Ljuskice (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Ljepota i moda



Poruka


M.B. -> Ljuskice (28.1.2010 13:23:10)

Ima li tko iskustva s ljuskicama za zube (veneers) i isplati li se to staviti?




evanda -> RE: Ljuskice (28.1.2010 13:24:44)

I mene to jako zanima.....super izgleda, samo ne znam da li drži tako dobro kako izgleda....

http://www.stomato-ordinacija-zg.hr/html/ljuskice_-_veneers.html




M.B. -> RE: Ljuskice (28.1.2010 13:31:00)

Pa to i mene zanima koliko je to čvrsto, jer mi je zubarica rekla da to mogu staviti ako mislim jesti samo juhe i salate!




Bebys -> RE: Ljuskice (28.1.2010 13:38:35)

IZVORNA PORUKA: M.B.

Pa to i mene zanima koliko je to čvrsto, jer mi je zubarica rekla da to mogu staviti ako mislim jesti samo juhe i salate!
   pa da to je samo ukras..nista vise...ja nebi to je bacanje love...bolje idi na izbijeljivanje zubi...to vise koristi..ako su zuti...to je sve..




natalijax -> RE: Ljuskice (28.1.2010 18:24:33)

super stvar[sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]prvi put vidim




xxl -> RE: Ljuskice (28.1.2010 20:16:49)

ja neznam kaj je to[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Zvonki -> RE: Ljuskice (28.1.2010 21:08:33)

Prvi puta čujem za ljuskice za zube [sm=smiley13.gif] Djeluje mi totalno krhko. Radije bi uložila u izbjeljivanje i skidanje kamenca.




pula25 -> RE: Ljuskice (28.1.2010 22:07:31)

i ja prvi puta čujem. Izgleda zanimljivo ali kad su noviteti u pitanju ja se sjetim onog što su govorili kad su izumuli rengen - da nije štetan i da se možeš slikati svaki dan... a danas kažu - jednom u 6 mjeseci. Tako da nebi škodilo malo sačekati da se vide nuspojave.
I da nikako mi se ne sviđa što se brusi zubna caklina... time se trajno oštećuje zub a ako ta ljuskica spadne imaš veliki problem.
Možda je izbjeljivanje ipak pametnije riješenje ako je boja u pitanju




tonka86 -> RE: Ljuskice (26.11.2014 12:45:25)

meni je moja zubarka rekla kad sam ju pitala da želim staviti navlake na gornje jedinice da mi je bolje staviti keramičke ljuskice , jer su kao manje invazivne od navlaka i ne moraju se zubi toliko baš brusiti, a ako nisu jako polomljeni, uništeni ili zahvaćeni karijesom, tj ako su većim dijelom zdravi, onda definitivno ljuskice. navlake znaju nekad izgledati neprirodno uz rub zubnog mesa tj zna se vidjeti tamnija linija, a kod ljuskica navodno toga nema. da li netko ima iskustva s time, dosta je prošlo od zadnjeg posta ovdje?




MilanNS -> RE: Ljuskice (10.11.2015 8:10:43)

Evo pomoc, mozda :D Zubne ljuskice




Stranica: [1]