|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hranilica bubu
7.5.2010 10:40:23   
Marta j
Jel netko ima ovu hranillicu ako da dal ste zadovoljni ja bi je kupila za poklon al neznam kakva je a meni se na izgled jako svida.
Moze biti hranilica a poslije stol i stolica kada se razdvoji.

user posted image    
Drvena hranilica koja nije samo hranilica. U nekoliko poteza pretvara se u stolicu i stolić. Plastični pladanj podesiv u 3 položaja, lako se uklanja i čisti, a uz hranilicu dolazi i udoban jastučić.     Šifra: 51460401
   
Naša cijena: 399,99 kn   user posted image  
  user posted image  
dodaj u košaricu
dodaj u listu želja   user posted image user posted image user posted image user posted image
Pročitajte user posted image user posted image user posted image user posted image   Bubu hranilice - 399,99kn! user posted image user posted image user posted image    


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hranilica bubu
7.5.2010 10:45:14   
ninolina
ima moja frendica i ona je zadovoljna...sad su klinci veći i služi im za stol za igranje...a i cijena nije velikauser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hranilica bubu
7.5.2010 10:46:19   
lidac0605
Moji su svi tri imali takve drvene hranilice-puno su stabilnije i čvršće od onih plastičnih za moj pojam...
I sad za ovu bebu sam kupila isto takvu user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hranilica bubu
7.5.2010 10:46:20   
Marta j
Da cijena je stvarno ok a meni je super.
Ja bi je i sebi uzela al mi mate vec je ima pa mi netrebaju dvije.
Ja bi to priji za babinje uzela.



_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hranilica bubu
7.5.2010 10:47:17   
danery
jako mi se sviđa user posted image

al više niš ne naručujem,da ne bi opet samo nacrte dobila (ninolina user posted image user posted image user posted image ) user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hranilica bubu
7.5.2010 10:48:16   
ninolina
jako mi se sviđa user posted image

al više niš ne naručujem,da ne bi opet samo nacrte dobila (ninolina user posted image user posted image user posted image ) user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image trebaš nacrtuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hranilica bubu
7.5.2010 10:51:49   
danery
hmmmm....moram kod mame vidjet ak ima kakvu sličnu konstrukciju user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Hranilica bubu
7.5.2010 11:35:02   
ejmama
Ja imam takvu samo nije BUBU, meni je super, sad služi kao stolić i stolica, još je nisam smontirala za Enu.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Hranilica bubu
7.5.2010 11:38:24   
leilany
ak se tebi svida zakaj ne...
user posted image user posted image a i cijena je i vise nego povoljna...user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Hranilica bubu
7.5.2010 13:51:17   
Bebys
IZVORNA PORUKA: leilany

ak se tebi svida zakaj ne...
user posted image user posted image a i cijena je i vise nego povoljna...user posted image

bas tako

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!