|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
19.5.2010 18:23:25   
anita7
curke nadam ste da ste u pravu i da bi mi on to trebao reči
naravno da ču iči po drugo mišljenje prvo ču sačekt i vidjeti što če mi moja ginekologica reči...a ako koga nazoves u bolnici ti ljudi su toliko neljubazni i tako te se na brzinu riješe da poslije si totalno zbunjen i izgubljen,zvala sam prije par dana petrovu radi narudžbe za uzv pa stvarno znam iz iskustva.
Sve više sam uvjerena da je on tu nešto pogriješio jer me prvo uvjeravo da se to mjerenje radi poslje 14tj. ako to nije znao kako onda moze znat pravilno izmjerit...puno pusa svima i hvala vam na podršci,javim vam se kad budem nešto više znala

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
19.5.2010 18:55:04   
anita7
čitam sad po stoti put svoj nalaz koji glasi
nuhalni naboro,9mm   i skužim da sestra nije stavila razmak između nabor i o,9  nego je sve napisala skupa...a kak da ja znam dali se na latinskom recimo kaze nabor ili naboro  istina sad se smijem samoj sebi a vjerojatno i vi mislite koja glupača,al znate kaj  baš me briga glavno da je sve ok jos jednom pusa svimauser posted image user posted image user posted image  šta sve razmak moze

(Odgovor članu anita7)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
19.5.2010 19:53:50   
Duve
ja mislim da je to onda 0,9 i baš kao što si i sama napisala nikad nisam čula da je nekome nabor bio 9 pa je sigurno greška user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu anita7)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
23.6.2018 18:41:03   
Tasica
Pozdrav svima

I za pocetak ja sam Tatjana 39 mi je i prva trudnoca nakon xxxx pokusaja i nadanja ovo je bilo sok poslije svih stresova koje sam imala i pravo da kazem i ovo sam mislila daje mission imposiblle, ali eto da podijelim negdje i snekim, naime u 10 nedelji mi je izmjeren nuhalni nabor 3.2 o dokt je jako puno provjeravala, a taj mjesec u kojem sam ostala trudna da nisam ni znala zbog navodne upale uha pila dvije vrste antibiotika pa panadol za glavu pa bila tati godisnjica tako da je zaista bilo svega pa borba oko podjele imovine poslije tate jer je sve na meni ma bilo je tu svega bas svega, uradila sam nifty test sa krvi i cekam 7_10 dana alk pomirila sam se sta god da bude.....eto malo sam i ja napisala jer mjere nuh nabora 3.2 u mojjm god nije bas i sobzirom sta sam svd unijela u org taj mj kad sam ostala trudna koji sok

Hvala svima i vel pozdrav

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 104
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!