|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Malo naših vijesti
8.4.2010 15:15:50   
L.P.
Cure evo da vam se malo javim jer je kod nas ludnica već neka 2 tjedna i nisam imala vremena biti s vama.Klinci mi inače nisu boležljivi al kad krenu bolesti teško se iščupati.Prije 2 tjedna(petak je bio) su mi oboje počeli kašljucati i odmah ih odvedem pedici i kaže virusni kašalj i neka piju Apipol sirup.Idući dan Nina dobije temp. pa ju vodili na dežurstvo i kažu nije još za antibiotik.U nedjelju oboje visoku temp. i kašlju ko ludi,vodili ih oboje na dežurstvo i odjednom Nina ima početak bronhitisa a Marko lagani laringitis,dali im neke antibiotike i neka piju sirup za iskašljavanje.Idući dan nosio muž te papire kod naše pedice i ona kaže sumnjivo joj je to ,nek ih dovedemo ujutro.Došli u utorak kaže ona Nina uopče nema bronhitis nego jaku upalu grla!!!!user posted image Marku je dijagnoza ok i nek nastavi piti svoje.Dva dana sam Ninu vodila na injekciju i inhalaciju i u petak oboje vodila na kontrolu.Marko je ok a Nini se baš nije poboljšalo pa je dala Sumamed i sirup za inhalaciju.Subota:Nina povrača,ima proljev i visoku temp.!!!!user posted image Strava i užas!!Opet ju vodili na dežurstvo kažu virus!Sigurno ga je pokupila u jebuser posted image čekaonici svaki dan!Na Uskrs je bila bolje,igrala se i bolje izgledala ali slabo je jela(naravno nismo joj dali šunke i jaja,nego ono što smije)Uskrsni ponedjeljak opet iz početka,sva je slaba ima proljev i samo leži.Poslijepodne Marko počeo povračati!!!user posted image To je trajalo do navečer i onda cijelu noć temp. i proljev.U utorak ujutro ih vodili kod pedice(muž nije otišao na posao)kaže vrlo rasprostranjen virus, Nina je malo dehidrirala a Marko nije jer je on puno pio rehidracijskog mixa koji smo im davali a ona vrlo malo.Strašno je jadna oslabila i mršava je ko štapić.Pedica nam rekla neka im kupimo Prolife,nastavimo davati rehidr,mix(super stvar),možemo im kupiti Humana 9 mlijeko jer je to baš za proljev.Rekla je ako se Nini nastavi tako da će morati na infuziju u bolnicu ali hvala Bogu jučer je počela pomalo jesti i piti i danas je konačno živnila,vesela je i igra se.Marko je malo bolje,nema temp. ali ima još proljev.Valjda će i to uskoro stati.On bolje jede i pije pa mislim da će se brzo oporaviti.
Nadam se da vas nisam ugnjavila ali htjela sam s vam podjeliti ovo.Hvala Bogu pa se nisam i ja razbolila jer s obzirom da sam trudna neznam šta bi bilo.

Još vam moram reći da je moj Markić jučer napunio 1 godinu!!!Nažalost bolestan ali eto.I moram vam se pohvaliti da je prohodao baš prije tih bolesti.Preslatko mi je vidjeti ga kako se šeće po kući!user posted image
Pusa svimauser posted image

< Poruku je uredio L.P. -- 8.4.2010 15:21:37 >


_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Malo naših vijesti
8.4.2010 15:30:11   
xxl
user posted image user posted image za Marka
Neznam kaj bi ti rekla za te boleštine,to je nekad takav zaćarani krug da poludiš...al prođeuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Malo naših vijesti
8.4.2010 15:41:27   
danery
joj jadna moja liduška...kod tebe prava naša mala klinika....user posted image user posted image
ajde neka je malo bolje,brzo će to proći,pa onda svi van na sunce i svježi zrak
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Malo naših vijesti
8.4.2010 15:52:17   
ZVRK
malo user posted image user posted image user posted image da brzo budete oni stari

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Malo naših vijesti
8.4.2010 15:58:42   
Gianna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i od nas da što prije ozdravite i te zločeste viruse rastjerate user posted image user posted image user posted image !!

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Malo naših vijesti
8.4.2010 16:24:05   
mala pcelica
mogu misliti kako ti je bilo užasno user posted image
neka se dječica sto prijeoporave i bravo za Markana user posted image i sretan mu rodjendan user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Malo naših vijesti
8.4.2010 16:28:02   
leilany
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

mogu misliti kako ti je bilo užasno user posted image
neka se dječica sto prijeoporave i bravo za Markana user posted image i sretan mu rodjendan user posted image


potpisujem user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Malo naših vijesti
8.4.2010 16:38:25   
osobno
user posted image user posted image user posted image user posted image
za tebe i za dječicu da šta prije ozdrave...a malenom puno zdravlja, sriće i ljubavi za rođendan...user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Malo naših vijesti
8.4.2010 16:42:08   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Malo naših vijesti
8.4.2010 16:46:25   
lidac0605
To kad krene kod klinaca,onda krene user posted image user posted image user posted image
user posted image za malog hodača user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Malo naših vijesti
8.4.2010 20:23:48   
BUMBIKA
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image za marka


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Malo naših vijesti
8.4.2010 20:56:54   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Malo naših vijesti
8.4.2010 21:05:02   
L.P.
Hvala cure,baš ste drage!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Malo naših vijesti
8.4.2010 22:06:44   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: osobno

user posted image user posted image user posted image user posted image
za tebe i za dječicu da šta prije ozdrave...a malenom puno zdravlja, sriće i ljubavi za rođendan...user posted image

user posted image user posted image
drzi se draga,bitno da je bolje......user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Malo naših vijesti
8.4.2010 22:17:45   
Nika 24052006
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
9.4.2010 8:55:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Malo naših vijesti
9.4.2010 9:03:00   
ninolina
mogu misliti kako ti je bilo užasno user posted image
neka se dječica sto prijeoporave i bravo za Markana user posted image i sretan mu rodjendan user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Malo naših vijesti
9.4.2010 10:17:49   
adryosijek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Malo naših vijesti
9.4.2010 10:41:51   
curice
IZVORNA PORUKA: osobno

user posted image user posted image user posted image user posted image
za tebe i za dječicu da šta prije ozdrave...a malenom puno zdravlja, sriće i ljubavi za rođendan...user posted image


pridružujem seuser posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Malo naših vijesti
10.4.2010 0:23:07   
Gogule
 nadam se da je gotovo s vašim bolestima.  tako smo mi dobili vodene kozice u čekaonici.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   sretan rođendan

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Malo naših vijesti
10.4.2010 12:03:41   
anuska08
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

I happy B-Day za velikog dečka!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anuska08 -- 10.4.2010 12:04:22 >


_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Malo naših vijesti
10.4.2010 21:24:56   
L.P.
Marku je bolje,počeo je kašasto kakiti,guza mu se oporavlja,počeo je više papati i veseliji je!Hvala Bogu pa smo i to prebrodili!Hvala vam na željicama!user posted image user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Malo naših vijesti
10.4.2010 21:26:53   
BUMBIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!