rođendanske proslave za klince (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> »Mrdajmo« zajedno



Poruka


ZVRK -> rođendanske proslave za klince (9.4.2010 16:32:56)

zanima me da li vaši(manji)klinci idu svojim prijateljima na ročkas i da li ostaju sami tamo ili i vi budete?kako to organiziraju vi i vaše ekipe?????

zvrkić bio prije 15dana na ročkasu di su bili samo klinvi ali me mama slavljenika zamolila da ostanem da joj pomognem.slavlje bilo u kući.
danas mi ima nečak ročkas i ekipa slavi samo vrtićki klinci u našoj konobi i ''placu''ispred radione



zanima me mmišljenja?




lukici -> RE: rođendanske proslave za klince (9.4.2010 22:02:14)

Mi radimo veliku fešticu za rođendan,većina nas ima manju djecu pa budu i roditelji tako da se to nakupi:))).I kad idemo nekom na rođendan svugdje budu roditelji,ali su to djeca od 1-5 god[sm=smiley1.gif]




božica -> RE: rođendanske proslave za klince (9.4.2010 22:10:51)

Prvi puta je bilo prije 10mj kada sam ju ostavila samu na rođendanu od prijateljice.
Rođendan je bio u "tulumarki" 2 tete animatorice....
e da imala je manje od 4 god
Sve bilo ok.




curice -> RE: rođendanske proslave za klince (9.4.2010 22:15:06)

moje velike već tri god(otkad je A pošla u školu) idu  na rođendane bez roditelja(u igraonice sa animatorima ili u pizzerije sa mamom od djeteta slavljenika)
čak je L sa 4 god ostala bez sestara,na rođendanu u igraonici




cuba -> RE: rođendanske proslave za klince (10.4.2010 14:45:52)

Pa ok mi je ostaviti ako klince ako imaju tipa 4 godine, prije nebi nikako, rano mi se čini...




Monica -> RE: rođendanske proslave za klince (10.4.2010 15:18:42)


IZVORNA PORUKA: lukici

Mi radimo veliku fešticu za rođendan,većina nas ima manju djecu pa budu i roditelji tako da se to nakupi:))).I kad idemo nekom na rođendan svugdje budu roditelji,ali su to djeca od 1-5 god[sm=smiley1.gif]


Tako je i kod nas,ali sam već ostavila malenu na ročkasu.Ako dijete poznaje okolinu zašto da ne




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (10.4.2010 16:33:18)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Stranica: [1]