RE: govor 4-godišnjeg djeteta (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Odgoj



Poruka


bubaMaja -> RE: govor 4-godišnjeg djeteta (12.7.2011 15:16:50)

reći ću samo jedno.. ako imate dijete s problemima u izgovoru koji nisu sukladni godinama, obvezno dijete vodite logopedu dok je predškolse dobi! tad vam je sve besplatno, kad krenu u školu, imaju samo školske logopede kojih naravno nema dovoljno/ nije ih briga/ ne uzimaju djecu dovoljno često/ i što sve ne... (naravno čast iznimkama) a za sve ostalo morat ćete platiti! sat vremena školski kod logopeda košta od 120-200kn pa sad računajte dva puta tjedno koliko vas to dođe...
tako da toj majci što neće dijete voditi na vrijeme iznesi financijsku stranu, možda joj bude lakše :P




Bablica -> RE: govor 4-godišnjeg djeteta (29.7.2011 14:31:12)

ja sam opet žalosna jaaaaako!!! [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] Toliko da kad smo malog nećaka jučer pustili kod tete su mi suze došle na oči!
Bili smo popodne s njim do jednog trg. centra i pričam ja s njim i on često (ne svaki put) kad hoće reć nešto sav se napne, uzme zraka koda ide ronit, skvrči ruke prema licu i onda kaže hhhhh... nekad kao zvuk nekad samo slovo h i onda ful teško izgovori ono što hoće i još oči nekako čudno stavi, neki čudan mu pogled. Dok ovo pišem strah me i vaših odgovora jer mi je teško bilo ga gledat dok priča. Čak sam i mobitelom ga snimila i prvom prilikom ću to nekom dr pokazat.
Jedan veliki [sm=bravo.gif] roditeljima koji su bili kod dr za to - konačno! E sad, mama kaže da ako se do kraja ljetagovor ne popravi da dođu kod nje, tata da ima vremena do 5 god. [sm=zmeden.gif] Ja neznam, kao da nisu bili skupa u istoj prostoriji!!!

PS. Svima koji me znaju i znaju malog molim da nikome, ali nikome (ni rođacima) ništa ne govore.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]