu dolazi i udoban jastučić.     Šifra: 51460401

Naša cijena: 399,99 kn   user posted image  
  user posted image  
dodaj u košaricu
dodaj u listu želja   user posted image user posted image user posted image user posted image
Pročitajte user posted image user posted image user posted image user posted image   Bubu hranilice - 399,99kn! user posted image user posted image user posted image    

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hranilica bubu
7.5.2010 10:45:14   
ninolina
ima moja frendica i ona je zadovoljna...sad su klinci veći i služi im za stol za igranje...a i cijena nije velikauser posted image

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 2
7.5.2010 10:46:19   
lidac0605
Moji su svi tri imali takve drvene hranilice-puno su stabilnije i čvršće od onih plastičnih za moj pojam...
I sad za ovu bebu sam kupila isto takvu user posted image

"A baby will make love stronger,days shorter,nights longer,bankroll smaller,home happier,chlothes shabier,the past forgotten and the future worth living for."
Pablo Picasso
My Ovulation Chart

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 3
7.5.2010 10:46:20   
Marta j
Da cijena je stvarno ok a meni je super.
Ja bi je i sebi uzela al mi mate vec je ima pa mi netrebaju dvije.
Ja bi to priji za babinje uzela.

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
7.5.2010 10:47:17   
danery
jako mi se sviđa user posted image

al više niš ne naručujem,da ne bi opet samo nacrte dobila (ninolina user posted image user posted image user posted image ) user posted image user posted image user posted image

...bejb...our be(a)st.....

...pjase,pda,potica....ma čisti 3p ;)

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
7.5.2010 10:48:16   
ninolina
jako mi se sviđa user posted image

al više niš ne naručujem,da ne bi opet samo nacrte dobila (ninolina user posted image user posted image user posted image ) user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image trebaš nacrtuser posted image user posted image

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 6
7.5.2010 10:51:49   
danery
hmmmm....moram kod mame vidjet ak ima kakvu sličnu konstrukciju user posted image user posted image user posted image user posted image

...bejb...our be(a)st.....

...pjase,pda,potica....ma čisti 3p ;)

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
7.5.2010 11:35:02   
ejmama
Ja imam takvu samo nije BUBU, meni je super, sad služi kao stolić i stolica, još je nisam smontirala za Enu.

H 07 E 09

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 8
7.5.2010 11:38:24   
leilany
ak se tebi svida zakaj ne...
user posted image user posted image a i cijena je i vise nego povoljna...user posted image

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 9
7.5.2010 13:51:17   
Bebys
IZVORNA PORUKA: leilany

ak se tebi svida zakaj ne...
user posted image user posted image a i cijena je i vise nego povoljna...user posted image

bas tako

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:

Anketa

AMBROZIJA
keksić

alergična na ambroziju?

da,ubija me (25%)

ne,ništa takvo (62%)

hrabro trpim pa kaj bude (8%)

pijem tablete protiv al. (4%)

Broj svih glasova: 95

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!