|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Recite ne kravljem mlijeku"
10.2.2010 11:18:45   
Bebys
IZVORNA PORUKA: curice

propaganda
   potpisujem moja je pila kravlje mljeko UPRAVO OBRNUTO JER NIJE MOGLA KAKATI...a ne da je tesko probavljivo...i bilo joj je super..nijedan drugi proizvod nekih znanstvenika nije joj pomogao SAMO KRAVLJE MLJEKO i to sa nepunih 2 mj. starosti...uz AD naravno...jedna bocica i to s grizom navecer je bila dovoljna da mi djete kaka kako treba i sve super...tak da u ovo NEVJERUJEM uopce...i to jos nije bilo domace nego kupovno iz trgovine jer drugog ovdje nemam...moja curica je super..kao i sve bebe koje su prije to pile UKLJUCUJUCI I MENE..

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: "Recite ne kravljem mlijeku"
10.2.2010 12:57:32   
nancy
citala  sam bas dosta toga loseg o kravljem mlijeki,i da nije bas dobro za male bebe i bas to sta je Cvrcak napisala.vjerujem da je sve tako.
nisam ga malom jos dala a kad navrsi godinu preci cu na nestle junior.ipak cu pricekat jos malo s kravljim.


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 27
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!