|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
27.2.2010 20:18:30   
mišica 666
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
27.2.2010 22:08:15   
dominik
user posted image user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
27.2.2010 22:10:29   
BUMBIKA
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
28.2.2010 18:45:57   
danery
čestitam za user posted image ! neka ti je ovaj put sa srećom i neka sve bude naj naj  user posted image

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
28.2.2010 22:56:23   
ninolina
čestitamuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
28.2.2010 23:03:03   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
28.2.2010 23:21:26   
mala pcelica
sa srećom i čestitam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
1.3.2010 18:10:23   
martina33
Hvala vam svima!Sad se možda i rasplačem user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
2.3.2010 11:42:30   
crna mica
hrabro martina i s puno vjere naprijed!

mora se ta tvoja patnja i dobrim vratiti tako da ti od srca želim laku i urednu
trudnoću i jednu savršenu bebicu kao rezultat toga! user posted image


_____________________________

mamin mali muškarac stigao 14.11.2010....

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
2.3.2010 19:59:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: crna mica

hrabro martina i s puno vjere naprijed!

mora se ta tvoja patnja i dobrim vratiti tako da ti od srca želim laku i urednu
trudnoću i jednu savršenu bebicu kao rezultat toga! user posted image



potpisujem - tek sad sam pročitala cijelu temu i želim ti ovaj put da bude sve super s trudnoćom i bebom - sretno

(Odgovor članu crna mica)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
5.3.2010 0:44:08   
Miau
Martina zelim ti puno srece i da sve prode kako treba! Ja sam radila triple test i sad cekam rezultate. Svaki dan mi je sve teze cekati, ali nadam se da ce sve biti ok!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
5.3.2010 9:13:30   
danery
miau u kojem si tjednu radila test? i ja sam dobila preporuku da ga napravim...koliko se čekaju rezultati?

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
5.3.2010 14:57:09   
Miau
Meni je receno da se moze raditi samo u 16-tom tjednu, a rezultate moram cekati 2 tjedna. Prvo ti naprave ultrazvuk,a zatim ti izvade krv i onda usporeduju hormone (3 hormona) s ultrazvukom i tvojim podacima (valjda). Meni ce tek dr. tjedan biti gotovi rezultati, a do tad cu user posted image .

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
24.3.2010 15:18:43   
martina33
miau držim fige..ja idem 15.4. kod dr.Kosa na uzv i opet na kombinirani probir...kod njega me šalje moja doktorica koja njega hvali kao najboljeg ultrasoničara za te stvari...bili živi i vidjeli..uopće Vam ne moram pričati kako me strah svakog ultrazvuka jer je na zadnjem bila najgora moguća vijest...valjda bu sad sve ok...user posted image

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
24.3.2010 15:20:02   
Anoniman
sretno, martina33!user posted image

(Odgovor članu martina33)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
24.3.2010 16:38:50   
Tsmee
Martina sretno! nek budu dobre vijesti ovaj put!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
12.4.2010 21:37:21   
zanara
Drage moje trudnice,procitala sam sve vase komentare,,ii  svakako zelim Martini da pozelim sve najbolje sadauser posted image ..Javljam se iz Sarajeva,i nisam bas u mogucnosti posjetiti ljekare koje vi ovdje navodite,,ali bih volila vase misljene vezano za 4D,dali se tu mogu vidjeti anomalije na bebacu,,u 11tj. sam radila UZ i NN je izmjeren 2,2mm,,danas sam radila triple test i nalaze cekam,,a nalaz UZ sa 15/16 tj. je sledeci,glavica ploda u fundusu,,plodove vode dovoljno,,posteljica straznji zid,,BPD 38,2mm,,FE 19,5 mm..NK nikada mi nije izmjerena,,a doc me je uputio na triple,,nezna sta da ocekivam i zabrinuta sam,,ako neko ima vise iskustva sa ovim mjerama koje sam dala neka se javi,,unaprijed hvala i puno vas sve pozdravljamuser posted image

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
13.4.2010 7:20:44   
danery
hello zanara!!
prema ovom što si napisala,ja bih rekla da mjesta brizi nema....
meni je dr harni objasnila da se nuhalni nabor ne mjeri prije 12 tj.jer se do tada gleda samo gruba motorika i otkucaji srca ploda...
pošto je nama rečeno da je nn 4.1 mm,mi smo išli na 4d uzv u 12.tj.i sve je bilo u redu...
možeš napraviti mini anomaly scan (ne znam u kojem si tjednu sada?)...pregledaju ti srce,želudac,bubrege,mokr.mjehur,protok tvari kroz pupčanu vrpcu,moždane komore bebe,zatvorenost leđnog kanala...
drugi takav pregled preporučuju između 21. i 24.tj.,ja ću uskoro opet na 4d uzv...tu se vide konačne (AKO POSTOJE!) anomalije...

ako te još što zanima,piši,a dotada ne brini za triple test i nn,sve će biti ok...

sretno!

(Odgovor članu zanara)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
13.4.2010 12:09:55   
sig
Sretno cure moje!!!! Ja idem u petak na ultrazvuk i vaditi krv... sada neznam koliko ću čekati nalaz... ja sam punih 13 tjedana... vidjeti ćemo... samo da nam svima sve bude OK!! I da sve dobimo lijepe i zdrave user posted image

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
13.4.2010 13:29:30   
adryosijek
sretno martina i ja sad procitala ovu temu. eo i ja trebam roditi za 10 dana vise ili manje  ja kad se sjetim kolko sam ja pregleda imala u trudnoci uzasno malo a pogotovo te testove za down sindrom mislim da to kod mog doktora nepostoji ja o tom nisam ni znala ...citala sam na netu ali taj doktor ni a ni b sve sto mi je radio je bilo prvi pregled i kasnije nista.. vec sam rekla kad rodim da cu ga mjenjat jel sam se nasekirala sa njim puno  i ako bude bilo problema sa malom zbog njegovog glupog mozga nece ostati na tome samo se nadam da ce mi sa malom biti sve ok jer ako nebude na sve i svasta sam spremna .. ako si ti doktor za kojeg se prodajes onda radi posao kako treba ali ako cemo nagadat mogu i ja biti onda doktor po tome i bez skole.. ja se samo nadam da ce moja mala biti zdrava jel on uvijek kaze da je sve ok a nikako me nije slao na neke testove ili preglede .. vidit cemo i to njegovo ok kako ce biti. ali uglavnom cim rodim mjenjam doktora pod hitno jel sam skoro od pocetka nezadovoljna i to jakouser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
13.4.2010 16:28:46   
mišica 666
adry ne šalju lječnici sve trudnice na te testove jer se i po običnom uvz mogu vidjeti stvari koje bi mogle upućivati na problem i onda se šalju žene na te testove.  zato nemoj odmah napadati svog doktora jer vjerujem da praqti po uvz veličinu bedrene kosti oblik nosne kosti i taj famozni nuhalni nabor ito već u 12. tjednu i da je štogod primjetio poslao bi  te sigurno. ja sam trudna 2. put i nijednom na sreću nisam radila te testove jer nije bilo potrebe a i ti testovi nisu svi 100% sigurni.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
13.4.2010 16:32:32   
lidac0605
Bome moj ginić šalje sve na double...pa kad sam u ovoj trudnoći došla u Vinogradsku mi je dr. reko da ko je pak mene sad na to poslal,da imam već troje zdrave djece doma user posted image To se onda još nije rutinski radilo,pa ja do sad nisam ni išla,al sad se radi kolko sam shvatila...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
13.4.2010 16:34:57   
ninolina
Bome moj ginić šalje sve na double...pa kad sam u ovoj trudnoći došla u Vinogradsku mi je dr. reko da ko je pak mene sad na to poslal,da imam već troje zdrave djece doma user posted image To se onda još nije rutinski radilo,pa ja do sad nisam ni išla,al sad se radi kolko sam shvatila...

potpisujem danas se svi šalju  tj većina doktora šalje sve svoje pacjentice


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
13.4.2010 16:35:11   
mišica 666
ne radi se rutinski jer sam upravo trudna i znam da moj ginekolog šalje samo ako ima naznaka problema.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
13.4.2010 16:42:25   
lidac0605
pa i ja sam upravo trudna i to sa četvrtim i prvi put sam morala ić u ovoj trudnoći jer većina dr.to sad šalje sve rutinski...a i u Vinogradskoj recimo traže da sve trudnice imaju napravljen double test-vidla ja na trudničkoj ambulanti...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!